آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب English For Construction 2

کتاب English For Construction 2 - ECC
نام کتاب: English For Construction 2
نویسنده: Evan Frendo و David Bonamy
ناشر: Pearson
موضوع: زبان تخصصی عمران
حجم فایل دانلود:

توضیحات کتاب

کتاب English For Construction 2، کتاب زبان تخصصی عمران از سری کتاب های دو جلدی English for Construction 1 & 2 است که به بیان لغات و اصطلاحات پرکاربرد رشته مهندسی عمران پرداخته است.

کتاب English for Construction 2 یک کتاب مناسب برای آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان، کارمندان و تمام علاقه‌مندان به حوزه ساخت و ساز است. این کتاب به کمک آموزش‌های تخصصی در زمینه های مختلف ساخت و ساز از جمله ساختمان نیروگاهی، آب و فاضلاب، راهسازی، سازه، تاسیسات و … به دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت های لازم را در زبان انگلیسی برای کار در حوزه ساخت و ساز به دست آورند.

کتاب English for Construction 2 شامل بخش‌های مختلفی مانند: معرفی و مفاهیم اصلی در حوزه ساخت و ساز، طراحی ساختمان، بررسی کاربردهای سازه‌ها، تاسیسات مدرن، تجهیزات راه‌سازی، مصالح ساختمانی، کاربردهای مختلف چوب و فلز در ساختمان، سیستم‌های ایمنی و نگهداری، و … است. همچنین این کتاب با فعالیت‌های تمرینی، مثال‌های جدید، نمایش کاربردی هر مفهوم و کلمه و اصطلاحات پایه، مفاهیم مهم، کارتون‌ها و فعالیت‌های اوقات فراغت دانشجویان را در مسیر آموزش زبان ساخت و ساز به هدف حصول مهارت های مورد نیاز آنها تقویت می‌کند.

این کتاب، مناسب برای دانشجویان، متخصصین، مجریان، کارشناسان و سایر افرادی است که به دنبال بهبود زبان انگلیسی و مهارت بیشتر در حوزه ساخت و ساز هستند. کتاب English for Construction 2 به دانشجویان کمک می‌کند تا آمادگی لازم برای شرکت در آزمون‌های حوزه ساخت و ساز داشته باشند و توانایی‌های لازم برای برقراری ارتباط با همکاران و مشتریان خارجی خود را پیش از انجام هرگونه پروژه‌ی ساختمانی ارتقا دهند.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *