امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب Career Paths Nursing

Career Paths Nursing - ECC
عنوان: مسیرهای شغلی: پرستاری
شرح: کتاب دانشجویی
سطح: A1، A2 و B1
نویسندگان: Virginia Evans, Kori Salcido - R.N.
ناشر: Career Paths

توضیحات کتاب

کتاب Nursing نوشته جمعی از نویسندگان انتشارات Career Paths

کتاب Career Paths Nursing (پرستاری) یک منبع آموزشی جدید برای متخصصان پرستاری است. توسط پرستاران دارای مجوز بررسی شده است، واژگان و زمینه های شغلی خاص را در دروسی گنجانده است که مهارت های انگلیسی در محل کار حرفه ای ها را ایجاد کند.

هر بخش کتاب با ترکیب واژگان و زمینه های شغلی خاص، آموزش های گام به گام را ارائه می دهد. و زبان آموزان را در چهار مهارت کلیدی زبان غوطه ور کند: Reading، listening، speaking و writing.

کتاب مسیرهای شغلی: پرستاری به موضوعاتی از جمله بخش های بیمارستان، تجهیزات اولیه، بیماری های خاص، وظایف پرستاری و گزینه های شغلی می پردازد.

این مجموعه دارای دسته بندی در سه سطح دشواری است و بیش از 400 اصطلاح و عبارت واژگانی را ارائه می دهد. هر بخش این کتاب شامل آزمون درک مطلب، واژگان و لیسنینگ است.

کتاب Career Paths: Nursing یک کتاب مناسب برای آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان، کارمندان و تمام علاقه‌مندان به حوزه پرستاری است. این کتاب به کمک آموزش‌های تخصصی برای توانایی‌های مختلف پرستاری چندرسانه‌ای و آموزش مدیریت کسب و کار در حوزه حقوق از طریق فعالیت های تمرینی به دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت های لازم را در زمینه کار در پرستاری آموزش ببینند.

کتاب Career Paths: Nursing شامل بخش‌های مختلفی مانند: معرفی و مفاهیم اصلی پرستاری، آسیب شناسی بالینی، خدمات بازرسی، پرستاری مراقبتی، پرستاری پیشرفته، پرستاری درمانی و مراقبت از بیماران بستری. همچنین این کتاب با فعالیت‌های تمرینی، مثال‌های جدید، نمایش کاربردی هر مفهوم و کلمه و اصطلاحات پایه، مفاهیم مهم، کارتون‌ها و فعالیت‌های اوقات فراغت دانشجویان را در مسیر آموزش زبان پرستاری به هدف حصول مهارت های مورد نیاز آنها تقویت می‌کند.

این کتاب، از دو سطح Introductory و Intermediate تشکیل شده است که هر کدام با موضوعات و درس‌های مختلف شروع می‌شود. Career Paths: Nursing مناسب برای دانشجویان، متخصصین پرستاری، پزشکان، دانشجویان پزشکی و سایر افرادی است که به دنبال بهبود زبان انگلیسی و مهارت بیشتر در زمینه پرستاری هستند. این کتاب به دانشجویان کمک می‌کند تا آمادگی لازم برای شرکت در آزمون‌های پرستاری داشته باشند و توانایی ارزیابی و درمان بیماران را داشته باشند.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این کتاب ها را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

2 دیدگاه دربارهٔ «کتاب Career Paths Nursing»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *