کارت هدیه

زبان هدیه دهید.

افرادی که از خدماتECC  بهره برده اند ،خواستار این بودند که بتوانند از طریقی خدمات را به دوستان و عزیزان خود نیز هدیه دهند.حال پکیج های هدیه در ۴ مدل شیک و جذاب طراحی شده است تا شما بتوانید یک علم ،یک مهارت و یک زبان جدیدی را به دوستان خود در هر سطحی از زبان انگلیسی (از مبتدی تا فوق پیشرفته) که هستند ،هدیه دهید و آن را تبدیل به هدیه ای به یاد ماندنی کنید.

پکیج سبز(Green card):در این پکیج ، شما ۱۰ درصد هزینه ثبت نام را پرداخت می کنید وگیرنده در زمان ثبت نام ۹۰ درصد باقی مانده را پرداخت می نماید.

پکیج نقره ای(Silver card) : در این پکیج ، شما ۴۰ درصد هزینه ثبت نام را پرداخت می کنید وگیرنده در زمان ثبت نام ۶۰ درصد باقی مانده را پرداخت می نماید.

پکیج طلایی(Gold card) : در این پکیج ، شما ۵۰ درصد هزینه ثبت نام را پرداخت می کنید وگیرنده در زمان ثبت نام ۵۰ درصد باقی مانده را پرداخت می نماید.

پکیجVIP : در این پکیج ، شما ۱۰۰ درصد هزینه ثبت نام را پرداخت می کنید.

شایان ذکر است ، علاوه بر افراد حقیقی که این پکیج را به دوستان خود هدیه می دهند،سازمان ها و شرکت ها نیز علاقه زیادی نسبت به تهیه این پکیج ها و ارائه ان به عنوان یک هدیه فرهنگی-اموزشی به میهمانان خود و همچنین هدایای عید تهیه می نمایند.که در این صورت لگوی شرکت ها در روی پکیج ها درج خواهد شد .به گفته شرکت ها و سازمان ها ،این نوع هدیه ، هدیه ای بسیار تاثیر گذار و متفاوت و فراموش نشدنی برای مخاطبین بوده است.