آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

بهترین کتاب‌های رایتینگ (Writing) انگلیسی

بهترین کتاب‌های رایتینگ (Writing) انگلیسی

بهترین کتاب‌های رایتینگ Writing انگلیسی با ارائه نکات و ترفندهای مختلف به شما کمک می‌کنند تا مهارت نوشتاری خود را بهبود ببخشید. این کتاب‌ها با پوشش مفاهیم زبانی، دستوری و نحوه نگارش جملات، ساختارهای گرامری، واژگان و اصطلاحات زبان انگلیسی و تمرین‌هایی برای تقویت مهارت رایتینگ شما به کار می‌روند. ما همراه باشید تا بهترین کتاب‌های رایتینگ Writing انگلیسی را به شما معرفی کنیم.

ادامه مطلب »
چطور در رایتینگ آیلتس نمره بالا بگیریم؟ راهنمای جامع + نمونه سوال

چطور در رایتینگ آیلتس نمره بالا بگیریم؟ راهنمای جامع + نمونه سوال

چه در حال شرکت در آزمون آیلتس جنرال باشید چه آکادمیک، همیشه یکی از چالش برانگیزترین بخش های آزمون آیلتس، بخش رایتینگ آن است. در این مقاله می خواهیم بدانیم که چطور برای رایتینگ آیلتس آماده شویم و چطور در بخش رایتینگ نمره بالا بگیریم؟

ادامه مطلب »
چرا املای انگلیسی سخت است؟ املا و تلفظ صحیح کلمات در انگلیسی

چرا املای انگلیسی سخت است؟ چگونه املای انگلیسی خود را قوی تر کنیم؟

با شروع یادگیری زبان انگلیسی، زبان آموزان تمرکز خود را بر روی مهارت هایی مانند مکالمه و یادگیری واژگان میگذارند و کمتر توجهی به املا و تلفظ صحیح کلمات انگلیسی میشود. این موضوع امری طبیعیست. شاید با خودمان فکر کنیم صحبت کردن و متوجه شدن جملات انگلیسی از اهمیت بیشتری برخوردار است اما برای شرکت در آزمون های بین المللی مانند IELTS, TOEFL, Duolingo چاره ای جز اینکه تمام مهارت های زبانی از جمله املا و تلفظ را تقویت کنیم، نداریم.

ادامه مطلب »

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

مهارت Writing یا مهارت نوشتن، یکی از چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی است که به توانایی تولید متن‌های نوشتاری اشاره دارد. این مهارت در بسیاری از موقعیت‌های زندگی مانند تحصیل، کار، نامه‌نگاری و غیره ضروری است.

برای تقویت مهارت Writing می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد. برخی از این روش‌ها عبارتند از:

  • تمرین نوشتن انواع مختلف متن‌های نوشتاری
  • خواندن متن‌های انگلیسی با موضوعات مختلف
  • شرکت در کلاس‌های آموزش Writing
  • دریافت بازخورد از یک فرد متخصص

در این دسته بندی مقالاتی درباره مهارت Writing، مهارت نوشتن و نوشتاری زبان انگلیسی ارائه شده است. این مقالات به شما کمک می‌کنند تا مهارت Writing خود را تقویت کنید و به راحتی متن‌های نوشتاری را تولید کنید.

برای تقویت مهارت Writing خود، از مقالات این دسته بندی استفاده کنید.