امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

مهارت هدیه دهید

زبان هدیه دهید.

افرادی که از خدمات ECC  بهره برده اند ،خواستار این بودند که بتوانند از طریقی خدمات را به دوستان و عزیزان خود نیز هدیه دهند.حال پکیج های هدیه در 4 مدل شیک و جذاب طراحی شده است تا شما بتوانید یک علم ،یک مهارت و یک زبان جدیدی را به دوستان خود در هر سطحی از زبان انگلیسی (از مبتدی تا فوق پیشرفته) که هستند ،هدیه دهید و آن را تبدیل به هدیه ای به یاد ماندنی کنید.

 

پکیج کارت های هدیه

ECC کارت های هدیه آموزش زبان

پکیج برنز (Bronze Card)

در این پکیج ، شما 30 درصد هزینه ثبت نام را پرداخت می کنید وگیرنده در زمان ثبت نام 70 درصد باقی مانده را پرداخت می نماید.

پکیج طلایی (Golden Card)

در این پکیج ، شما 100 درصد هزینه ثبت نام را پرداخت می کنید وگیرنده در زمان ثبت نام هیچ هزینه ای پرداخت نمی نماید.

پکیج نقره‌ای (Silver Card)

در این پکیج ، شما 50 درصد هزینه ثبت نام را پرداخت می کنید وگیرنده در زمان ثبت نام 50 درصد باقی مانده را پرداخت می نماید.

شایان ذکر است ، علاوه بر افراد حقیقی که این پکیج را به دوستان خود هدیه می دهند،سازمان ها و شرکت ها نیز علاقه زیادی نسبت به تهیه این پکیج ها و ارائه ان به عنوان یک هدیه فرهنگی-اموزشی به میهمانان خود و همچنین هدایای عید تهیه می نمایند.که در این صورت لگوی شرکت ها در روی پکیج ها درج خواهد شد .به گفته شرکت ها و سازمان ها ،این نوع هدیه ، هدیه ای بسیار تاثیر گذار و متفاوت و فراموش نشدنی برای مخاطبین بوده است.