امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب Business Result upper Intermediate

- ECC business result upper intermediate
عنوان انگلیسی: business result Upper Intermediate
عنوان فارسی: نتیجه کسب و کار
نویسندگان: John Hughes و Penny McLarty
ناشر: Oxford
سطح: upper Intermediate

توضیحات کتاب

کتاب Business Result Upper Intermediate نوشته ی Michael Duckworth از انتشارات Oxford

کتاب business result Upper Intermediate  یکی از کتاب های مجموعه 5 جلد (نتیجه کسب و کار) Business Result می باشد. هر سطح از این مجموعه  دارای 12 – 16 درس می باشد؛ دروس این کتاب ها شامل موضوعاتی مثل خلاقیت، کار تیمی، شرکت ها، شغل ها، استخدام ،رقابت، سفرهای تجاری، مشتری مداری و… است.

برای حرفه ای های کسب و کار که به دنبال پیشرفت شغلی از طریق بهبود زبان انگلیسی خود هستند، Business Result یک دوره عملی انگلیسی تجاری است که بر مهارت های ارتباطی واقعی و مرتبط تمرکز دارد که می توانند بلافاصله در محل کار از آنها استفاده کنند.

کتاب Business Result Upper Intermediate یک کتاب آموزشی برای آموزش زبان انگلیسی در حوزه تجارت و بازرگانی است. این کتاب شامل درس‌هایی در مورد موضوعات مختلف اقتصادی و تجاری است و به دانشجویان کمک می‌کند تا بهبود مهارت‌های زبانی خود را در زمینه کسب و کار و بازرگانی کنند.

این کتاب به طور کلی در 12 واحد تدریس می‌شود و شامل موضوعاتی مانند معرفی تجارت، تبلیغات و بازاریابی، مدیریت پروژه، تجارت بین‌المللی، انگلیسی تجاری، مذاکرات تجاری و مهارت‌های مدیریتی و غیره است. همچنین این کتاب شامل تمرینات گوناگون برای تقویت مهارت‌های چهارگانه (شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن) و همین‌طور فعالیت‌های گروهی و نقش‌ آفرینی است.

کتاب Business Result Upper Intermediate به دانشجویان کمک می‌کند تا بازوی زبانی خود را در زمینه کسب و کار و بازرگانی قوی‌تر کنند. این کتاب برای دانشجویان، مدیران، کارمندان و سایر افرادی که در حوزه کسب و کار و بازرگانی فعالیت می‌کنند، مناسب است. علاوه بر این، کتاب Business Result Upper Intermediate با استفاده از واژگان و اصطلاحات تجاری به دانشجویان کمک می‌کند تا در محیط کار انگلیسی آسان‌تر گفتگو کنند.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این کتاب ها را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *