امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب Career Paths Mechanics

Career Paths Mechanics - ECC
عنوان: مسیرهای شغلی: مکانیک
شرح: کتاب دانشجویی
سطح: A1، A2 و B1
نویسندگان: جیم دی. دیرهولت
ناشر: Career Paths

توضیحات کتاب

کتاب Mechanics نوشته جمعی از نویسندگان انتشارات Career Paths

Career Paths Mechanics (مکانیک) یک منبع آموزشی جدید برای مکانیک های حرفه ای است که می خواهند ارتباطات انگلیسی خود را در یک محیط کار بهبود بخشند.

هر بخش کتاب با ترکیب واژگان و زمینه های شغلی خاص، آموزش های گام به گام را ارائه می دهد. و زبان آموزان را در چهار مهارت کلیدی زبان غوطه ور کند: Reading، listening، speaking و writing.

Career Paths Mechanics به موضوعاتی از جمله ابزارهای دستی، ابزارهای برقی، سیستم های خودکار، تعمیر و نگهداری و تعمیر بدنه می پردازد.

این مجموعه دارای دسته بندی در سه سطح دشواری است و بیش از 400 اصطلاح و عبارت واژگانی را ارائه می دهد. هر بخش این کتاب شامل آزمون درک مطلب، واژگان و لیسنینگ است.

کتاب Career Paths Mechanics یک کتاب آموزشی برای کسب مهارت‌های ضروری در زمینه مکانیک خودرو است. این کتاب به دانشجویان کمک می‌کند تا با مفاهیم و علم مکانیک خودرو آشنا شوند و مهارت‌های فنی مربوط به تعمیر و نگهداری خودرو را به دست آورند.

کتاب Career Paths Mechanics شامل موضوعاتی مانند قطعات خودرو، تعمیرات و نگهداری، اختلالات و رفع خطاها، تعمیرات موتور و سیستم‌های الکترونیکی و غیره می‌باشد. همچنین، این کتاب شامل تمرینات فعالیت‌های کاربردی جهت تقویت مهارت‌های عملی در زمینه مکانیک خودرو است.

کتاب Career Paths Mechanics برای دانشجویان، افرادی که به عنوان تکنسین در نمایندگی‌های خودرو نیاز به تمرین دارند، فراگیران خودرو، کارکنان کسب و کارهای خودروسازی و سایر اشخاصی که به عنوان تامین کننده خدمات خودرو فعالیت می‌کنند، مناسب است. به عنوان یک کتاب علمی مهندسی، Career Paths Mechanics به دوره‌هایی که به مفاهیم و قطعات مختلف خودرو و مهارت‌های مرتبط با تعمیر و نگهداری و اختلالات آن‌ها علاقمند هستند، شامل دانشجویان دوره‌های تخصصی خودروسازی، رشته مهندسی مکانیک، رشته مهندسی برق و سایر رشته‌های مرتبط می‌شود.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این کتاب ها را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *