امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب 1 Everybody up

Everybody Up 1
نام کتاب: Everybody Up 1
ناشر: Oxford
تعداد صفحه: 83
حجم دانلود: 57.9 مگابایت

توضیحات کتاب

کتاب “Everybody Up 1” یک کتاب آموزشی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان در سطح مبتدی است که توسط انتشارات Oxford University Press منتشر شده است. این کتاب برای کودکانی که به تازگی شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده‌اند، مناسب است و در آن مهارت‌هایی از جمله خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری در قالب بازی‌ها و تمرینات آموزش داده می‌شود. هدف این کتاب بهبود مهارت‌های زبانی کودکان و ارتقای توانایی آن‌ها برای ارتباط با دیگران در زبان انگلیسی است.

مجموعه کتاب Everybody Up، یک مجموعه آموزشی برای زبان انگلیسی برای کودکان در سطوح مختلف است. این مجموعه شامل کتاب‌های داستان، کتاب‌های تمرین، فایل های صوتی، ویدئوها و منابع دیگری است که به دانش آموزان کمک می کند که مهارت های زبانی خود را بازگو کنند.

این مجموعه کتاب با توجه به روش آموزش چند رسانه‌ای طراحی شده است و شامل فعالیت های مختلفی است که برای تقویت مهارت های شنیدن، گفتار، خواندن و نوشتن زبان انگلیسی مناسب است. همچنین، مجموعه کتاب Everybody Up با استفاده از داستان های جذاب و پرکشش، تلاش می کند که دانش آموزان را برای یادگیری زبان انگلیسی ترغیب کند و آنها را به لحاظ کلامی و اجتماعی تقویت کند.

به طور خلاصه، مجموعه کتاب Everybody Up، یک مجموعه آموزشی کاربردی برای کودکان است که به آنها کمک می کند تا مهارت های زبانی خود را بهبود ببخشند و با استفاده از روش‌های آموزشی چند رسانه ای، یادگیری زبان انگلیسی را به عنوان یک زبان خارجه راحت تر و سرگرم کننده تر کنند.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این کتاب ها را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *