امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب Q: Skills for Success 4 Listening & Speaking

کتاب Q: Skills for Success 4 Listening & Speaking
نام کتاب: Q: Skills for Success 4 Listening & Speaking
نویسنده: Susan Earle-Carlin
مهارت: Listening & Speaking

توضیحات کتاب

کتاب “Q: Skills for Success 4 Listening & Speaking” یک کتاب آموزشی در زمینه مهارت‌های گفتاری و شنیداری برای زبان آموزان سطح متوسط است. این کتاب توسط Susan Earle-Carlin و کمپانی Oxford University Press منتشر شده است.

هدف اصلی این کتاب، بهبود مهارت زبان آموزان در شنیداری و گفتاری انگلیسی است. در این کتاب، مهارت‌های شنیداری و گفتاری را با هم ترکیب کرده و بر طبق تکنیک‌های جدید و جذابی که در آموزش زبان به کار گرفته شده اند، تدریس می‌کند. در هر فصل این کتاب، انواع مختلفی از گوش دادن و گفتار را با هم ترکیب کرده و فعالیت‌هایی ارائه می‌دهد که می‌تواند به کمک آن‌ها به مهارت زبان آموزان کمک کند. به علاوه، این کتاب شامل فعالیت‌هایی است که به زبان آموزان کمک می‌کنند تا توانایی‌هایی مانند فهم مکالمات روزمره، بحث در مورد موضوعات مختلف، بیان نظر و استدلال در موارد مختلف، پیدا کردن اطلاعات از منابع مختلف و شنیدن فایل‌های صوتی را بهبود ببخشند.

در کل، “Q: Skills for Success 4 Listening & Speaking” یک کتاب بسیار جذاب و کاربردی است که با تلفیق دو مهارت گفتاری و شنیداری به زبان آموزان در تقویت مهارت زبان انگلیسی شان کمک می‌کند. تکنیک‌های جدید و برنامه‌های آموزشی عالی آن را برای آن‌هایی که به دنبال بهبود مهارت‌هایشان هستند توصیه می‌کنیم.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این کتاب ها را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *