امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب English For Construction 1

کتاب - ECC English For Construction 1
نام کتاب: English For Construction 1
نویسنده: Evan Frendo و David Bonamy
ناشر: Pearson
موضوع: زبان تخصصی عمران
حجم فایل دانلود:

توضیحات کتاب

کتاب English For Construction 1، کتاب زبان تخصصی عمران از سری کتاب های دو جلدی English for Construction 1 & 2 است که به بیان لغات و اصطلاحات پرکاربرد رشته مهندسی عمران پرداخته است.

کتاب English for Construction 1 یک کتاب آموزش زبان انگلیسی برای صنعت ساختمان است. این کتاب به صورت یک پکیج آموزشی شامل کتاب، CD و دستورالعمل‌های مربوط به صنعت ساختمان طراحی شده است. این کتاب اصطلاحات، واژگان و مهارت‌های مورد نیاز در صنعت ساختمان را پوشش می‌دهد.

کتاب English for Construction 1 بزرگان ترین بخش‌های صنعت ساختمان را شامل می‌شود. این کتاب شامل بخش‌های مختلفی مانند طراحی و ساخت ساختمان، کار هماهنگی با تیم، استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات، پیمانکاری، ساخت و ساز و ارزیابی ایمنی کار در محیط‌های ساختمانی می‌باشد. همچنین با برخی تکنیک‌های کاربردی و مفاهیم ساده شروع کرده و پیشرفته می‌شوید تا به مهارت های مورد نیاز در صنعت ساختمان دست پیدا کنید.

این کتاب به دوره‌های تدریس زبان انگلیسی و مهندسی عمران، متخصصین ساختمان، مهندسان سازه، کارگران و سایر افرادی که در صنعت ساختمان فعالیت می‌کنند می‌تواند مفید باشد. این کتاب به دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت لازم برای ارتباط موثر با همکاران و مشتریان در صنعت ساختمان را از طریق تقویت واژگان و اصطلاحات صنعتی بدست آورند.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این کتاب ها را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *