آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب Business Result upper Intermediate

- ECC business result upper intermediate
عنوان انگلیسی: business result Upper Intermediate
عنوان فارسی: نتیجه کسب و کار
نویسندگان: John Hughes و Penny McLarty
ناشر: Oxford
سطح: upper Intermediate

توضیحات کتاب

کتاب Business Result Upper Intermediate نوشته ی Michael Duckworth از انتشارات Oxford

کتاب business result Upper Intermediate  یکی از کتاب های مجموعه 5 جلد (نتیجه کسب و کار) Business Result می باشد. هر سطح از این مجموعه  دارای 12 – 16 درس می باشد؛ دروس این کتاب ها شامل موضوعاتی مثل خلاقیت، کار تیمی، شرکت ها، شغل ها، استخدام ،رقابت، سفرهای تجاری، مشتری مداری و… است.

برای حرفه ای های کسب و کار که به دنبال پیشرفت شغلی از طریق بهبود زبان انگلیسی خود هستند، Business Result یک دوره عملی انگلیسی تجاری است که بر مهارت های ارتباطی واقعی و مرتبط تمرکز دارد که می توانند بلافاصله در محل کار از آنها استفاده کنند.

کتاب Business Result Upper Intermediate یک کتاب آموزشی برای آموزش زبان انگلیسی در حوزه تجارت و بازرگانی است. این کتاب شامل درس‌هایی در مورد موضوعات مختلف اقتصادی و تجاری است و به دانشجویان کمک می‌کند تا بهبود مهارت‌های زبانی خود را در زمینه کسب و کار و بازرگانی کنند.

این کتاب به طور کلی در 12 واحد تدریس می‌شود و شامل موضوعاتی مانند معرفی تجارت، تبلیغات و بازاریابی، مدیریت پروژه، تجارت بین‌المللی، انگلیسی تجاری، مذاکرات تجاری و مهارت‌های مدیریتی و غیره است. همچنین این کتاب شامل تمرینات گوناگون برای تقویت مهارت‌های چهارگانه (شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن) و همین‌طور فعالیت‌های گروهی و نقش‌ آفرینی است.

کتاب Business Result Upper Intermediate به دانشجویان کمک می‌کند تا بازوی زبانی خود را در زمینه کسب و کار و بازرگانی قوی‌تر کنند. این کتاب برای دانشجویان، مدیران، کارمندان و سایر افرادی که در حوزه کسب و کار و بازرگانی فعالیت می‌کنند، مناسب است. علاوه بر این، کتاب Business Result Upper Intermediate با استفاده از واژگان و اصطلاحات تجاری به دانشجویان کمک می‌کند تا در محیط کار انگلیسی آسان‌تر گفتگو کنند.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *