امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب New American Streamline Departures Beginner

ECC - کتاب New American Streamline Departures Beginner
نام کتاب: New American Streamline Departures Beginner
نویسنده : Bernard Hartley و Peter Viney
ناشر: Oxford

توضیحات کتاب

کتاب New American Streamline Departures Beginner نوشته Bernard Hartley و Peter Viney انتشارات Oxford

مجموعه کتاب های New American Streamline ترکیبی از زبان طبیعی، موقعیت های روزمره و تمرین گسترده هر چهار مهارت (Reading, Speaking , Listening و  Writing) است. این مجموعه به زبان آموزان تسلط عملی به زبان انگلیسی ساده و گفتاری میدهد.

کتاب New American Streamline یک مجموعه سطح بندی شده از کتاب های آموزشی زبان انگلیسی است که شامل سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته می‌شود.

هر یک از سه سطح ( American Streamline Departures ، American Streamline Connections و American Streamline Destinations ) می توانند به صورت مستقل یا به صورت سری استفاده شوند.

کتاب New American Streamline Departures Beginner یکی از کتاب‌های اصلی مجموعه New American Streamline است که به دانش‌آموزان با سطح مبتدی زبان انگلیسی کمک می‌کند تا با مباحث اساسی و پایه‌ای زبان انگلیسی آشنا شوند و از اولین مرحله تا پایان آن پیشرفت کنند.

این کتاب به صورت کاملاً کاربردی و عملی طراحی شده است و شامل مکالمات و واژگان پایه، گرامر، تمرین‌های شنیداری و تلفظ، و فعالیت‌های چندرسانه‌ای است. سرفصل‌های کتاب New American Streamline Departures Beginner عبارتند از:

– واژگان و اصطلاحات پایه‌ای
– گرامر پایه
– شنیداری و تلفظ
– مکالمات پایه
– تمرینات ریزشی و تعاملی
– فعالیت‌های چندرسانه‌ای

این کتاب به دلیل تمرکز کامل خود بر روی مباحث پایه‌ی زبان، یکی از بهترین گزینه‌های آموزشی برای دانش‌آموزانی است که قصد شروع یادگیری زبان انگلیسی را دارند. با استفاده از این کتاب، دانش‌آموزان می‌توانند دایره واژگان خود را توسعه دهند، گرامر پایه را یاد بگیرند و توانایی مکالمه و شنیداری را بهبود بخشند.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این کتاب ها را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *