امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

پارتنر مکالمه زبان

آموزش زبان انگلیسی

آزمون های بین المللی کمبریج

آزمون های زبان انگلیسی کمبریج استاندارد بوده و سالانه هزاران مرکز در کشورهای مختلف و برای اهداف مختلفی آن را برگزار می کنند. دریافت مدارک این آزمون ها برای دانشجویان و متقاضیان کار و مهاجرت ضروری است.
زمان مطالعه: 8 دقیقه

ادامه مطلب »
عبارات پرکاربرد انگلیسی ECC
آموزش زبان انگلیسی

عبارات پرکاربرد انگلیسی در سفر و مکالمه روزمره

در زبان انگلیسی همانند سایر زبانها جملات و عبارات پرکاربرد و روزمره برای استفاده در شرایط و موقعیت های مختلف وجود دارد که یادگیری آنها به شما در تقویت مهارت گفتاری کمک شایانی خواهد کرد. با استفاده از این عبارات پرکاربرد انگلیسی شما میتوانید همانند یک انگلیسی زبان بومی صحبت کنید. در ادامه به یک سری از این عبارات برای شرایط مختلف و پرکاربرد اشاره خواهیم کرد

ادامه مطلب »
گرامر زبان انگلیسی - ECC
آموزش زبان انگلیسی

آموزش گرامر زبان انگلیسی از صفر تا صد

یادگرفتن گرامر زبان انگلیسی یکی از مهمترین گامها برای درست و با اعتماد به نفس صحبت کردن به زبان انگلیسی است.  اگر به این نکته توجه کنید که با یادگرفتن گرامر مسیر یادگیری زبان انگلیسی کوتاه تر شده و اشتباه هات کمتری در ساخت جمله می کنید یادگیری آن برای شما شیرین می شود.

ادامه مطلب »
انگلیسی صحبت کنید - ECC
آموزش زبان انگلیسی

چگونه انگلیسی صحبت کنید؟ راهنمای کامل مکالمه روان زبان انگلیسی

آیا می خواهید یاد بگیرید چگونه انگلیسی را خوب صحبت کنید؟
این پست حاوی نکات ارزشمندی است که به شما کمک می کند یاد بگیرید چگونه انگلیسی را روان تر و در زمان کمتری صحبت کنید. برای بسیاری از ما صحبت کردن به یک زبان خارجی و به ویژه زبان انگلیسی رویایی دست نیافتنی و دشوار است. به امید محقق این رویای شیرین هزینه، وقت و انرژی بسیاری می گذاریم اما در نتیجه ممکن است در میان راه دلسرد شویم و عطای این رویا را به لقایش ببخشیم. برای صحبت کردن به زبان انگلیسی خوب و روان باید برخی نکات کلیدی را مدنظر قرار بدهید. ما مطمئن هستیم با درنظر گرفتن این نکات می توانید با تسلط خود بر زبان انگلیسی ( حتی هر زبان دیگری) دیگران را تحت تأثیر قرار دهید! پس در کنار ما و با ما بیاموزید!

ادامه مطلب »
بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان جدید دریچه ای جدید به دنیای بزرگ را به روی تان می گشاید و به شما فرصت می دهد تا بیشتر بیاموزید، سفر کنید، با فرهنگ های متفاوت آشنا شوید و دنیای کسب و کارتان را گسترده کنید و حتی برای ورود به دنیا و تجربه فرصت های متفاوت آماده تر باشید.

ادامه مطلب »
ECC - چگونه واژگان انگلیسی خود را بهبود ببخشیم؟
آموزش زبان انگلیسی

چگونه واژگان انگلیسی خود را بهبود ببخشیم؟ (راهنمای کامل + لغات پرکاربرد انگلیسی)

مکالمهٔ هر زبان، متشکل از کلماتی است که طبق قواعد خاص و با ترتیب مشخص چیده شده و با آهنگ و لحن مناسب، بیان می‌شود. بنابراین یک بخش مهم از مکالمهٔ هر زبان، لغات هستند. حفظ کردن تعداد زیادی از لغات، تاثیر چندانی در مکالمهٔ شما ندارد. با شناخت روش‌های موثر یادگیری لغات انگلیسی ، شما قادر خواهید بود لغات را به حافظهٔ بلند مدت بسپارید، یاد بگیرید از لغت‌ها، در جایگاه درست جملات استفاده کنید و واژگان انگلیسی خود را بهبود ببخشید. در ادامه با ما همراه باشید!

ادامه مطلب »
آموزش زبان انگلیسی

چرا زمان مکالمه استرس داریم؟ 5 عاملی که موجب بروز یا تشدید استرس میشوند

استرس احساس ناخوشایندی است که گاهی با آن مواجه می‌شویم. این احساس در حقیقت واکنشی است نسبت به رویدادها و شرایط دلهره‌آوری که در زندگی فرد ایجاد می‌شود. صحبت کردن در جمع از موقعیت هایی است که اکثر افراد در آن دچار استرس می شوند. این شرایط زمانی که می خواهیم به زبان دیگری صحبت کنیم سخت تر هم می شود.

در این مقاله به بررسی دلایل بروزیا تشدید استرس در حین مکالمه و همچنین ارائه راهکارهای عملی برای کاهش استرس می پردازیم.

ادامه مطلب »
آموزش زبان انگلیسی

چطور دایره لغات خود را بهبود ببخشید: 7 راه برای گسترش بهتر دایره لغات

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تقویت مهارت‌های نوشتاری موجود، افزودن کلمات جدید به واژگان نوشتاری است. زبان انگلیسی یکی از پرحجم‌ترین و پر شمارترین زبان‌های دنیا است و این بدان معناست که همیشه لغات واژگانی بسیاری برای یادگیری و استفاده از آن در اختیار خواهید داشت. همه اشکال کلام نوشتاری – از داستان تا روزنامه نگاری تا مقاله نویسی تا شعر – از واژگان قوی بهره می برند. برای این منظور، زمانی که صرف بهبود مهارت‌های واژگان خود می‌کنید، در واقع زمانی است که روی مهارت‌های نوشتاری تان سرمایه‌گذاری می‌کنید. هر چه دامنه واژگان تان غنی تر باشد بهتر می توانید با دنیای پیرامون تان ارتباط برقرار کنید و ما همیشه در این مسیر به بهترین شکل در کنار شما هستیم.

ادامه مطلب »
آموزش زبان انگلیسی

آزمون آیلتس چیست؟

آیلتس یا سیستم جهانی ارزیابی زبان انگلیسی نام یک آزمون معتبر بین المللی است که در سراسر دنیا برگزار می شود. این آزمون درواقع نوع انگلیسی در مقابل آزمون تافل است که آزمونی آمریکایی به حساب می آید. نمره بندی آزمون آیلتس از 0 تا 9 می باشد که سطح نمره بالاتر از 6 نمره خوبی تلقی می شود. اکثر دانشگاه های معتبر نمره بالاتر از 6 در آزمون آکادمیک را قبول می کنند.

ادامه مطلب »

آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته!

ما در این صفحه همه تکنیک‌ها و اصول ریز و درشت یادگیری زبان انگلیسی، از لغات تا گرامر، منابع آموزش زبان انگلیسی و غیره را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید به سادگی زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

یادگیری زبان انگلیسی رایگان

این روزها تعداد افرادی که سعی می کنند قسمتی از وقت خودشون و صرف یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم خود  کنند روبه افزایش است. در بسیاری کشورها زبان انگلیسی به عنوان بخشی از سیلابس آموزشی در مدارس گنجانده شده و خانواده ها کودکان خود را از سنین پایین تشویق به خواندن زبان انگلیسی می کنند. اما واقعا گذاشتن این همه وقت انرژی و هزینه لازمه؟ آیا خواندن زبان انگلیسی اینقدر اهمیت داره؟

اگه بدنبال یه کار بهتر هستین یا حتی برنامه مسافرت به دور دنیا رو دارین خواندن زبان انگلیسی چه از نظر پیشرفت شخصی و چه از نظر حرفه ای می تونه خیلی بهتون کمک کنه. یادگیری زبان انگلیسی  شانس  استفاده از فرصت های شغلی جدید در سراسر دنیا رو افزایش میده. می تونید مهارت های جدیدی کسب کنید و با آدمهای مختلفی در سراسر دنیا آشنا بشید.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی

1- زبان  انگلیسی  یک زبانی جهانی است

زبان انگلیسی زبان مشترک در سراسر جهان است. از هر 5 نفر در جهان ، 1 نفر می تواند به انگلیسی صحبت کند و یا حداقل زبان انگلیسی را متوجه می شود.

2- خواندن زبان انگلیسی می تواند به شما کمک کند تا شغل بهتری پیدا کنید

انگلیسی زبان انواع علوم از هوا و فضا گرفته تا کامپیوتر ودیپلماسی و گردشگری است با یادگرفتن زبان انگلیسی شانس شما برای پیدا کردن یک موقعیت شغلی خوب در شرکت های چندملیتی چه در کشور خودتان و یا در خارج از کشور بسیار بالا می رود

3- با یادگیری زبان انگلیسی شما می توانید با آدم های جدید به راحتی آشنا شوید

زبان انگلیسی زبان رسمی 53 کشور جهان است و به عنوان زبان مورد استفاده مردم سراسر جهان با هم استفاده می شود و این معنی را می دهد که شما چه در پکن چین کار میکنید یا به برزیل سفر می کنید ، یادگیری زبان انگلیسی می تواند به شما در برقراری ارتباط یا مردم سراسر جهان کمک کند.

4- بسیاری از مقالات علمی به زبان انگلیسی نوشته می شوند

در قرن اخیر تعداد مقالات و مطالب علمی که به زبان انگلیسی نوشته شده اند از مقالات به سایر زبان ها پیشی گرفته. به عنوان مثال در هلند این نسبت 40 مقاله انگلیسی به 1 مقاله به زبان هلندی است . به همین دلیل یادگیری زبان انگلیسی برای کار کردن در زمینه های علمی اهمیت ویژه ای دارد

5- زبان انگلیسی زبان صنعت رسانه است

به دلیل نقش مهم هالیوود در صنعت سرگرمی ، تعداد زیادی از فیلم ، سریال و آهنگ ها به زبان انگلیسی تولید می شوند و اگر شما به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید دیگر نیازی به زیرنویس و ترجمه برای لذت بردن از موسیقی ، کتاب ، فیلم و سریال مورد علاقه تان ندارید.

و بسیاری مزایای دیگر که در مقاله ای مجزا به آن می پردازیم.

یادگیری زبان انگلیسی را از کجا شروع کنیم؟

با توجه به اینکه در اکثر کشور ها زبان انگلیسی در مدارس تدریس می شود اکثر افراد با الفبای این زبان کاملا آشنا هستند و قادر به خواندن و نوشتن بعضی لغات ابتدایی هستند. به طور کلی برای شروع یادگیری زبان انگلیسی افراد باید طبق جدول زیر موارد را به ترتیب یادبگیرند.

1 الفبای انگلیسی A,B,C,… (vowels and consonant)
2 فعل تو بی(to be) زمان حال Am, is, are
3 اعداد 1,2,3,….. 1st,2nd,3rd
4 اسامی روز ها و ماه های سال Saturday, Sunday,… January, February..
5 تاریخ Date: 9/9/2018,…
6 رنگها Colors: red, blue, green,…
7 آدرس دادن و پرسیدن Address: street, alley,
8 ساعت Time: 4:15, 6:00 am/pm
9 ضمیر فاعلی Subject pronoun: I, you, we,…
10 صرف فعل سوم شخص Third person: she goes/comes/eats,..
11 حرف تعریف مشخص و نامشخص Articles: a ,an, the
12 صفت ملکی Possessive adjective
13 جمع و مفرد Singular, plural
14 جملات سوالی Wh Q: what, where,…
15 اسم قابل شمارش و غیر قابل شمارش Count, noncount
16 حال ساده با فعل اصلی Simple present
17 حال استمراری Present continuous
18 ضمیر مفعولی Object pronoun
19 حروف اضافه prepositions
20 روتین روزانه Daily routine

یادگیری تلفظ الفبای و لهجه انگلیسی

حروف انگلیسی کوچکترین واحد سازنده زبان نوشتار انگلیسی است. کوچکترین واحد زبان گفتار، صدا (یعنی صامت و مصوت) است. زبان انگلیسی شامل ۲۶ حرف و ۴۱ صداست.

اصلی ترین راه اینکه بدانیم الفبای فونتیک انگلیسی چیست و کلمات در زبان انگلیسی چطور تلفظ می‌شوند، شناخت و استفاده از علائم تلفظ انگلیسی کلمات می باشد. اگر از دیکشنری‌ های انگلیسی به انگلیسی استفاده می‌کنید، به احتمال زیاد به علائم فونتیک های انگلیسی برخورده‌اید. حتما می‌دانید که نشانه های فونتیک (علائم آوایی زبان انگلیسی و یا علائم فونتیک انگلیسی) طرز صحیح تلفظ یک کلمه (پرنانسیشن در زبان انگلیسی) را نمایش می‌دهند.

آموزش زبان انگلیسی؛ یادگیری واژگان انگلیسی

برای درک و فهم و پیدا کردن تسلط در یادگیری زبان انگلیسی دانستن لغات یکی از مهم ترین فاکتورهای یادگیری زبان انگلیسی است. بهترین راه برای یادگیری لغات استفاده از آنها در جمله و همچنین یادگیری موضوعی لغات می باشد.

بیشتر بدانید: چگونه واژگان انگلیسی خود را بهبود ببخشیم 

یادگیری مبانی گرامر انگلیسی

گرامر به عنوان یک پیش مهارت نقش بسیار مهمی در آموزش و یادگیری زبان دارد. بدون داشتن دانش کافی در گرامر نمی توانید جملات خوش ساخت و درست بسازید. دانستن نقش کلمات و جایگاه آنها در جمله  بسیار مهم است. گرامر یک زبان تعیین می‌کند که چگونه کلمات مشخص با یک ترتیب درست  را کنار هم قرار دهیم تا جمله درستی ساخته شود.

بیشتر بدانید: آموزش گرامر زبان انگلیسی از صفر تا صد

نقش کلمه در آموزش زبان انگلیسی

نقش کلمه یا Part of Speech به طبقه‌بندی کلمات بر اساس نقشی که در جمله ایفا می‌کنند  اشاره دارد .

در زبان انگلیسی هشت Part of speech داریم:

اسم صفت فعل ضمیر قید حرف اضافه حرف ربط حرف ندا

یادگیری عبارات اصلی در زبان انگلیسی

زمانی که دارید یک زبان جدید یاد میگیرید، بهتر است از مهم‌ترین عبارات و کلماتی که در آن زبان بیشترین استفاده را دارند شروع کنید کلماتی مثل سلام و احوالپرسی، تشکر کردن، درخواست کردن، خرید کردن و موارد دیگر. در زبان انگلیسی همانند زبان های دیگر جملاتی پرکاربرد و روزمره برای استفاده در شرایط و موقعیت های مختلف وجود دارد که اگر شما این جملات را بلد باشید با سرعت بالاتری زبان انگلیسی را یاد می گیرید و همچنین در تقویت مهارت گفتاری یا همان اسپیکینگ شما نقش بسیار مهمی دارند.

 

متداول ترین عبارات احوال پرسی زبان انگلیسی:

What’s up/ any news? چه خبر؟
How are you/ how are you doing? چطوری؟
How is life? زندگی چطوره؟ اوضاع و احوال چطوره؟
Nice to meet you از ملاقات شما خوش وقتم
Say hello سلام برسون

 

تبریک به انگلیسی:

موقعیت ها و شرایط مختلفی وجود دارد که ممکن است لازم باشد به شخصی پیام تبریک به زبان انگلیسی بگویید یا بفرستید مانند تبریک تولد به انگلیسی، تبریک ازدواج به انگلیسی یا تبریک تولد نوزاد و ….

Happy birthday تبریک تولد
Happy anniversary تبریک سالگرد ازدواج
Congratulations تبریک موفقیت کاری
Happy new year تبریک سال نو
Well done تبریک قبول شدن در امتحانات

یادگیری زبان انگلیسی با ECC

اگر وقت بسیار کم دارید یا نمیدانید از کجا باید شروع کنید ECC  به شما کمک میکند تا راه خود را پیدا کنید و به ساده ترین روش و مدت زمان کوتاه تر و به زبان ساده به صورت اصولی وبا روش ها و تلفظ بین المللی انگلیسی یاد بگیرید. پیشنهاد ما یادگیری زبان از طریق مکالمه با اساتید حرفه ای زبان انگلیسی به عنوان “پارتنر مکالمه زبان انگلیسی” است. برای شروع می توانید دوجلسه از دوره مکالمه زبان انگلیسی ECC را به صورت رایگان شرکت کنید.

 

سوالات متداول

در حال حاضر میلیون ها نفر در سراسر دنیا مشغول یادگیری زبان انگلیسی هستند. و همین نکته نشان دهنده اهمیت این زبان است. شاید برداشتن گام اول برای یادگیری مطالب جدید سخت باشد اما باید در نظر داشته باشید که یادگیری زبان انگلیسی چقدر می تواند در موفقیت شما موثر باشد. برای فارسی زبانان سخت ترین قسمت زبان انگلیسی دیکته و تلفظ لغات و همچنین گرامر زبان انگلیسی میباشد. در زبان انگلیسی  همانند زبانهای دیگر استثناء وجود دارد بعضی حروف خوانده نمی شود. تلفظ حروف صداداری که در زبان فارسی وجود ندارد کمی دشوار است. با این وجود اگر تمرکز خود را روی مکالمه زبان انگلیسی قرار دهید و خود را خیلی درگیر گرامر و دیکته لغات نکنید با سرعت بیشتر و راحتتر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.

برای یادگرفتن اصولی زبان انگلیسی مانند هر زبان دیگری به زمان نیاز داریم. تنها با استفاده مستمر از زبان انگلیسی می توانیم آن را یاد بگیریم . با توجه به سطح بندی زبان انگلیسی به 5 سطح مقدماتی پیش متوسط متوسط پیشرفته و عالی باید برای رسیدن به هر سطح حداقل سه ماه زمان در نظر بگیرید. پس  اگر می خواهید از ابتدا شروع کنید برای رسیدن از سطح مبتدی و مقدماتی تا عالی حداقل 15 ماه زمان نیاز دارید.

در حال حاضر با گذاشتن حدواد 30 دقیقه وقت و گشتن در اینترنت می توانید منابع عالی و به روز آموزش زبان انگلیسی را پیدا کنید. فایل پی دی اف اکثر کتاب ها در دسترس است و پیج های آموزشی زیادی به صورت  رایگان گرامر و لغات را تدریس می کنند. اما نتایج حاصل از تحقیقات نشان میدهد که شما زمانی بصورت مستمر به یادگیری زبان می پردازید که در یک کلاس ثبت نام کرده اید و ناچارید خودتان را آماده کنید. اکثر افراد بعد از حدود یک تا دوماه از خواندن زبان به تنهایی آن را رها می کنند.

راه های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد اما بهترین و مطمئن ترین راه ، ثبت نام در کلاس های آموزشی آنلاین یا حضوریست در کنار گذراندن دوره های آموزشی ، تماشای فیلم و سریال به زبان انگلیسی در یادگیری بهتر شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

مقاله بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی  را هم بخوانید!