آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب Market Leader ESP Book Human Resources

Market Leader ESP Book - Human Resources - ECC
نام کتاب: Market Leader ESP Book Human Resources
نویسنده : Sara Helm, Rebecca Utteridge
ناشر: Pearson
دسته: زبان انگلیسی برای تجارت و بازرگانی

توضیحات کتاب

کتاب Market Leader ESP Book Human Resources برای استفاده به تنهایی یا با سری Market Leader طراحی شده است. ایده آل برای دانش آموزانی که نیاز به یادگیری زبان انگلیسی تجاری دارند.

این کتاب بر مهارت های خواندن و توسعه واژگان مورد نیاز برای منابع انسانی تمرکز دارد.

کتاب Market Leader ESP Book Human Resources یک کتاب آموزشی برای زبان آموزان است که می‌خواهند در زمینه منابع انسانی و مدیریت افراد تخصص کسب کنند. این کتاب در سطح پیشرفته زبان انگلیسی طراحی شده است و شامل موضوعاتی مانند پرسنل، آموزش، پاداش و انگیزه دهی فردی و گروهی است.

کتاب Market Leader ESP Book Human Resources شامل چهار بخش است که عبارتند از:

1- Recruitment and Selection: در این بخش، به تشریح روش‌های مختلفی که برای جذب و استخدام کارمندان استفاده می‌شود، پرداخته می‌شود. همچنین، در این بخش به موضوعاتی مانند برنامه ریزی، تحلیل شغلی و انتخاب شغلی پرداخته می‌شود.

2- Human Resource Development: در این بخش، به توسعه پرسنل در سازمان، مهمیت آموزش و پرورش کارکنان، ارزیابی عملکرد پرسنل و ترکیب آموزش و تعلیم با کار می‌پردازد.

3- Motivating Employees: در این بخش به چگونگی انگیزه‌بخشی کارکنان، تعیین پاداش‌ها و سایر وسایل پاداش و جایگاه توده‌ای پاداش‌ها می‌پردازد.

4- Managing Teams: در این بخش به موضوعاتی همچون تعاملات گروهی، چگونگی سازماندهی و مدیریت تیم‌های پرسنلی، اصول کار در محیط‌های چندفردی، تفاوت‌های فردی وهمچنین اثربخشی اعضای گروه می‌پردازد.

کتاب Market Leader ESP Book Human Resources به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مفاهیم و لغات اصلی در زمینه منابع انسانی را فرا بگیرند و مهارت های زبانی خود را در این زمینه گسترش دهند. این کتاب برای دانشجویان تجارت، مدیران پروژه و توسعه منابع انسانی، مشاوران کاری و سایر افرادی که در صنعت با موضوعات منابع انسانی سروکار دارند، مناسب است.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *