آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

چطور در لیسنینگ آیلتس نمره بالا بگیریم؟ راهنمای جامع + نمونه سوال

چطور در لیسنینگ آیلتس نمره بالا بگیریم؟ راهنمای جامع + نمونه سوال

همه ما می‌خواهیم آینده‌ی بهتری داشته باشیم. برای اینکه بتوانیم رویاهایمان را به حقیقت تبدیل کنیم، نیاز است آموزش و یادگیری را جدی بگیریم. آیلتس یکی از آزمون‌هایی است که برای ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه‌های خارجی و همچنین اشتغال در کشور‌های مختلف جهان، بسیار مهم است. در این آزمون، یکی از بخش‌های اساسی، بخش ریدینگ است که برای بسیاری از زبان‌آموزان مبهم و چالش برانگیز به نظر می‌رسد. در این مقاله، به بررسی راهکارها و تکنیک‌هایی برای بهبود نمره‌ی لیسنینگ آیلتس پرداخته‌ایم. با ما همراه شوید و بهترین نتیجه را در این بخش از آزمون آیلتس به دست آورید.

ادامه مطلب »
چطور در ریدینگ آیلتس نمره بالا بگیریم؟ راهنمای جامع + نمونه سوال

چطور در ریدینگ آیلتس نمره بالا بگیریم؟ راهنمای جامع + نمونه سوال

همه ما می‌خواهیم آینده‌ی بهتری داشته باشیم. برای اینکه بتوانیم رویاهایمان را به حقیقت تبدیل کنیم، نیاز است آموزش و یادگیری را جدی بگیریم. آیلتس یکی از آزمون‌هایی است که برای ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه‌های خارجی و همچنین اشتغال در کشور‌های مختلف جهان، بسیار مهم است. در این آزمون، یکی از بخش‌های اساسی، بخش ریدینگ است که برای بسیاری از زبان‌آموزان مبهم و چالش برانگیز به نظر می‌رسد. در این مقاله، به بررسی راهکارها و تکنیک‌هایی برای بهبود نمره‌ی ریدینگ آیلتس پرداخته‌ایم. با ما همراه شوید و بهترین نتیجه را در این بخش از آزمون آیلتس به دست آورید.

ادامه مطلب »

راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس در خارج از کشور

در حال حاضر بخاطر برخی مشکلات آزمون آیلتس در کشور ما برگزار نمیشود. اگه برای تاریخ خاصی برنامه ریزی کردید و نمی خواهید از برنامه تان عقب بمانید بهترین گزینه ثبت نام در آزمون آیلتس در کشورهای همسایه است.
در این مقاله اطلاعات لازم جهت شرکت در آزمون آیلتس در چند کشور همسایه را در اختیار تان قرار می دهیم.

ادامه مطلب »
چطور در رایتینگ آیلتس نمره بالا بگیریم؟ راهنمای جامع + نمونه سوال

چطور در رایتینگ آیلتس نمره بالا بگیریم؟ راهنمای جامع + نمونه سوال

چه در حال شرکت در آزمون آیلتس جنرال باشید چه آکادمیک، همیشه یکی از چالش برانگیزترین بخش های آزمون آیلتس، بخش رایتینگ آن است. در این مقاله می خواهیم بدانیم که چطور برای رایتینگ آیلتس آماده شویم و چطور در بخش رایتینگ نمره بالا بگیریم؟

ادامه مطلب »
تفاوت آزمون آیلتس و تافل

تفاوت آزمون آیلتس و تافل؟! کدام آزمون بهتر است؟ ?‍♀️

اگر به دنبال آن هستید که بدانید کدام آزمون زبان انگلیسی برای شما بهتر است؟ آیلتس یا تافل ؟ ما تمام اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهیم تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام آزمون را شرکت کنید و برای کدام آزمون آماده شوید.

ادامه مطلب »

آزمون آیلتس چیست؟ | راهنمای کامل آزمون آیلتس (IELTS)

آزمون آیلتس (IELTS) یکی از معتبرترین آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی است که توسط سازمان بین‌المللی آزمون‌دهنده‌های زبان انگلیسی (IELTS) برگزار می‌شود. این آزمون به داوطلبان کمک می‌کند تا سطح زبان انگلیسی خود را در چهار مهارت شامل شنیدار، خواندن، نوشتار و صحبت کردن سنجیده و به دستاوردهای خود در این زمینه پایبند باشند. هدف اصلی این آزمون، سنجیدن توانایی داوطلب در استفاده از زبان انگلیسی در محیط های تحصیلات، شغل و مهاجرت به کشور های خارج از کشور ایران است.

ادامه مطلب »

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر: