امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب Career Paths Insurance

Career Paths Insurance - ECC
عنوان: مسیرهای شغلی: بیمه
شرح: کتاب دانشجویی
سطح: A1، A2 و B1
نویسندگان: Virginia Evans, Jenny Dooley, Stephen Leland Keel, JD, MBA
ناشر: Career Paths

توضیحات کتاب

کتاب Insurance  نوشته جمعی از نویسندگان انتشارات Career Paths

Career Paths Insurance (بیمه) یک منبع آموزشی جدید برای متخصصان صنعت بیمه است که می خواهند ارتباطات انگلیسی خود را در یک محیط کار بهبود بخشند.

هر بخش کتاب با ترکیب واژگان و زمینه های شغلی خاص، آموزش های گام به گام را ارائه می دهد. و زبان آموزان را در چهار مهارت کلیدی زبان غوطه ور کند: Reading، listening، speaking و writing.

Career Paths Insurance به موضوعاتی از جمله انواع ریسک، اصول بیمه، بیمه خودرو، بیمه آتش سوزی و خطرات و بیمه اتکایی می پردازد.

این مجموعه دارای دسته بندی در سه سطح دشواری است و بیش از 400 اصطلاح و عبارت واژگانی را ارائه می دهد. هر بخش این کتاب شامل آزمون درک مطلب، واژگان و لیسنینگ است.

کتاب Career Paths: Insurance یک کتاب مناسب برای آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان، کارمندان و تمام علاقه‌مندان به حوزه بیمه است. این کتاب با تمرکز بر روی بازار بیمه و مفاهیم اصلی آن، انواع بیمه‌ها، اصطلاحات و کلمات فنی مورد استفاده در این صنعت، به کمک آموزش‌های تخصصی برای توانایی‌های مختلف مدیریت مالی، برنامه ریزی مالی و توانایی تجارتی، از طریق فعالیت های تمرینی به دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت های لازم را در زمینه کار در صنعت بیمه آموزش ببینند.

کتاب Career Paths: Insurance شامل بخش‌های مختلفی مانند: بازار بیمه، اصطلاحات بیمه، کارت‌های بیمه، بیمه مسئولیت، بیمه خانواده، بیمه زندگی، بیمه تجاری و بیمه های جانبی. همچنین این کتاب با فعالیت‌های تمرینی، مثال‌های جدید، نمایش کاربردی هر مفهوم و کلمه و اصطلاحات پایه، مفاهیم مهم، کارتون‌ها و فعالیت‌های اوقات فراغت دانشجویان را در مسیر آموزش زبان بیمه به هدف حصول مهارت های مورد نیاز آنها تقویت می‌کند.

این کتاب، از دو سطح Introductory و Intermediate تشکیل شده است که هر کدام با موضوعات و درس‌های مختلف شروع می‌شود. Career Paths: Insurance مناسب برای دانشجویان، متخصصین بیمه، متخصصین مالی و سایر افرادی است که به دنبال بهبود زبان انگلیسی و مهارت بیشتر در زمینه بیمه هستند. این کتاب به دانشجویان کمک می‌کند تا آمادگی لازم برای شرکت در آزمون‌های مربوط به بیمه داشته باشند و توانایی مدیریت مالی و برنامه ریزی در زمینه بیمه را داشته باشند.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این کتاب ها را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

1 دیدگاه دربارهٔ «کتاب Career Paths Insurance»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *