امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب Career Paths Law

Career Paths Law - ECC
عنوان: مسیرهای شغلی: قانون
شرح: کتاب دانشجویی 
مرحله: A1، A2 و B1
نویسندگان: ویرجینیا ایوانز، جنی دولی، دیوید جی. اسمیت - جی.دی.
ناشر: Career Paths

توضیحات کتاب

کتاب Law نوشته جمعی از نویسندگان انتشارات Career Paths

Career Paths Law (قانون) یک منبع آموزشی جدید برای متخصصان کسب و کار است که می خواهند مهارت های ارتباطی انگلیسی خود را در یک محیط کار بهبود بخشند.

هر بخش کتاب با ترکیب واژگان و زمینه های شغلی خاص، آموزش های گام به گام را ارائه می دهد. و زبان آموزان را در چهار مهارت کلیدی زبان غوطه ور کند: Reading، listening، speaking و writing.

Career Paths Law موضوعاتی از جمله مفاهیم اساسی حقوقی، فرآیندهای دادگاه، صورتحساب قانونی، شواهد و حقوق بین الملل را ارائه می دهد.

این مجموعه دارای دسته بندی در سه سطح دشواری است و بیش از 400 اصطلاح و عبارت واژگانی را ارائه می دهد. هر بخش این کتاب شامل آزمون درک مطلب، واژگان و لیسنینگ است.

کتاب Career Paths: Law یک کتاب مناسب برای آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان، کارمندان و تمام علاقه‌مندان به حوزه حقوق است. این کتاب بازار کار و مباحث بین‌المللی را پوشش می‌دهد و به کمک آموزش‌های تخصصی برای توانایی‌های مختلف حقوقی چندرسانه‌ای و آموزش مدیریت کسب و کار در حوزه حقوق از طریق فعالیت های تمرینی به دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت های لازم را در زمینه کار در حقوق آموزش ببینند.

کتاب Career Paths: Law شامل بخش‌های مختلفی مانند: معرفی و مفاهیم اصلی حقوق، حقوق کیفری، حقوق خصوصی، حقوقی بین‌المللی، روش‌های حل اختلاف، مسائل حقوقی مرتبط با تجارت و اقتصاد. همچنین این کتاب با فعالیت‌های تمرینی، مثال‌های جدید، نمایش کاربردی هر مفهوم و کلمه و اصطلاحات پایه، مفاهیم مهم، کارتون‌ها و فعالیت‌های اوقات فراغت دانشجویان را در مسیر آموزش زبان حقوقی به هدف حصول مهارت های مورد نیاز آنها تقویت می‌کند.

این کتاب، از دو سطح Introductory و Intermediate تشکیل شده است که هر کدام با موضوعات و درس‌های مختلف شروع می‌شود. Career Paths: Law مناسب برای دانشجویان، متخصصین حقوق، وکلا، دادرسان، مشاوران حقوقی و سایر افرادی است که به دنبال بهبود زبان انگلیسی و مهارت بیشتر در زمینه حقوق هستند. این کتاب به دانشجویان کمک می‌کند تا آمادگی لازم برای شرکت در آزمون‌های حقوقی داشته باشند و توانایی شناخت مسائل حقوقی بین‌المللی را داشته باشند.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این کتاب ها را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

1 دیدگاه دربارهٔ «کتاب Career Paths Law»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *