امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

پارتنر مکالمه زبان

ECC - چگونه دایره لغات ایتالیایی خود را افزایش دهیم؟
آموزش زبان ایتالیایی

چگونه دایره لغات ایتالیایی خود را افزایش دهیم؟ [راهنما کامل + واژگان رایج ایتالیایی]

آشنایی با لغات ایتالیایی بخش مهمی از یادگیری زبان ایتالیایی است.

در کنار گرامر ایتالیایی، واژگان ایتالیایی مهم ترین مهارتی است که هنگام یادگیری ایتالیایی باید بدانید. از این گذشته، شما نمی توانید بدون دانستن کلمات و عباراتی که آن زبان را تشکیل می دهند، از یک زبان جدید استفاده کنید! هرچه واژگان ایتالیایی بیشتری بدانید، بیشتر می‌توانید درباره همه چیز صحبت کنید – از کارهایی که انجام می‌دهید تا سرگرمی‌هایتان، رنگ‌ها و غذاهای مورد علاقه‌تان گرفته تا آب و هوای بیرون و چیزهای دیگر.

برای یادگیری بیشتر در مورد لغات ایتالیایی به خواندن این مقاله ادامه دهید.

ادامه مطلب »
عبارات پرکاربرد انگلیسی ECC
آموزش زبان انگلیسی

عبارات پرکاربرد انگلیسی در سفر و مکالمه روزمره

در زبان انگلیسی همانند سایر زبانها جملات و عبارات پرکاربرد و روزمره برای استفاده در شرایط و موقعیت های مختلف وجود دارد که یادگیری آنها به شما در تقویت مهارت گفتاری کمک شایانی خواهد کرد. با استفاده از این عبارات پرکاربرد انگلیسی شما میتوانید همانند یک انگلیسی زبان بومی صحبت کنید. در ادامه به یک سری از این عبارات برای شرایط مختلف و پرکاربرد اشاره خواهیم کرد

ادامه مطلب »
انگلیسی صحبت کنید - ECC
آموزش زبان انگلیسی

چگونه انگلیسی صحبت کنید؟ راهنمای کامل مکالمه روان زبان انگلیسی

آیا می خواهید یاد بگیرید چگونه انگلیسی را خوب صحبت کنید؟
این پست حاوی نکات ارزشمندی است که به شما کمک می کند یاد بگیرید چگونه انگلیسی را روان تر و در زمان کمتری صحبت کنید. برای بسیاری از ما صحبت کردن به یک زبان خارجی و به ویژه زبان انگلیسی رویایی دست نیافتنی و دشوار است. به امید محقق این رویای شیرین هزینه، وقت و انرژی بسیاری می گذاریم اما در نتیجه ممکن است در میان راه دلسرد شویم و عطای این رویا را به لقایش ببخشیم. برای صحبت کردن به زبان انگلیسی خوب و روان باید برخی نکات کلیدی را مدنظر قرار بدهید. ما مطمئن هستیم با درنظر گرفتن این نکات می توانید با تسلط خود بر زبان انگلیسی ( حتی هر زبان دیگری) دیگران را تحت تأثیر قرار دهید! پس در کنار ما و با ما بیاموزید!

ادامه مطلب »
آموزش زبان انگلیسی

چطور دایره لغات خود را بهبود ببخشید: 7 راه برای گسترش بهتر دایره لغات

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تقویت مهارت‌های نوشتاری موجود، افزودن کلمات جدید به واژگان نوشتاری است. زبان انگلیسی یکی از پرحجم‌ترین و پر شمارترین زبان‌های دنیا است و این بدان معناست که همیشه لغات واژگانی بسیاری برای یادگیری و استفاده از آن در اختیار خواهید داشت. همه اشکال کلام نوشتاری – از داستان تا روزنامه نگاری تا مقاله نویسی تا شعر – از واژگان قوی بهره می برند. برای این منظور، زمانی که صرف بهبود مهارت‌های واژگان خود می‌کنید، در واقع زمانی است که روی مهارت‌های نوشتاری تان سرمایه‌گذاری می‌کنید. هر چه دامنه واژگان تان غنی تر باشد بهتر می توانید با دنیای پیرامون تان ارتباط برقرار کنید و ما همیشه در این مسیر به بهترین شکل در کنار شما هستیم.

ادامه مطلب »
ECC - چگونه واژگان انگلیسی خود را بهبود ببخشیم؟
آموزش زبان انگلیسی

چگونه واژگان انگلیسی خود را بهبود ببخشیم؟ (راهنمای کامل + لغات پرکاربرد انگلیسی)

مکالمهٔ هر زبان، متشکل از کلماتی است که طبق قواعد خاص و با ترتیب مشخص چیده شده و با آهنگ و لحن مناسب، بیان می‌شود. بنابراین یک بخش مهم از مکالمهٔ هر زبان، لغات هستند. حفظ کردن تعداد زیادی از لغات، تاثیر چندانی در مکالمهٔ شما ندارد. با شناخت روش‌های موثر یادگیری لغات انگلیسی ، شما قادر خواهید بود لغات را به حافظهٔ بلند مدت بسپارید، یاد بگیرید از لغت‌ها، در جایگاه درست جملات استفاده کنید و واژگان انگلیسی خود را بهبود ببخشید. در ادامه با ما همراه باشید!

ادامه مطلب »
بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان جدید دریچه ای جدید به دنیای بزرگ را به روی تان می گشاید و به شما فرصت می دهد تا بیشتر بیاموزید، سفر کنید، با فرهنگ های متفاوت آشنا شوید و دنیای کسب و کارتان را گسترده کنید و حتی برای ورود به دنیا و تجربه فرصت های متفاوت آماده تر باشید.

ادامه مطلب »
آموزش زبان انگلیسی

چرا زمان مکالمه استرس داریم؟ 5 عاملی که موجب بروز یا تشدید استرس میشوند

استرس احساس ناخوشایندی است که گاهی با آن مواجه می‌شویم. این احساس در حقیقت واکنشی است نسبت به رویدادها و شرایط دلهره‌آوری که در زندگی فرد ایجاد می‌شود. صحبت کردن در جمع از موقعیت هایی است که اکثر افراد در آن دچار استرس می شوند. این شرایط زمانی که می خواهیم به زبان دیگری صحبت کنیم سخت تر هم می شود.

در این مقاله به بررسی دلایل بروزیا تشدید استرس در حین مکالمه و همچنین ارائه راهکارهای عملی برای کاهش استرس می پردازیم.

ادامه مطلب »
آموزش زبان انگلیسی

آزمون آیلتس چیست؟

آیلتس یا سیستم جهانی ارزیابی زبان انگلیسی نام یک آزمون معتبر بین المللی است که در سراسر دنیا برگزار می شود. این آزمون درواقع نوع انگلیسی در مقابل آزمون تافل است که آزمونی آمریکایی به حساب می آید. نمره بندی آزمون آیلتس از 0 تا 9 می باشد که سطح نمره بالاتر از 6 نمره خوبی تلقی می شود. اکثر دانشگاه های معتبر نمره بالاتر از 6 در آزمون آکادمیک را قبول می کنند.

ادامه مطلب »
گرامر زبان انگلیسی - ECC
آموزش زبان انگلیسی

آموزش گرامر زبان انگلیسی از صفر تا صد

یادگرفتن گرامر زبان انگلیسی یکی از مهمترین گامها برای درست و با اعتماد به نفس صحبت کردن به زبان انگلیسی است.  اگر به این نکته توجه کنید که با یادگرفتن گرامر مسیر یادگیری زبان انگلیسی کوتاه تر شده و اشتباه هات کمتری در ساخت جمله می کنید یادگیری آن برای شما شیرین می شود.

ادامه مطلب »
ECC - چگونه قرانسوی صحبت کنیم؟
آموزش زبان فرانسوی

چگونه فرانسوی صحبت کنیم؟ [معرفی پارتنر زبان فرانسه]

در این مقاله به بخش های اصلی زبان فرانسوی میپردازیم. از جمله تلفظ، گرامر، مکالمه و واژگان و نحوه آموزش زبان فرانسوی و عوامل تاثیر گذار بر یادگیری زبان فرانسوی مانند مکالمه با پارتنر، استفاده از رسانه ها و و نرم افزار های آموزش زبان فرانسوی و تمامی روش هایی که روند یادگیری زبان فرانسوی را سریع تر و راحت تر میکند.
در این بخش به شما کمک میکنیم که بهتر،ساده تر و هرچه سریع تر زبان فرانسوی بیاموزید. چگونه به راحتی فرانسوی صحبت کنید و مهارت مکالمه خود را تقویت کنید. زیرا بخش اصلی هر زبان مکالمه است!

ادامه مطلب »