امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب English For Construction 2

کتاب English For Construction 2 - ECC
نام کتاب: English For Construction 2
نویسنده: Evan Frendo و David Bonamy
ناشر: Pearson
موضوع: زبان تخصصی عمران
حجم فایل دانلود:

توضیحات کتاب

کتاب English For Construction 2، کتاب زبان تخصصی عمران از سری کتاب های دو جلدی English for Construction 1 & 2 است که به بیان لغات و اصطلاحات پرکاربرد رشته مهندسی عمران پرداخته است.

کتاب English for Construction 2 یک کتاب مناسب برای آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان، کارمندان و تمام علاقه‌مندان به حوزه ساخت و ساز است. این کتاب به کمک آموزش‌های تخصصی در زمینه های مختلف ساخت و ساز از جمله ساختمان نیروگاهی، آب و فاضلاب، راهسازی، سازه، تاسیسات و … به دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت های لازم را در زبان انگلیسی برای کار در حوزه ساخت و ساز به دست آورند.

کتاب English for Construction 2 شامل بخش‌های مختلفی مانند: معرفی و مفاهیم اصلی در حوزه ساخت و ساز، طراحی ساختمان، بررسی کاربردهای سازه‌ها، تاسیسات مدرن، تجهیزات راه‌سازی، مصالح ساختمانی، کاربردهای مختلف چوب و فلز در ساختمان، سیستم‌های ایمنی و نگهداری، و … است. همچنین این کتاب با فعالیت‌های تمرینی، مثال‌های جدید، نمایش کاربردی هر مفهوم و کلمه و اصطلاحات پایه، مفاهیم مهم، کارتون‌ها و فعالیت‌های اوقات فراغت دانشجویان را در مسیر آموزش زبان ساخت و ساز به هدف حصول مهارت های مورد نیاز آنها تقویت می‌کند.

این کتاب، مناسب برای دانشجویان، متخصصین، مجریان، کارشناسان و سایر افرادی است که به دنبال بهبود زبان انگلیسی و مهارت بیشتر در حوزه ساخت و ساز هستند. کتاب English for Construction 2 به دانشجویان کمک می‌کند تا آمادگی لازم برای شرکت در آزمون‌های حوزه ساخت و ساز داشته باشند و توانایی‌های لازم برای برقراری ارتباط با همکاران و مشتریان خارجی خود را پیش از انجام هرگونه پروژه‌ی ساختمانی ارتقا دهند.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این کتاب ها را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *