امور اداری  70 20 9100 (021)
امور اداری  70 20 9100 (021)

پارتنر مکالمه زبان

سوالات متداول

یک استارتاپ در حوزه آموزش زبان های خارجه است که اولین کال سنتر مکالمه زبان را ایجاد کرده است. این پلتفرم به علاقه مندان به یادگیری مکالمه زبان این امکان را میدهد تا پارتنرهای زبان  (مدرسین حرفه ای زبان و رسمی)  را داشته باشند تا حدود بیست دقیقه در روز ها و زمان های دلخواه خودشون صحبت کنند تا در شرایط عملی مکالمه قرار بگرفته و مجبور به استفاده عملی از زبان شوند تا آن را یاد گرفته و قفل زبان شان باز شود. در کنار آن خدمات و امکانات متعددی هم در اپلیکیشن این استارتاپ دارند.

استارتاپ ECC هر روز (یا یک روز در میان بسته به انتخاب زبان آموز) در ساعتی که از طرف زبان آموز مشخص می شود با زبان آموز تماس می گیرد و حدود ۲۰ دقیقه مکالمه بر قرار می کند.

موضوع مکالمات بر اساس سیلابس های ECC برای جلسات مختلف تعیین شده که بعد از تعیین سطح توسط سوپروایزر به صورت اتوماتیک و هوشمند در پنل کاربری زبان آموز در اپلیکیشن قرار می گردد.

همه روزه به جز تعطیلات رسمی از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب.

کلیه سطوح از ابتدایی(Basic) تا پیشرفته (Advanced) طی ۱۸ ترم آموزش داده می شود.

در اولین جلسه، سوپروایزر تعیین سطح شما را به صورت تلفنی انجام میدهد. این جلسه بصورت رایگان انجام میگیرد و از تعداد اعتبار جلسات شما کم نمیشود.

هرترم ۱۲ جلسه است. این ۱۲ جلسه شامل :

۱۱ جلسه آموزش مکالمه
۱ جلسه ارزیابی پایان ترم
– برای افراد جدیدالورود، علاوه بر ۱۲ جلسه فوق، ۲ جلسه دیگر نیز برگزار میگردد.

– ۱ جلسه خوش آمدگویی و مشاوره در ابتدای ترم

– یک جلسه تعیین سطح توسط سوپروایزر

 ECC با بررسی کلیه متد ها ، کتاب ها و محتواهای آموزشی زبان انگلیسی سیلابسی اختصاصی جهت آموزش به روش ECC تهیه و تدوین کرده است.

این سیلابس ها شامل متنی کوتاه به همراه آموزش چند کلمه برای هر جلسه می باشد. در پایان سیلابس چند سوال مطرح شده که زبان انگلیسی موضوع مورد صحبت برای مکالمه یا تماس را مشخص می کند.

همه افراد در هر سطحی از زبان که قصد یادگیری و یا تسلط بر مکالمه زبان که شامل مهارت های گفتاری (Speaking) و شنیداری (Listening) هست را دارند. در کنار آموزش دو مهارت فوق، دو ریز مهارت واژگان (Vocabulary) و (Grammar) نیز آموزش داده میشود.

هزینه دوره مکالمه انگلیسی روزمره، ۳۸۰ هزار تومان است.

خیر ، کلیه هزینه های تلفن بر عهده  ECC می باشد.

برای ثبت نام کافی است از منو روی قسمت  ثبت نام / ورود   کلیک کنید همیچنین صفحه ی نحوه ی ثبت نام برای این فرایند به طور کامل شرح داده شده است.