آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آزمون ماک آیلتس ( IELTS Mock )

ماک در لغت به آزمونی گفته می‌شه که کاملا شبیه آزمون اصلی باشه. آزمون ماک آیلتس ( IELTS Mock ) نمونه شبیه سازی شده آزمون اصلی آیلتس هست با این تفاوت که با هزینه ای بسیار پایین تر می تونید چندین بار در این آزمون شرکت کنید و آمادگی تون و برای امتحان اصلی آیلتس محک بزنید.

نحوه برگزاری: مکالمه تلفنی با پارتنر زبان
تعداد جلسات: ۱۲ جلسه
مدت زمان: ۲۰ دقیقه / هرجلسه

قیمت: 670 هزار تومان

آزمون آزمایشی آیلتس

آزمون آزمایشی آیلتس آنلاین هم دقیقا مثل آزمون آیلتس شامل چهار بخش اصلی Listening ، Reading ، Writing و Speaking  هست. این آزمون به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌شه و توسط یک یا چند آزمون گیرنده، از شما امتحان گرفته می‌شه.

درست مثل آزمون اصلی آیلتس، آزمون ماک آیلتس در دو نوع برگزار می شه:

  1. آزمون ماک آیلتس آکادمیک
  2. آزمون ماک آیلتس جنرال

همانطوری که می دونید دوره آموزشی آیلتس آکادمیک (IELTS Academic) برای اون دسته از متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی و بالاترو دارن مناسبه و دوره آموزشی آیلتس جنرال (IELTS General Training) برای اون دسته از متقاضیانیه که قصد مهاجرت به یکی از کشورهای انگلیسی زبان (استرالیا، کانادا، نیوزلند، بریتانیا) و یا تحصیل در مقاطع پایین‌تر از کارشناسی رو دارن.

آزمون اسپیکینگ ماک آیلتس

محتوای اسپیکینگ در دو آزمون ماک آیلتس آکادمیک و آزمون ماک آیلتس جنرال یکیه. پس هیچ فرقی نمی کنه که شما متقاضی کدوم نوع آزمون آیلتس هستید و می تونید به راحتی از آزمونهای ماک اسپیکینگ آیلتس در ای سی سی استفاده کنید. ای سی سی دوره های اسپیکینگ ماک آیلتس را درست همانند آزمون اصلی آیلتس  البته بصورت غیر حضوری در زمان دلخواه شما برگزار می کنه.

آزمون اسپیکینگ ماک آیلتس دقیقا مشابه آزمون آیلتسه و  از۳ بخش زیر تشکیل شده :

بخش اول: استاد شما در ای سی سی در این بخش سوالاتی  درباره‌ی اطلاعات شخصی، خانواده‌، خانه، شهر، تحصیلات و … می‌پرسه. نمونه تمام این سوالات برای شما فرستاده می شه.

بخش دوم: در این بخش استاد سوالی رو مطرح می کنه و از شما می خواهد تا در مورد جزئیات اون یه دقیقه فکر کنید و بعد ش شما حدودا دو دقیقه فرصت دارید تا  درباره‌ی اون موضوع خاص صحبت کنید.

بخش سوم: پارتنر زبان شما در ای سی سی در بخش سوم  سوالات بیشتری در مورد موضوع بخش دوم می‌پرسه و با شما  گفتگو می کند. تفاوتش با بخش قبل اینه که سوالات این بخش مفهومی‌ترن.

آزمون ماک آیلتس - استاد زبان ای سی سی - ECC- دوره مکالمه آیلتس

نحوه برگزاری آزمون اسپیکینگ ماک آیلتس

مانند سایر دوره های آموزش مکالمه زبان در ای سی سی، آزمون اسپیکینگ ماک آیلتس بصورت تلفنی و در روز و ساعت دلخواه شما به مدت 18 دقیقه برگزار می شه. حدوا 15 دقیقه زمان آزمون هست . بعد از آزمون ماک حدود تقریبی نمره شما مشخص می شه و اساتید ای سی سی نکات موثر در بالا بردن نمره اسپیکینگ آیلتس رو به شما آموزش می دن.

چرا آزمون ماک آیلتس؟

آزمون ماک آیلتس آنلاین ، آزمون شبیه سازی شده ی آیلتس است که مطابق با شرایط و سوالات استاندارد آزمون آیلتس هست. ساختار اون از لحاظ سختی و آسانی یکسانه و نمره یکسان م دارد و زمان بندیش  هم دقیقاً مثل آزمون اصلی آیلتس هست. هزینه آزمون ماک آیلتس در مقایسه با آزمون اصلی بسیار کمتره. زمانبندی جلسات آزمون با خود شماست. هر روز و ساعتی که بخواین می تونید در این آزمون شرکت کنید.

مقایسه آزمون IELTS Mock با آزمون اصلی IELTS

همان‌طور که می دونید ، جزئیات آزمون ماک آیلتس (IELTS Mock) دقیقاً مثل   آزمون اصلی آیلتس (IELTS) هست. این شباهت در ساختار ، در نهایت باعث پیشرفت تدریجی شما و کسب‌ آمادگی لازم برای حضور در آزمون اصلی آیلتس میشه. موسسه ای سی سی با استفاده از به روز ترین سوالات که در سال 2022 در آزمون اصلی آیلتس اومده شما رو کاملا آماده امتحان اصلی آیلتس می کنه.

همچنین نمونه جوابهایی که نمره های مناسب و مطلوب از 5 تا 9 آیلتس  رو دریافت کردن ودر اختیار شما قرار می ده. بنابراین شما می توانید با گوش دادن به این نمونه پاسخ ها و مقایسه نمرات به سطح زبان و نمره دریافتی خودتون آگاهی بیشتری پیدا کنید.

مدت زمان اسپیکینگ  آزمون ماک آیلتس  دقیقاً مشابه با آزمون اصلی و حدودا 15 دقیقه  ست. بنابراین، با شرکت در آزمون اسپیکینگ ماک آیلتس ( IELTS mock ) می‌تونید مدیریت زمان بهتری داشته باشید. شما در این 15 دقیقه باید تمام مهارت خودتون و نشاون بدین. اساتید ای سی سی به شما کمک می کنن تا با حذف لغات تکراری و جایگزین کردن اصطلاحات کاربردی سطح نمره تون و بالاتر ببرید.

big ben | مکالمه با پارتنر زبان | ECC

هنوز درباره شرکت در آزمون آزمایشی اسپیکینگ آیلتس مطمئن نیستید؟

شما می توانید به صورت رایگان با اساتید متخصص آیلتس ما در ای سی سی مشورت کنید

مزایای آزمون های ماک اسپیکینگ آیلتس

شرکت در آزمون های ماک اسپیکینگ آیلتس به شما این امکان رو میده که خودتون رو  تو شرایط واقعی آزمون قرار بدین. پس از 15 دقیقه  آزمون اسپیکینگ ماک آیلتس اساتید ای سی سی نکات کاربردی و مفیدی رو برای شما در قالب کامنت ارسال می کنن و همچنین اشتباهات گرامری شما رو در انتهای مکالمه تصحیح می کنن. شما کاملا میدونید که به چه سؤالاتی پاسخ درست و نادرست دادین در نتیجه در آزمون‌های بعدی اشتباهاتون و تکرار نمی کنید. بعد از شرکت در چند جلسه آزمون شبیه‌سازی شده اسپیکینگ آیلتس میزان استرس شما کم میشه و در نتیجه عملکرد بهتری در روز آزمون اصلی آیلتس  اسپیکینگ دارین. همینطور مدیریت زمان بهتری را نیز در روز آزمون شفاهی Speaking IELTS  تجربه می کنین.

آزمون های آزمایشی آیلتس مناسب چه کسانی هستند؟

اگه شما جز زبان آموزایی هستین که خودتون و برای شرکت در آزمون آیلتس آماده می‌کنید، لازمه که به طور پیوسته مهارت هاتون و محک بزنید و نقاط قوت و ضعف تون و پیدا کنید تا قبل از آزمون اصلی بتونید ایراداتون و برطرف کنید. شرکت در آزمون های آزمایشی آیلتس  این امکان و برای شما فراهم می کنه تا هرچند بار که بخواین در آزمون شبیه سازی شده آیلتس شرکت کنید و با بالا بردن مهارت تون  در  آزمون اصلی آیلتس نتیجه مطلوب و دل‌خواه و به دست بیارین.

ای سی سی با همین هدف آزمون  های آزمایشی اسپیکینگ آیلتس  و  برای شما در نظر گرفته.

نمره آزمون آزمایشی اسپیکینگ آیلتس ای سی سی

بعد از پایان آزمون آزمایشی اسپیکینگ آیلتس، پارتنر زبان تون در ای سی سی حدود تقریبی نمره اسپیکینگ آزمون آزمایشی آیلتس و به شما  میگه. ارزیابی کامل و نکاتی رو که به بالاتر رفتن نمره شما کمک می کنه براتون  ارسال می کنه.  ایرادات گرامری  تون و  برطرف می کنه و در صورت لزوم برای شما لینک های مناسب از طریق کامنت ارسال می کنه همچنین نمونه پاسخ های مناسب به سوالات رو که نمرات مطلوب از 6 تا 9 در یافت کردن برای شما می فرستن  تا با گوش دادن به نمونه پاسخها ایده های بیشتری برای دریافت نمره بالای 6  آزمون  آیلتس در اختیار داشته باشین.

مشاوره پس از آزمون با اساتید متخصص آیلتس

بعد از هر آزمون در صورت نیاز می تونید با اساتید متخصص آیلتس در ای سی سی مشاوره داشته باشید. پارتنر های زبان شما در ای سی سی به شما کمک می کنن تا بتونید با استفاده از لغات و اصطلاحات متنوع نمره تون و بالا ببرید. با معرفی لینک های مناسب نکات گرامری و ساختار های پیچیده رو نیز به شما آموزش میدن.

هزینه شرکت در آزمون ماک آیلتس (IELTS Mock Test)

با توجه به بالا بودن هزینه شرکت در آزمون آیلتس ( IELTS Test) ، بهترین راه برای سنجش عملکرد و آشنا شدن با قوانین و سبک برگزاری آزمون آیلتس، شرکت در آزمون ماک آیلتس (IELTS Mock Test) است که سوالات و شرایط آزمون را شبیه سازی کرده و با هزینه‌ای ناچیز در مقایسه با هزینه آزمون‌ بین المللی آیلتس، این امکان را به داوطلب می‌دهند که تجربه‌ای مشابه تجربه شرکت در آزمون اصلی کسب کند. هزینه آزمون آزمایشی آیلتس بالا نیست و خیلی کمتر از آزمون اصلی آیلتس است. هزینه این آزمون در ای سی سی نسبت به سایر موسسات پایین تر است.  شما می توانید تعداد آزمون های اسپیکینگ ماک آیلتس خود را انتخاب کنید و حتی روز و ساعت آزمون ماک اسپیکینگ آیلتس هم در اختیار خودتان است.

ثبت‌نام آزمون ماک آیلتس و تعیین وقت آزمون شفاهی اسپیکینگ

شما می تونید از طریق سایت ای سی سی در آزمون آزمایشی آیلتس آنلاین شرکت کنید و زمان برگزاری آزمون ماک آیلتس رو خودتون تعیین کنید. همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر برای شرکت در کلاس های تخصصی آیلتس و یا نحوه برگزاری ماک آیلتس آنلاین با متخصصین ما در ای سی سی مشورت کنید.

برخی اساتید دوره و آزمون آزمایشی آیلتس ECC

زهرا حیدری استاد زبان انگلیسی - ECC
5/5

زهرا حیدری

تدریس: انگلیسی  english.9eeb2ea | مکالمه با پارتنر زبان | ECC

تخصص: مشاور آیلتس، اسپیکینگ آیلتس، انگلیسی کودک و نوجوان

مهارت: IELTS ، اسپیکینگ، زبان انگلیسی

نگار کریمی استاد زبان انگلیسی و مدرس دوره مکالمه زبان انگلیسی کودکان - ECC
5/5

نگار کریمی

تدریس: انگلیسی  english.9eeb2ea | مکالمه با پارتنر زبان | ECC

تخصص: تقویت مکالمه، IELTS Speaking ، انگلیسی کودک و نوجوان

مهارت: آیلتس، اسپیکینگ، زبان انگلیسی

سایه خاتین زاده - مدرس دوره مکالمه زبان انگلیسی ECC
5/5

سایه خاتین زاده

تدریس: انگلیسی  english.9eeb2ea | مکالمه با پارتنر زبان | ECC

تخصص: تقویت مکالمه و اسپیکینگ زبان انگلیسی، آیلتس

مهارت: اسپیکینگ زبان انگلیسی عمومی

سوالات متداول

با کلیک دکمه ثبت نام در آزمون می توانید اقدام به ثبت نام در آزمون ماک آیلتس کنید.

پارتنر زبان شما مجدد با شما تماس میگیرد و ادامه مکالمه انجام می شود.

آزمون ماک  اسپیکینگ آیلتس به صورت تلفنی انجام می شود و روز و ساعت آن از قبل تماس خود شما مشخص می شود.

آزمون های ماک دقیقا بر اساس آزمون های اصلی آیلتس  که در یک سال اخیرا برگزار شده می باشد.

آزمون ماک مناسب افرادی است که می خواهند در آزمون آیلتس شرکت کنند. با شرکت در آزمون ماک می توانند توانایی خود را محک بزنند و مطمئن در آزمون اصلی شرکت کنند.

خیر مانند سایر دوره ها اسپیکینگ ماک آیلتس نیز بصورت تلفنی برگزار می شود.

شما می توانید با هماهنگی با سوپروایزر  در ای سی سی روز و ساعت آزمون ماک خود را تغییر دهید. البته بهتر است که هنگام ثبت نام با دقت زمان خود را انتخاب کنید تا نیازی به تغییر نداشته باشید.

بله . شما می توانید به دفعات در آزمونهای ماک اسپیکینگ آیلتس در ای سی سی شرکت کنید.

بله. سوالات آزمون ماک آیلتس در ای سی سی عینا بر طبق سوالات اصلی آزمون اسپیکینگ آیلتس در سال 2022 می باشد.

خیر. آزمون ماک آزمون مشابه آیلتس می باشد.

خیر تنها با ثبت شماره همراه خود می توانید در این آزمون شرکت کنید.

در زمان ثبت نام شما روز و ساعت دلخواه خود را انتخاب می کنید و بر نامه آزمون بر اساس روز و ساعت انتخابی شما خواهد بود

خیر. سوالات برگرفته از معتبرترین سایت های آموزش آیلتس می باشد که سوالات کمبریج هم جزئی از این سوالات است.

با مراجعه به اپ ای سی سی و ثبت شماره تماس خود می توانید آزمون ماک را انتخاب کرده و اقدام به ثبت نام کنید.

برنامه آزمون ها بر اساس روز و ساعت انتخابی زبان آموز می باشد و نتیجه آزمون بلافاصله بعد از آزمون در اختیار زبان آموز قرار می گیرد.

بله . بعد از هر آزمون نکات آموزشی به زبان آموز ارائه می شود و در صورت نیاز منابع بیشتری به زبان آموز معرفی می کنیم. همچنین اگر نیاز به مشاوره داشته باشید با هماهنگی مشاوران ما با شما تماس می گیرند.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

big ben | مکالمه با پارتنر زبان | ECC

هنوز درباره شرکت در آزمون آزمایشی اسپیکینگ آیلتس مطمئن نیستید؟

شما می توانید به صورت رایگان با اساتید متخصص آیلتس ما در ای سی سی مشورت کنید