آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کتاب Career Paths Banking

Career Paths Banking - ECC
عنوان: مسیرهای شغلی: بانکداری
تعداد صفحه:121
نام نویسنده: Virginia Evans & Ken Gilmore
ناشر: Career Paths
سطح: A1, A2 & B1
موضوع: بانکداری
حجم فایل دانلود:95,021 KB

توضیحات کتاب

کتاب Banking نوشته جمعی از نویسندگان انتشارات Career Paths

کتاب Career Paths Banking (بانکداری) یک منبع آموزشی جدید برای متخصصان بانکی است که می خواهند ارتباطات انگلیسی خود را در یک محیط کار بهبود بخشند.

هر بخش کتاب با ترکیب واژگان و زمینه های شغلی خاص، آموزش های گام به گام را ارائه می دهد. و زبان آموزان را در چهار مهارت کلیدی زبان غوطه ور کند: Reading، listening، speaking و writing.

Career Paths Banking موضوعات شامل حساب های بانکی ، مشاغل ، بانکداری آنلاین ، انواع بانکها و مقررات را ارائه می دهد.

این مجموعه دارای دسته بندی در سه سطح دشواری است و بیش از 400 اصطلاح و عبارت واژگانی را ارائه می دهد. هر بخش این کتاب شامل آزمون درک مطلب، واژگان و لیسنینگ است.

کتاب Career Paths: Banking یک کتاب آموزشی مفید برای دانشجویان، مدیران، کارمندان و تمام علاقه مندان به حوزه بانکداری است. این کتاب شامل مطالب مختلفی مانند معرفی صنعت بانکداری، بانکداری روزمره، تجارت بین‌المللی، صدور سکه و ارز، مدیریت مالی و آموزش‌های تخصصی برای توانمندسازی کارکنان بانک و موضوعات مرتبط با مدیریت منابع انسانی و مدیریت داده‌ها را پوشش می‌دهد.

کتاب Career Paths: Banking به دانشجویان کمک می‌کند تا دانشگاهی خود را با شغل بانکداری مرتبط کنند و درک معماری سیستم های بانکی،نظارت و قوانین و مقررات بانکداری، مقایسه جایگاه های بانکی در جهان، موضوعات مربوط به محصولات (وام، سپرده، اعتباری، بیمه، ارز و…)، ریسک مدیریت در صنعت بانکداری و همچنین ایجاد مهارت‌های متفاوت و مورد نیاز بانکداران را در دانشجویان تقویت کند.

این کتاب با تلفیق مهارت‌های فردی و متدلوژی‌های کسب و کار، پاسخگوی نیازهای شغلی و صنعت بانکی است. Career Paths: Banking از دو سطح Introductory و Intermediate تشکیل شده است که هر کدام با موضوعات و درس‌های مختلف شروع می‌شود.

کتاب Career Paths: Banking مناسب برای دانشجویان، متخصصین بانکداری، صرافی‌ها، بیمه‌گذاران، بیمه‌کاران و سایر افرادی است که به دنبال بهبود مهارت‌های نوشتاری و شفاهی انگلیسی خود در حوزه بانکداری هستند. این کتاب به شما کمک می‌کند تا آمادگی لازم برای شرکت در آزمون‌های بانکی را داشته باشید و توانایی ارائه خدمات بانکی به مشتریان را داشته باشید.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *