آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب English For Construction 1

کتاب - ECC English For Construction 1
نام کتاب: English For Construction 1
نویسنده: Evan Frendo و David Bonamy
ناشر: Pearson
موضوع: زبان تخصصی عمران
حجم فایل دانلود:

توضیحات کتاب

کتاب English For Construction 1، کتاب زبان تخصصی عمران از سری کتاب های دو جلدی English for Construction 1 & 2 است که به بیان لغات و اصطلاحات پرکاربرد رشته مهندسی عمران پرداخته است.

کتاب English for Construction 1 یک کتاب آموزش زبان انگلیسی برای صنعت ساختمان است. این کتاب به صورت یک پکیج آموزشی شامل کتاب، CD و دستورالعمل‌های مربوط به صنعت ساختمان طراحی شده است. این کتاب اصطلاحات، واژگان و مهارت‌های مورد نیاز در صنعت ساختمان را پوشش می‌دهد.

کتاب English for Construction 1 بزرگان ترین بخش‌های صنعت ساختمان را شامل می‌شود. این کتاب شامل بخش‌های مختلفی مانند طراحی و ساخت ساختمان، کار هماهنگی با تیم، استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات، پیمانکاری، ساخت و ساز و ارزیابی ایمنی کار در محیط‌های ساختمانی می‌باشد. همچنین با برخی تکنیک‌های کاربردی و مفاهیم ساده شروع کرده و پیشرفته می‌شوید تا به مهارت های مورد نیاز در صنعت ساختمان دست پیدا کنید.

این کتاب به دوره‌های تدریس زبان انگلیسی و مهندسی عمران، متخصصین ساختمان، مهندسان سازه، کارگران و سایر افرادی که در صنعت ساختمان فعالیت می‌کنند می‌تواند مفید باشد. این کتاب به دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت لازم برای ارتباط موثر با همکاران و مشتریان در صنعت ساختمان را از طریق تقویت واژگان و اصطلاحات صنعتی بدست آورند.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *