امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب Business Result Elementary

ECC - business result elementary
عنوان انگلیسی: business result Elementary  
عنوان فارسی: نتیجه کسب و کار
نویسندگان: John Hughes و Penny McLarty
ناشر: Oxford
سطح: Elementary

توضیحات کتاب

کتاب Business Result Elementary نوشته ی Michael Duckworth از انتشارات Oxford

کتاب business result Elementary  یکی از کتاب های مجموعه 5 جلد (نتیجه کسب و کار) Business Result می باشد. هر سطح از این مجموعه  دارای 12 – 16 درس می باشد؛ دروس این کتاب ها شامل موضوعاتی مثل خلاقیت، کار تیمی، شرکت ها، شغل ها، استخدام ،رقابت، سفرهای تجاری، مشتری مداری و… است.

کتاب Business Result Elementary یک کتاب آموزشی مرتبط با آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان است که در حوزه کسب و کار طراحی شده است.

با این کتاب، شما قادر خواهید بود تا مهارت های زبانی خود را بهبود ببخشید و نیز با کلمات و اصطلاحات انگلیسی مورد استفاده در محیط‌های کسب و کار آشنا شوید. کتاب Business Result Elementary در سه بخش طراحی شده است که شامل موارد زیر می‌باشد:

1- مهارت های خواندن و نوشتن: در این بخش، مهارت های خواندن و نوشتن انگلیسی مورد نیاز برای بهترین ارتباط با دیگران در محیط کسب و کار آموزش داده می‌شود. شما با متون مختلفی مانند رزومه نویسی، پست الکترونیکی، نامه و اطلاعیه آشنا خواهید شد.

2- مهارت های شنیداری و گفتاری: در این بخش، فراگیران از طریق تمرینات شنیداری و تمرینات گفتاری، به توانایی بیشتر در درک و استفاده از زبان انگلیسی برای مکالمات روزمره و کسب و کار دست می‌یابند.

3- واژگان و اصطلاحات کسب و کار: در این بخش، واژگان و اصطلاحات مرتبط با موضوعات کسب و کار مانند گردش مالی، مدیریت منابع انسانی، بازاریابی و فروش آموزش داده می‌شود.

کتاب Business Result Elementary با تمرکز بر موضوعات کسب و کار، به دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت‌ها و دانش خود را در زبان انگلیسی بهبود ببخشند و به راحتی به عنوان یک حرفه‌ای در دنیای کسب و کار شکوفا شوند.

برای حرفه ای های کسب و کار که به دنبال پیشرفت شغلی از طریق بهبود زبان انگلیسی خود هستند، Business Result یک دوره عملی انگلیسی تجاری است که بر مهارت های ارتباطی واقعی و مرتبط تمرکز دارد که می توانند بلافاصله در محل کار از آنها استفاده کنند.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این کتاب ها را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *