آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

۹ روش موثر برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی در خانه

9 روش موثر برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی در خانه

زبان انگلیسی یکی از زبان‌های بین‌المللی است که در بسیاری از زمینه‌های زندگی کاربرد دارد. از جمله مهم‌ترین کاربردهای زبان انگلیسی می‌توان به ارتباطات بین‌المللی، تجارت، گردشگری و آموزش اشاره کرد. به همین دلیل، یادگیری زبان انگلیسی برای بسیاری از افراد ضروری است.

ادامه مطلب »
چگونه در مورد شغل خود به زبان انگلیسی صحبت کنیم؟

چگونه در مورد شغل خود به زبان انگلیسی صحبت کنیم؟

شغل یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی هر فرد است و به همین دلیل، یکی از موضوعات رایج در معاشرت‌های کاری و خانوادگی، صحبت کردن درباره شغل شماست است. اگر شما هم در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید، احتمالاً این سوال برایتان پیش آمده است که چگونه در مورد شغل خود به زبان انگلیسی صحبت کنیم؟ در این مقاله، به این سوال پاسخ می‌دهیم و نکاتی را برای صحبت کردن درباره شغل در زبان انگلیسی به شما آموزش می‌دهیم.

ادامه مطلب »
مکالمه انگلیسی در تاکسی

مکالمه انگلیسی در تاکسی

وقتی در یک کشور انگلیسی زبان هستید، به احتمال زیاد ماشین شخصی خود را همراه نخواهید داشت. رفت و آمد با وسایل حمل و نقل عمومی از جمله تاکسی مستلزم یادگیری یکسری عبارات و اصطلاحات انگلیسی است که در این مقاله با عنوان “مکالمه انگلیسی در تاکسی ” به آن میپردازیم.

ادامه مطلب »
بهترین کتاب‌های مکالمه (Speaking) انگلیسی

بهترین کتاب‌های مکالمه (Speaking) انگلیسی

بهترین کتاب‌های مکالمه Speaking انگلیسی با ارائه نکات و ترفندهای مختلف به شما کمک می‌کنند تا مهارت مکالمه خود را بهبود ببخشید. این کتاب‌ها با پوشش مفاهیم زبانی، دستوری و لغت‌های پر استفاده، مثال‌های جامع و تمرین‌هایی برای تقویت مهارت مکالمه شما به کار می‌روند. به علاوه، برخی از این کتاب‌ها به شما ایده‌ها و موضوعات جدید را در اختیار می‌گذارند تا بتوانید در زمان مکالمه بهتر برای بیان خود استفاده کنید. با ما همراه باشید تا بهترین کتاب‌های مکالمه انگلیسی را به شما معرفی کنیم

ادامه مطلب »
مصاحبه کاری به زبان انگلیسی (سوال و جواب های رایج)

مصاحبه کاری به زبان انگلیسی (سوال و جواب های رایج)

مصاحبه‌ها می‌توانند موقعیت‌های استرس‌زا و اضطراب‌آور باشند، به‌خصوص اگر اولین مصاحبه شما باشد. کمی تمرین و آمادگی همیشه نتیجه می دهد. سوالات رایجی که مصاحبه‌کننده‌ها در مصاحبه کاری انگلیسی می‌پرسند، همراه با پاسخ‌هایی که به شما کمک کند آماده باشید و مصاحبه خود را با موفقیت پشت سر بگذارید. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب »
مکالمه انگلیسی در رستوران

مکالمه انگلیسی در رستوران و کافه

دانستن نحوه ی مکالمه انگلیسی در رستوران و کافی شاپ در زندگی روزمره کاربرد های زیادی دارد. این مکالمه به خصوص برای مسافرانی که به کشورهای خارجی سفر می‌کنند و یا افرادی که در محیط های انگلیسی زبان هستند ضروری است. در این مقاله به تعدادی از مکالمات انگلیسی در رستوران ، چگونگی رزرو میز، نحوه مکالمه با پیشخدمت و سفارش غذا اشاره خواهیم داشت.

ادامه مطلب »
مکالمه انگلیسی در مطب دکتر

مکالمه انگلیسی در مطب دکتر

دانستن نحوه ی مکالمه انگلیسی در مطب دکتر در زندگی روزمره کاربرد های زیادی دارد. این مکالمه به خصوص برای مسافرانی که به کشورهای خارجی سفر می‌کنند و یا افرادی که در محیط های انگلیسی زبان هستند ضروری است. در این مقاله به تعدادی از مکالمات انگلیسی در مطب دکتر ، چگونگی رزرو نوبت، نحوه مکالمه با منشی و علایم بیماری ها اشاره خواهیم داشت.

ادامه مطلب »
مکالمه انگلیسی در آژانس هواپیمایی

مکالمه انگلیسی در آژانس هواپیمایی

یکی از موضوعات پر کاربردی که در طول زندگی روزمره با آن برخورد خواهید کرد، مکالمه انگلیسی در آژانس هواپیمایی است که شامل موضوعات مختلفی از جمله رزرو و خرید بلیط هواپیما،  لغو و یا تغییر رزرو تور و هتل و…  است. در کشورهای خارجی باید با کمک زبان انگلیسی به آژانس مسافرتی توضیح دهید که قصد دارید برای چه شهری بلیط رزرو کنید یا در بعضی موارد باید بلیط رزرو شده خود را تغییر داده یا لغو کنید. در این موارد از برخی اصلاحات و عبارات میتوانید استفاده کنید که در این مقاله به برخی از آنها اشاره خواهیم داشت.

ادامه مطلب »
عبارات پرکاربرد انگلیسی ECC

عبارات پرکاربرد انگلیسی در سفر و مکالمه روزمره

در زبان انگلیسی همانند سایر زبانها جملات و عبارات پرکاربرد و روزمره برای استفاده در شرایط و موقعیت های مختلف وجود دارد که یادگیری آنها به شما در تقویت مهارت گفتاری کمک شایانی خواهد کرد. با استفاده از این عبارات پرکاربرد انگلیسی شما میتوانید همانند یک انگلیسی زبان بومی صحبت کنید. در ادامه به یک سری از این عبارات برای شرایط مختلف و پرکاربرد اشاره خواهیم کرد

ادامه مطلب »
انگلیسی صحبت کنید - ECC

چگونه انگلیسی صحبت کنید؟ راهنمای کامل مکالمه روان زبان انگلیسی

آیا می خواهید یاد بگیرید چگونه انگلیسی را خوب صحبت کنید؟
این پست حاوی نکات ارزشمندی است که به شما کمک می کند یاد بگیرید چگونه انگلیسی را روان تر و در زمان کمتری صحبت کنید. برای بسیاری از ما صحبت کردن به یک زبان خارجی و به ویژه زبان انگلیسی رویایی دست نیافتنی و دشوار است. به امید محقق این رویای شیرین هزینه، وقت و انرژی بسیاری می گذاریم اما در نتیجه ممکن است در میان راه دلسرد شویم و عطای این رویا را به لقایش ببخشیم. برای صحبت کردن به زبان انگلیسی خوب و روان باید برخی نکات کلیدی را مدنظر قرار بدهید. ما مطمئن هستیم با درنظر گرفتن این نکات می توانید با تسلط خود بر زبان انگلیسی ( حتی هر زبان دیگری) دیگران را تحت تأثیر قرار دهید! پس در کنار ما و با ما بیاموزید!

ادامه مطلب »

چرا زمان مکالمه استرس داریم؟ 5 عاملی که موجب بروز یا تشدید استرس میشوند

استرس احساس ناخوشایندی است که گاهی با آن مواجه می‌شویم. این احساس در حقیقت واکنشی است نسبت به رویدادها و شرایط دلهره‌آوری که در زندگی فرد ایجاد می‌شود. صحبت کردن در جمع از موقعیت هایی است که اکثر افراد در آن دچار استرس می شوند. این شرایط زمانی که می خواهیم به زبان دیگری صحبت کنیم سخت تر هم می شود.

در این مقاله به بررسی دلایل بروزیا تشدید استرس در حین مکالمه و همچنین ارائه راهکارهای عملی برای کاهش استرس می پردازیم.

ادامه مطلب »

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

مهارت Speaking یا مهارت گفتاری، یکی از چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی است که به توانایی برقراری ارتباط کلامی اشاره دارد. این مهارت در بسیاری از موقعیت‌های زندگی مانند مکالمات روزمره، کلاس درس، مصاحبه‌های شغلی و غیره ضروری است.

برای تقویت مهارت Speaking می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد. برخی از این روش‌ها عبارتند از:

  • تمرین مکالمات انگلیسی با یک دوست یا معلم
  • تماشا و گوش دادن به فیلم‌ها و سریال‌های انگلیسی
  • شرکت در کلاس‌های آموزش Speaking
  • ایجاد یک وبلاگ یا کانال یوتیوب

در این دسته بندی مقالاتی درباره مهارت Speaking، مهارت گفتاری و اسپیکینگ زبان انگلیسی ارائه شده است. این مقالات به شما کمک می‌کنند تا مهارت Speaking خود را تقویت کنید و به راحتی با دیگران به زبان انگلیسی صحبت کنید.

در ادامه به برخی از مقالات این دسته بندی اشاره می‌کنیم:

  • چگونه مهارت Speaking خود را تقویت کنیم؟
  • مهارت Speaking در مکالمات روزمره
  • مهارت Speaking در مصاحبه‌های شغلی

برای تقویت مهارت Speaking خود، از مقالات این دسته بندی استفاده کنید.