امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

پارتنر مکالمه زبان

انگلیسی صحبت کنید - ECC
آموزش زبان انگلیسی

چگونه انگلیسی صحبت کنید؟ راهنمای کامل مکالمه روان زبان انگلیسی

آیا می خواهید یاد بگیرید چگونه انگلیسی را خوب صحبت کنید؟
این پست حاوی نکات ارزشمندی است که به شما کمک می کند یاد بگیرید چگونه انگلیسی را روان تر و در زمان کمتری صحبت کنید. برای بسیاری از ما صحبت کردن به یک زبان خارجی و به ویژه زبان انگلیسی رویایی دست نیافتنی و دشوار است. به امید محقق این رویای شیرین هزینه، وقت و انرژی بسیاری می گذاریم اما در نتیجه ممکن است در میان راه دلسرد شویم و عطای این رویا را به لقایش ببخشیم. برای صحبت کردن به زبان انگلیسی خوب و روان باید برخی نکات کلیدی را مدنظر قرار بدهید. ما مطمئن هستیم با درنظر گرفتن این نکات می توانید با تسلط خود بر زبان انگلیسی ( حتی هر زبان دیگری) دیگران را تحت تأثیر قرار دهید! پس در کنار ما و با ما بیاموزید!

ادامه مطلب »
گرامر زبان انگلیسی - ECC
آموزش زبان انگلیسی

آموزش گرامر زبان انگلیسی از صفر تا صد

یادگرفتن گرامر زبان انگلیسی یکی از مهمترین گامها برای درست و با اعتماد به نفس صحبت کردن به زبان انگلیسی است.  اگر به این نکته توجه کنید که با یادگرفتن گرامر مسیر یادگیری زبان انگلیسی کوتاه تر شده و اشتباه هات کمتری در ساخت جمله می کنید یادگیری آن برای شما شیرین می شود.

ادامه مطلب »
بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان جدید دریچه ای جدید به دنیای بزرگ را به روی تان می گشاید و به شما فرصت می دهد تا بیشتر بیاموزید، سفر کنید، با فرهنگ های متفاوت آشنا شوید و دنیای کسب و کارتان را گسترده کنید و حتی برای ورود به دنیا و تجربه فرصت های متفاوت آماده تر باشید.

ادامه مطلب »
عبارات پرکاربرد انگلیسی ECC
آموزش زبان انگلیسی

عبارات پرکاربرد انگلیسی در سفر و مکالمه روزمره

در زبان انگلیسی همانند سایر زبانها جملات و عبارات پرکاربرد و روزمره برای استفاده در شرایط و موقعیت های مختلف وجود دارد که یادگیری آنها به شما در تقویت مهارت گفتاری کمک شایانی خواهد کرد. با استفاده از این عبارات پرکاربرد انگلیسی شما میتوانید همانند یک انگلیسی زبان بومی صحبت کنید. در ادامه به یک سری از این عبارات برای شرایط مختلف و پرکاربرد اشاره خواهیم کرد

ادامه مطلب »
ECC - چگونه دایره لغات ایتالیایی خود را افزایش دهیم؟
آموزش زبان ایتالیایی

چگونه دایره لغات ایتالیایی خود را افزایش دهیم؟ [راهنما کامل + واژگان رایج ایتالیایی]

آشنایی با لغات ایتالیایی بخش مهمی از یادگیری زبان ایتالیایی است.

در کنار گرامر ایتالیایی، واژگان ایتالیایی مهم ترین مهارتی است که هنگام یادگیری ایتالیایی باید بدانید. از این گذشته، شما نمی توانید بدون دانستن کلمات و عباراتی که آن زبان را تشکیل می دهند، از یک زبان جدید استفاده کنید! هرچه واژگان ایتالیایی بیشتری بدانید، بیشتر می‌توانید درباره همه چیز صحبت کنید – از کارهایی که انجام می‌دهید تا سرگرمی‌هایتان، رنگ‌ها و غذاهای مورد علاقه‌تان گرفته تا آب و هوای بیرون و چیزهای دیگر.

برای یادگیری بیشتر در مورد لغات ایتالیایی به خواندن این مقاله ادامه دهید.

ادامه مطلب »
ECC - چگونه قرانسوی صحبت کنیم؟
آموزش زبان فرانسوی

چگونه فرانسوی صحبت کنیم؟ [معرفی پارتنر زبان فرانسه]

در این مقاله به بخش های اصلی زبان فرانسوی میپردازیم. از جمله تلفظ، گرامر، مکالمه و واژگان و نحوه آموزش زبان فرانسوی و عوامل تاثیر گذار بر یادگیری زبان فرانسوی مانند مکالمه با پارتنر، استفاده از رسانه ها و و نرم افزار های آموزش زبان فرانسوی و تمامی روش هایی که روند یادگیری زبان فرانسوی را سریع تر و راحت تر میکند.
در این بخش به شما کمک میکنیم که بهتر،ساده تر و هرچه سریع تر زبان فرانسوی بیاموزید. چگونه به راحتی فرانسوی صحبت کنید و مهارت مکالمه خود را تقویت کنید. زیرا بخش اصلی هر زبان مکالمه است!

ادامه مطلب »
چگونه یادگیری زبان را شروع کنیم؟
آموزش زبان انگلیسی

چگونه یادگیری زبان را شروع کنیم؟

امروزه اکثر افراد بدنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند دلایل زیادی وجود داره که افراد و به سمت یادگیری زبان سوق میده.
– مهاجرت و یا ادامه تحصیل در یک کشور دیگر
– پیدا کردن شغل مناسب با درامد بالا
– آشنایی با تکنولوژی روز دنیا و توانایی استفاده از آن
– مطالعه منابع موثق علمی روز دنیا

ادامه مطلب »
آموزش زبان انگلیسی

چرا زمان مکالمه استرس داریم؟ 5 عاملی که موجب بروز یا تشدید استرس میشوند

استرس احساس ناخوشایندی است که گاهی با آن مواجه می‌شویم. این احساس در حقیقت واکنشی است نسبت به رویدادها و شرایط دلهره‌آوری که در زندگی فرد ایجاد می‌شود. صحبت کردن در جمع از موقعیت هایی است که اکثر افراد در آن دچار استرس می شوند. این شرایط زمانی که می خواهیم به زبان دیگری صحبت کنیم سخت تر هم می شود.

در این مقاله به بررسی دلایل بروزیا تشدید استرس در حین مکالمه و همچنین ارائه راهکارهای عملی برای کاهش استرس می پردازیم.

ادامه مطلب »
روش یادگیری زبان فرانسوی - ECC
آموزش زبان فرانسوی

بهترین روش یادگیری زبان فرانسوی

چه در فرانسه زندگی میکنید یا خیر. چه دانشجوی زبان فرانسه هستید یا خیر.چه مجبور به یادگیری زبان فرانسه هستید یا به میل خود این کار را انجام میدهید.در تمامی این موارد شما باید مواردی را در روند یادگیری زبان فرانسه به کار بگیرید. عوامل زیادی روی سرعت یا کیفیت روند یادگیری شما تاثیر خواهد گذاشت.اما مواردی هست که بین تمامی اینها مشترک است.

ادامه مطلب »
تفاوت آزمون آیلتس و تافل
آزمون‌های بین‌المللی

تفاوت آزمون آیلتس و تافل؟! کدام آزمون بهتر است؟ 🤷‍♀️

اگر به دنبال آن هستید که بدانید کدام آزمون زبان انگلیسی برای شما بهتر است؟ آیلتس یا تافل ؟ ما تمام اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهیم تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام آزمون را شرکت کنید و برای کدام آزمون آماده شوید.

ادامه مطلب »