امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

مکالمه انگلیسی در تاکسی
آموزش زبان انگلیسی

مکالمه انگلیسی در تاکسی

وقتی در یک کشور انگلیسی زبان هستید، به احتمال زیاد ماشین شخصی خود را همراه نخواهید داشت. رفت و آمد با وسایل حمل و نقل عمومی از جمله تاکسی مستلزم یادگیری یکسری عبارات و اصطلاحات انگلیسی است که در این مقاله با عنوان “مکالمه انگلیسی در تاکسی ” به آن میپردازیم.

ادامه مطلب »
بهترین کتاب‌های رایتینگ Writing
آموزش زبان انگلیسی

بهترین کتاب‌های رایتینگ (Writing) انگلیسی

بهترین کتاب‌های رایتینگ Writing انگلیسی با ارائه نکات و ترفندهای مختلف به شما کمک می‌کنند تا مهارت نوشتاری خود را بهبود ببخشید. این کتاب‌ها با پوشش مفاهیم زبانی، دستوری و نحوه نگارش جملات، ساختارهای گرامری، واژگان و اصطلاحات زبان انگلیسی و تمرین‌هایی برای تقویت مهارت رایتینگ شما به کار می‌روند. ما همراه باشید تا بهترین کتاب‌های رایتینگ Writing انگلیسی را به شما معرفی کنیم.

ادامه مطلب »
بهترین کتاب‌های آموزش اسپیکینگ انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

بهترین کتاب‌های مکالمه (Speaking) انگلیسی

بهترین کتاب‌های مکالمه Speaking انگلیسی با ارائه نکات و ترفندهای مختلف به شما کمک می‌کنند تا مهارت مکالمه خود را بهبود ببخشید. این کتاب‌ها با پوشش مفاهیم زبانی، دستوری و لغت‌های پر استفاده، مثال‌های جامع و تمرین‌هایی برای تقویت مهارت مکالمه شما به کار می‌روند. به علاوه، برخی از این کتاب‌ها به شما ایده‌ها و موضوعات جدید را در اختیار می‌گذارند تا بتوانید در زمان مکالمه بهتر برای بیان خود استفاده کنید. با ما همراه باشید تا بهترین کتاب‌های مکالمه انگلیسی را به شما معرفی کنیم

ادامه مطلب »
آزمون‌های بین‌المللی

آزمون تافل چیست؟ | راهنمای کامل آزمون تافل (TOEFL)

آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون استاندارد بین المللی است که برای سنجش مهارت زبان انگلیسی دانشجویان و دانش‌آموزان در دانشگاه‌های خارجی و نیز برای‌ تقویت مهارت زبان انگلیسی در کسانی که به صورت غیر رسمی در کشورهای خارجی به تحصیل یا کار می‌پردازند بکار می‌رود. آزمون TOEFL شامل چهار بخش اصلی شامل خواندن، شنیداری، نوشتاری و گفتاری است. هر بخش به صورت جداگانه ارزیابی و نمره‌بندی می‌شود. در مجموع، نمره کلی آزمون TOEFL از ۰ تا ۱۲۰ محاسبه می‌شود.

ادامه مطلب »
آموزش زبان انگلیسی

مصاحبه کاری به زبان انگلیسی (سوال و جواب های رایج)

مصاحبه‌ها می‌توانند موقعیت‌های استرس‌زا و اضطراب‌آور باشند، به‌خصوص اگر اولین مصاحبه شما باشد. کمی تمرین و آمادگی همیشه نتیجه می دهد. سوالات رایجی که مصاحبه‌کننده‌ها در مصاحبه کاری انگلیسی می‌پرسند، همراه با پاسخ‌هایی که به شما کمک کند آماده باشید و مصاحبه خود را با موفقیت پشت سر بگذارید. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب »
آموزش زبان انگلیسی

راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس در خارج از کشور

در حال حاضر بخاطر برخی مشکلات آزمون آیلتس در کشور ما برگزار نمیشود. اگه برای تاریخ خاصی برنامه ریزی کردید و نمی خواهید از برنامه تان عقب بمانید بهترین گزینه ثبت نام در آزمون آیلتس در کشورهای همسایه است.
در این مقاله اطلاعات لازم جهت شرکت در آزمون آیلتس در چند کشور همسایه را در اختیار تان قرار می دهیم.

ادامه مطلب »
مکالمه انگلیسی در رستوران
آموزش زبان انگلیسی

مکالمه انگلیسی در رستوران و کافه

دانستن نحوه ی مکالمه انگلیسی در رستوران و کافی شاپ در زندگی روزمره کاربرد های زیادی دارد. این مکالمه به خصوص برای مسافرانی که به کشورهای خارجی سفر می‌کنند و یا افرادی که در محیط های انگلیسی زبان هستند ضروری است. در این مقاله به تعدادی از مکالمات انگلیسی در رستوران ، چگونگی رزرو میز، نحوه مکالمه با پیشخدمت و سفارش غذا اشاره خواهیم داشت.

ادامه مطلب »
مکالمه انگلیسی در مطب دکتر
آموزش زبان انگلیسی

مکالمه انگلیسی در مطب دکتر

دانستن نحوه ی مکالمه انگلیسی در مطب دکتر در زندگی روزمره کاربرد های زیادی دارد. این مکالمه به خصوص برای مسافرانی که به کشورهای خارجی سفر می‌کنند و یا افرادی که در محیط های انگلیسی زبان هستند ضروری است. در این مقاله به تعدادی از مکالمات انگلیسی در مطب دکتر ، چگونگی رزرو نوبت، نحوه مکالمه با منشی و علایم بیماری ها اشاره خواهیم داشت.

ادامه مطلب »
مکالمه انگلیسی در آژانس هواپیمایی
آموزش زبان انگلیسی

مکالمه انگلیسی در آژانس هواپیمایی

یکی از موضوعات پر کاربردی که در طول زندگی روزمره با آن برخورد خواهید کرد، مکالمه انگلیسی در آژانس هواپیمایی است که شامل موضوعات مختلفی از جمله رزرو و خرید بلیط هواپیما،  لغو و یا تغییر رزرو تور و هتل و…  است. در کشورهای خارجی باید با کمک زبان انگلیسی به آژانس مسافرتی توضیح دهید که قصد دارید برای چه شهری بلیط رزرو کنید یا در بعضی موارد باید بلیط رزرو شده خود را تغییر داده یا لغو کنید. در این موارد از برخی اصلاحات و عبارات میتوانید استفاده کنید که در این مقاله به برخی از آنها اشاره خواهیم داشت.

ادامه مطلب »

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر: