امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب Career Paths Food Service Industries

Career Paths Food Service Industries - ECC
عنوان: مسیرهای شغلی: صنایع خدمات غذایی
شرح: کتاب دانشجویی
سطح: A1، A2 و B1
نویسندگان: Virginia Evans, Jenny Dooley, Ryan Hallum
ناشر: Career Paths

توضیحات کتاب

کتاب Food Service Industries نوشته جمعی از نویسندگان انتشارات Career Paths

کتاب Career Paths Food Service Industries (صنایع خدمات غذایی) یک منبع آموزشی جدید برای متخصصان خدمات غذایی است که می خواهند ارتباطات انگلیسی خود را در یک محیط کار بهبود بخشند.

هر بخش کتاب با ترکیب واژگان و زمینه های شغلی خاص، آموزش های گام به گام را ارائه می دهد. و زبان آموزان را در چهار مهارت کلیدی زبان غوطه ور کند: Reading، listening، speaking و writing.

این کتاب به موضوعاتی از جمله بخش‌هایی از رستوران، پذیرش سفارشات، تهیه غذا، پذیرایی و گزینه‌های شغلی می‌پردازد.

این مجموعه دارای دسته بندی در سه سطح دشواری است و بیش از 400 اصطلاح و عبارت واژگانی را ارائه می دهد. هر بخش این کتاب شامل آزمون درک مطلب، واژگان و لیسنینگ است.

کتاب Career Paths: Food Service Industries یک کتاب مناسب برای آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان، کارمندان و تمام علاقه‌مندان به صنعت خدمات غذایی است. این کتاب بازار کار و مباحث بین‌المللی را پوشش می‌دهد و به کمک آموزش‌های تخصصی برای توانایی‌های مختلف صنعت خدمات غذایی چندرسانه‌ای و آموزش مدیریت کسب و کار در حوزه خوردنی‌ها از طریق فعالیت های تمرینی به دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت های لازم را در زمینه کار در صنعت خدمات غذایی آموزش ببینند.

کتاب Career Paths: Food Service Industries شامل بخش‌های مختلفی مانند: زمینه شغلی این صنعت و چگونگی کار در آن، کسب و کار صورت گرفته، نگرش درباره مواد غذایی، دستور العمل‌های بهداشتی و ایمنی غذا، ارزیابی کنندگان غذا، مدیریت بازاریابی برای رستوران‌ها و هتل‌ها و همچنین روش‌های استفاده از تجهیزات و نوكیشوری در صنعت خدمات غذایی است. همچنین این کتاب با فعالیت‌های تمرینی، مثال‌های جدید، نمایش کاربردی هر مفهوم و کلمه و اصطلاحات پایه، مفاهیم مهم، کارتون‌ها و فعالیت‌های اوقات فراغت دانشجویان را در مسیر آموزش زبان صنعت خدمات غذایی به هدف حصول مهارت های مورد نیاز آنها تقویت می‌کند.

این کتاب، از دو سطح Introductory و Intermediate تشکیل شده است که هر کدام با موضوعات و درس‌های مختلف شروع می‌شود. Career Paths: Food Service Industries مناسب برای دانشجویان، متخصصین، کارشناسان، مدیران و سایر افرادی است که به دنبال بهبود زبان انگلیسی و مهارت بیشتر در زمینه خدمات غذایی هستند. این کتاب به دانشجویان کمک می‌کند تا آمادگی لازم برای شرکت در آزمون‌های مرتبط با صنعت خدمات غذایی داشته باشند و توانایی‌های لازم برای طراحی، مدیریت و اجرای یک رستوران موفق را داشته باشند.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این کتاب ها را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

1 دیدگاه دربارهٔ «کتاب Career Paths Food Service Industries»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *