امور اداری  70 20 9100 (021)
امور اداری  70 20 9100 (021)

پارتنر مکالمه زبان

آزمون ماک آیلتس ( IELTS Mock )

ماک در لغت به آزمونی گفته می‌شود که کاملا شبیه آزمون اصلی باشد. آزمون ماک آیلتس ( IELTS Mock ) نمونه شبیه سازی شده آزمون اصلی آیلتس است با این تفاوت که با هزینه ای بسیار پایین تر می توانید چندین بار در این آزمون شرکت کنید و آمادگی خود را برای امتحان اصلی آیلتس محک بزنید.

یادگیری مهارت‌

Speaking (مهارت گفتاری )

مناسب سطح

مبتدی تا پیشرفته

تعیین سطح

آزمون تعیین سطح رایگان

تعداد جلسات دوره

12 جلسه

آزمون آزمایشی آیلتس

آزمون آزمایشی آیلتس هم دقیقا مثل آزمون آیلتس شامل چهار بخش اصلی Listening ، Reading ، Writing  و Speaking است. این آزمون به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌شود و توسط یک یا چند آزمون گیرنده، از فرد آزمون دهنده امتحان گرفته می‌شود. 

درست مانند آزمون اصلی آیلتس، آزمون ماک آیلتس نیز در دو نوع برگزار می شود:

  1. آزمون ماک آیلتس آکادمیک
  2. آزمون ماک آیلتس جنرال

همانطور که می دانید دوره آموزشی آیلتس آکادمیک (IELTS Academic) برای آن دسته از متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی و بالاتر دارند مناسب است و دوره آموزشی آیلتس جنرال (IELTS General Training) برای آن دسته از متقاضیانی است که قصد مهاجرت به یکی از کشورهای انگلیسی زبان (استرالیا، کانادا، نیوزلند، بریتانیا) و یا تحصیل در مقاطع پایین‌تر از کارشناسی را دارند گزینه بهتری است.

آزمون اسپیکینگ ماک آیلتس

محتوای اسپیکینگ در دو آزمون ماک آیلتس آکادمیک و آزمون ماک آیلتس جنرال یکی است. پس هیچ فرقی نمی کند که شما متقاضی کدام نوع آزمون آیلتس هستید و می توانید به راحتی از آزمونهای ماک اسپیکینگ آیلتس در ای سی سی استفاده کنید. ای سی سی دوره های اسپیکینگ ماک آیلتس را درست همانند آزمون اصلی آیلتس  البته بصورت غیر حضوری در زمان دلخواه شما برگزار می کند.

آزمون اسپیکینگ ماک آیلتس دقیقا مشابه آزمون آیلتس می باشد و  از۳ بخش زیر تشکیل شده است :

بخش اول: استاد شما در ای سی سی در این بخش سوالاتی  درباره‌ی اطلاعات شخصی، خانواده‌، خانه، شهر، تحصیلات و … سوالاتی می‌پرسد. نمونه تمام این سوالات برای شما فرستاده می شود.

بخش دوم: در این بخش استاد سوالی را مطرح می کند و از شما می خواهد تا در مورد جزئیات آن یک دقیقه فکر کنید و بعد از این یک دقیقه شما حدودا دو دقیقه فرصت دارید تا  درباره‌ی آن موضوع خاص صحبت کنید.

بخش سوم: پارتنر زبان شما در ای سی سی در بخش سوم  سوالات بیشتری در مورد موضوع بخش دوم می‌پرسد و با شما به گفتگو می‌پردازد. تفاوت آن با بخش قبل این است که سوالات این بخش مفهومی‌تر هستند.

آزمون ماک آیلتس - استاد زبان ای سی سی - ECC

نحوه برگزاری آزمون اسپیکینگ ماک آیلتس

مانند سایر دوره های آموزش مکالمه زبان در ای سی سی، آزمون اسپیکینگ ماک  آیلتس بصورت تلفنی و در روز و ساعت دلخواه شما به مدت 18 دقیقه برگزار می شود. حدوا 15 دقیقه زمان آزمون می باشد. بعد از آزمون ماک حدود تقریبی نمره شما مشخص می شود و اساتید ای سی سی نکات موثر در بالا بردن نمره  اسپیکینگ آیلتس  را به شما آموزش می دهند.

چرا آزمون ماک آیلتس؟

آزمون ماک آیلتس، آزمون شبیه سازی شده ی آیلتس است که مطابق با شرایط و سوالات استاندارد آزمون آیلتس می‌باشد. ساختار آن از لحاظ سختی و آسانی یکسان است و نمره یکسان نیز دارد و زمان بندی آن هم دقیقاً مثل آزمون اصلی آیلتس است. هزینه آزمون ماک آیلتس در مقایسه با آزمون اصلی بسیار کمتر است. زمانبندی جلسات آزمون با خود شماست . هر  روز و ساعتی که بخواهید می توانید در این آزمون شرکت کنید.

مقایسه آزمون IELTS Mock با آزمون اصلی IELTS

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، جزئیات آزمون ماک آیلتس (IELTS Mock) دقیقاً همانند  آزمون اصلی آیلتس (IELTS) است. این شباهت در ساختار ، در نهایت باعث پیشرفت تدریجی زبان‌آموز و کسب‌ آمادگی لازم برای حضور در آزمون اصلی آیلتس خواهد شد. موسسه ای سی سی با استفاده از به روز ترین سوالات که در سال 2022 در آزمون اصلی آیلتس آمده شما را کاملا آماده امتحان اصلی آیلتس می کند.

همچنین نمونه جوابهایی که نمره های مناسب و مطلوب از 5 تا 9 آیلتس  را دریافت کرده اند را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین شما می توانید با گوش دادن به این نمونه پاسخ ها و مقایسه نمرات به سطح زبان و نمره دریافتی خود آگاهی بیشتری پیدا کنید.

مدت زمان اسپیکینگ  آزمون ماک آیلتس  دقیقاً مشابه با آزمون اصلی و حدودا 15 دقیقه است. بنابراین، با شرکت در آزمون اسپیکینگ ماک آیلتس ( IELTS mock ) می‌توانید مدیریت زمان بهتری داشته باشید. شما در این 15 دقیقه باید تمام مهارت خود را نشان دهید. اساتید ای سی سی به شما کمک می کنند تا با حذف لغات تکراری و جایگزین کردن اصطلاحات کاربردی سطح نمره خود را بالاتر ببرید.

هنوز درباره شرکت در آزمون آزمایشی اسپیکینگ آیلتس مطمئن نیستید؟

شما می توانید به صورت رایگان با اساتید متخصص آیلتس ما در ای سی سی مشورت کنید

مزایای آزمون های ماک اسپیکینگ آیلتس

شرکت در آزمون های ماک اسپیکینگ آیلتس به شما این امکان را می دهد که خود را در شرایط واقعی آزمون قرار دهید.پس از 15 دقیقه  آزمون اسپیکینگ ماک آیلتس اساتید ای سی سی نکات کاربردی و مفیدی را برای شما در قالب کامنت ارسال می کنند و همچنین اشتباهات گرامری شما را در انتهای مکالمه تصحیح می کنند. شما کاملا  میدانید که به چه سؤالاتی پاسخ درست و نادرست داده‌اید. در نتیجه در آزمون‌های بعدی اشتباهات خود را تکرار نخواهید کرد. بعد از شرکت در چند جلسه آزمون شبیه‌سازی شده اسپیکینگ آیلتس  میزان استرس شما کاهش یافته و در نتیجه عملکرد بهتری در روز آزمون اصلی آیلتس  اسپیکینگ خواهید داشت. همچنین مدیریت زمان بهتری را نیز در روز آزمون شفاهی Speaking IELTS تجربه می کنید.

آزمون های آزمایشی آیلتس مناسب چه کسانی هستند؟

اگر شما جز زبان آموزانی هستیند که خود را برای شرکت در آزمون آیلتس آماده می‌کنند، لازم است که به طور پیوسته مهارت های خود را محک بزنید و نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کنید تا قبل از آزمون اصلی بتوانید ایرادات خود را برطرف کنید. شرکت در آزمون های آزمایشی آیلتس  این امکان را برای شما فراهم می کند تا هر تعداد بار که بخواهید در آزمون شبیه سازی  شده آیلتس شرکت کنید و با بالا بردن مهارت خود در  آزمون اصلی آیلتس نتیجه مطلوب و دل‌خواه خود را به دست آورید.

 آزمون  های آزمایشی اسپیکینگ آیلتس ای سی سی با همین هدف برای شما در نظر گرفته شده است.

نمره آزمون آزمایشی اسپیکینگ آیلتس ای سی سی

بعد از پایان آزمون آزمایشی اسپیکینگ آیلتس، پارتنر زبان شما در ای سی سی حدود تقریبی نمره اسپیکینگ آزمون آزمایشی آیلتس  را به شما  اعلام می کند. ارزیابی کامل و نکاتی را که به بالاتر رفتن نمره شما کمک می کند برای شما ارسال می کند. ایرادات گرامری  شما را برطرف می کند و در صورت لزوم برای شما لینک های مناسب از طریق کامنت ارسال می کند. همچنین نمونه پاسخ های مناسب به سوالات را که نمرات مطلوب از 6 تا 9 در یافت کرده اند برای شما فرستاده می شود تا با گوش دادن به نمونه پاسخها ایده های بیشتری برای دریافت نمره بالای 6  آزمون  آیلتس در اختیار داشته باشید.

مشاوره پس از آزمون با اساتید متخصص آیلتس

بعد از هر آزمون در صورت نیاز می توانید با اساتید متخصص آیلتس در ای سی سی مشاوره داشته باشید . پارتنر های زبان شما در ای سی سی به شما کمک می کنند تا بتوانید با استفاده از لغات و اصطلاحات متنوع نمره خود را بالا ببرید. با معرفی لینک های مناسب نکات گرامری و ساختار های پیچیده را نیز به شما آموزش می دهند.

هزینه شرکت در آزمون ماک آیلتس (IELTS Mock Test)

با توجه به بالا بودن هزینه شرکت در آزمون آیلتس ( IELTS Test) ، بهترین راه برای سنجش عملکرد و آشنا شدن با قوانین و سبک برگزاری آزمون آیلتس، شرکت در آزمون ماک آیلتس (IELTS Mock Test) است که سوالات و شرایط آزمون را شبیه سازی کرده و با هزینه‌ای ناچیز در مقایسه با هزینه آزمون‌ بین المللی آیلتس، این امکان را به داوطلب می‌دهند که تجربه‌ای مشابه تجربه شرکت در آزمون اصلی کسب کند. هزینه آزمون ماک آیلتس بالا نیست و خیلی کمتر از آزمون اصلی آیلتس است. هزینه این آزمون در ای سی سی نسبت به سایر موسسات پایین تر است.  شما می توانید تعداد آزمون های اسپیکینگ ماک آیلتس خود را انتخاب کنید و حتی روز و ساعت آزمون ماک اسپیکینگ آیلتس هم در اختیار خودتان است.

ثبت‌نام آزمون ماک آیلتس و تعیین وقت آزمون شفاهی اسپیکینگ

شما می توانید از طریق سایت ای سی سی اقدام به ثبت نام در آزمون های ماک آیلتس و تعیین وقت آزمون شفاهی اسپیکینگ در روز و ساعت دلخواه خود کنید. همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر برای شرکت در کلاس های خصوصی آیلتس و یا نحوه برگزاری آزمون با متخصصین ما در ای سی سی مشورت کنید.

آشنایی با کلاس‌ های اسپیکینگ آیلتس ای سی سی

هدف اصلی دوره‌ مکالمه آیلتس ای سی سی آشنایی و آماده‌سازی  متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس در بخش مکالمه (Speaking) است. شما زبان آموزان عزیز اگر نیاز بیشتری به آموزش داشته باشید می توانید در دوره های پری آیلتس (Pre-IELTS ) و آیلتس (IELTS) ای سی سی شرکت کنید و توانایی خود را تا حد مطلوب بالا ببرید.

کلاس های اسپیکینگ آیلتس در ای سی سی تحت عنوان پری آیلتس و آیلتس برگزار می شود.

در دوره پری آیلتس (Pre-IELTS)  تمرکز اصلی بر روی قسمت اول آزمون اسپیکینگ آیلتس می باشد . همزمان با برگزاری دوره بر روی خرده مهارت های گرامر و واژگان نیز کار شده تا بتوانید به راحتی نمره دلخواه خود را در آزمون اصلی آیلتس کسب کنید.

در دوره آیلتس (IELTS) تمرکز اصلی بر روی قسمت دوم و سوم آزمون اصلی آیلتس می باشد. همچنین همزمان با برگزاری دوره اصطلاحات رایج افعال چند قسمتی و ساختارهای پیچیده گرامری نیز به شما آموزش داده می شود.

اساتید دوره اسپیکینگ و آزمون آزمایشی آیلتس ECC

زهرا حیدری استاد زبان انگلیسی - ECC
5/5

زهرا حیدری

تدریس: انگلیسی 

تخصص: مشاور آیلتس، اسپیکینگ آیلتس، انگلیسی کودک و نوجوان

مهارت: IELTS ، اسپیکینگ، زبان انگلیسی

نگار کریمی استاد زبان انگلیسی - ECC
5/5

نگار کریمی

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه، IELTS Speaking ، انگلیسی کودک و نوجوان

مهارت: آیلتس، اسپیکینگ، زبان انگلیسی

سوالات متداول

با کلیک دکمه ثبت نام در آزمون می توانید اقدام به ثبت نام در آزمون ماک آیلتس کنید.

پارتنر زبان شما مجدد با شما تماس میگیرد و ادامه مکالمه انجام می شود.

آزمون ماک  اسپیکینگ آیلتس به صورت تلفنی انجام می شود و روز و ساعت آن از قبل تماس خود شما مشخص می شود.

آزمون های ماک دقیقا بر اساس آزمون های اصلی آیلتس  که در یک سال اخیرا برگزار شده می باشد.

آزمون ماک مناسب افرادی است که می خواهند در آزمون آیلتس شرکت کنند. با شرکت در آزمون ماک می توانند توانایی خود را محک بزنند و مطمئن در آزمون اصلی شرکت کنند.

خیر مانند سایر دوره ها اسپیکینگ ماک آیلتس نیز بصورت تلفنی برگزار می شود.

شما می توانید با هماهنگی با سوپروایزر  در ای سی سی روز و ساعت آزمون ماک خود را تغییر دهید. البته بهتر است که هنگام ثبت نام با دقت زمان خود را انتخاب کنید تا نیازی به تغییر نداشته باشید.

بله . شما می توانید به دفعات در آزمونهای ماک اسپیکینگ آیلتس در ای سی سی شرکت کنید.

بله. سوالات آزمون ماک آیلتس در ای سی سی عینا بر طبق سوالات اصلی آزمون اسپیکینگ آیلتس در سال 2022 می باشد.

خیر. آزمون ماک آزمون مشابه آیلتس می باشد.

خیر تنها با ثبت شماره همراه خود می توانید در این آزمون شرکت کنید.

در زمان ثبت نام شما روز و ساعت دلخواه خود را انتخاب می کنید و بر نامه آزمون بر اساس روز و ساعت انتخابی شما خواهد بود

خیر. سوالات برگرفته از معتبرترین سایت های آموزش آیلتس می باشد که سوالات کمبریج هم جزئی از این سوالات است.

با مراجعه به اپ ای سی سی و ثبت شماره تماس خود می توانید آزمون ماک را انتخاب کرده و اقدام به ثبت نام کنید.

برنامه آزمون ها بر اساس روز و ساعت انتخابی زبان آموز می باشد و نتیجه آزمون بلافاصله بعد از آزمون در اختیار زبان آموز قرار می گیرد.

بله . بعد از هر آزمون نکات آموزشی به زبان آموز ارائه می شود و در صورت نیاز منابع بیشتری به زبان آموز معرفی می کنیم. همچنین اگر نیاز به مشاوره داشته باشید با هماهنگی مشاوران ما با شما تماس می گیرند.

هنوز درباره شرکت در آزمون آزمایشی اسپیکینگ آیلتس مطمئن نیستید؟

شما می توانید به صورت رایگان با اساتید متخصص آیلتس ما در ای سی سی مشورت کنید