آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب Market Leader Intermediate

- ECC Market Leader Intermediate
نام کتاب: Market Leader Intermediate Course book
نویسنده : David Cotton, David Falvey, Simon Kent
ناشر: Pearson
دسته: زبان انگلیسی برای تجارت و بازرگانی

توضیحات کتاب

کتاب Market Leader Intermediate یکی از 5 سطح مجموعه کتاب Market Leader از انتشارات پیرسون برای آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی است. این مجموعه که زبان انگلیسی را براساس سیستم بریتانیایی از سطح A1 تا C2 آموزش می دهد، مطالب را کاملا به روز و همگام با تغییرات جهان آموزش خواهد داد.

کتاب Market Leader Intermediate یک کتاب آموزشی برای دانش آموزان زبان انگلیسی سطح متوسط و یا لغات پیشرفته است که به آنها کمک می‌کند تسلط کافی برای مکالمات تجاری را پیدا کنند.

از آنجایی که این کتاب منظور اصلی آن جهت آماده‌ سازی دانش آموزان برای استفاده از زبان انگلیسی در مواقع تجاری است، هر فصل از کتاب موضوعاتی مانند بازاریابی، بورس، تجارت، توانایی های رهبری و مدیران را پوشش می‌دهد. پوشش دادن به موضوعات تجاری و اصطلاحات مرتبط با قراردادها یا مذاکرات به دانش آموزان این امکان را می‌دهد تا در مواقع کاری شان و در برقراری ارتباط با جامعه بین المللی مشکلی را تجربه نکنند.

کتاب Market Leader Intermediate شامل واژگان، گرامر و تمرینات مختلفی است که دانش آموزان را در زمینه های مختلفی از جمله ارتباطات تجاری، مذاکره، فرهنگ تجاری و نگارش گزارش در خصوص اقتصاد جهانی، بازاریابی، و شرکت های بزرگ و کوچک یاری می‌کند.

بنابراین، کتاب Market Leader Intermediate یک منبع آموزشی جامع است که روی موضوعات تجاری و مهارت های آموزشی متمرکز می‌شود و به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد که زبان انگلیسی را در رابطه با موضوعات تجاری پیشرفته‌ی یاد بگیرند. با استفاده از این کتاب، دانش آموزان می‌توانند موضوعات تجاری را فهمیده و به طور قابل توجهی در توانایی های تجاری خود پیشرفت کنند.

متون کتاب های مجموعه Market Leader از نشریه Financial Time و سایر منابع بازرگانی معتبر انتخاب شده است. این مجموعه شامل مصاحبه های مختلف و همچنین مکالمات رایج در زمینه های کار و تجارت است و برای افرادی که قصد یادگیری زبان انگلیسی و به کار بردن آن در زندگی کاری و تجاری را دارند، می تواند یکی از دوره های درسی مناسب باشد.

مجموعه حاضر از 5 سطح تشکیل می شود که به ترتیب شامل سطح های زیر است:

1. Elementary (مقدماتی)

2. Pre-Intermediate (متوسط رو به پایین)

3. Intermediate (متوسط )

4. Upper-Intermediate (متوسط رو به بالا)

5. Advanced (پیشرفته)

هر سطح از مجموعه Market Leader دارای 12 بخش است و در هر یونیت زبان آموز با هر چهار مهارت اصلی (شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتاری) درگیر می شود.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *