امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

پارتنر مکالمه زبان

دوره مکالمه زبان فرانسه

دوره مکالمه زبان فرانسه آنلاین و تلفنی ای‌سی‌سی، با هدف تقویت دو مهارت گفتاری و شنیداری زبان فرانسه برنامه ریزی شده است تا شما بدون صرف زمان روی گرامرها و حفظ لغات زیاد و متون طولانی از طریق مکالمه با اساتید حرفه‌ای زبان فرانسه (پارتنر زبان فرانسه) خود در سریع ترین زمان مهارت مکالمه خود را تقویت کنید.

کلاس مکالمه زبان فرانسه

مثل همه دوره های ای سی سی کلاس مکالمه زبان فرانسه هم بصورت تلفنی و هم آنلاین انجام میشه. کلاس آنلاین مکالمه زبان فرانسه در ای سی سی بصورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار میشه. مدت زمان این کلاس ها 45 تا 60 دقیقه ست. هر چهار مهارت گفتاری شنیداری خواندن و نوشتن در این کلاس ها کار میشه. بدلیل تلفظ و دیکته سخت لغات تاکید زیادی روی این دو مهارت داریم تا پیشرفت قابل ملاحظه ای در یادگیری داشته باشین. بدلیل اینکه ممکنه برخلاف زبان انگلیسی هیچ پیش زمینه ای از زبان فرانسه نداشته باشین آموزش این زبان از ابتدایی ترین سطح یعنی آموزش الفبا شروع میشه. استادای ما در ای سی سی تا سطح c1 این زبان و به شما آموزش می دن.

آزمون ماک آیلتس - استاد زبان ای سی سی - ECC- دوره مکالمه آیلتس

دوره مکالمه زبان فرانسه مناسب چه کسانی است؟

دوره مکالمه زبان فرانسه مناسب همه افرادیه که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشور فرانسه رو دارن، با این کشورها بیزینس می کنن یا می خوان زبان فرانسه رو با یه روش ساده یاد بگیرن. حتی اگه هیچ پیش زمینه ای ندارین می تونین در مدت زمان کم با تعداد زیادی واژه آشنا بشین و به راحتی جمله بسازین. اگه فرصت کافی برای رفتن به کلاس ندارین می تونین تو دوره های مکالمه زبان فرانسه ای سی سی شرکت کنید و روزانه حدود 20 دقیقه با پارتنر زبان تون فرانسه رو یاد بگیرین. چند ماه اول پارتنر زبان فرانسه، سطح واژگان شما رو بالا میبره و با آموزش گرامر های ساده به شما کمک می کنه کلی جمله بسازین. در این دوره ها تمرکز اصلی روی مکالمه است ولی باید بدونین تلفظ و گرامر زبان فرانسه رو باید با دقت یاد بگیرین تا بتونین راحت مکالمه کنین.

اهداف دوره آموزش مکالمه زبان فرانسه ای سی سی

هدف ما از برگزاری دوره آموزش مکالمه زبان فرانسه ای سی سی این هست که با روش های آموزشی جدید به زبون ساده مکالمه زبان فرانسه رو به شما آموزش بدیم. آهسته پیش بریم و مطالب کاربردی رو به شما آموزش بدیم. تو همون جلسات اول شما یاد می گیرین که چطور یه مکالمه کوتاه داشته باشین و خودتون و معرفی کنید و همین براتون انگیزه میشه که بیشتر تلاش کنید. بجای توضیح گرامر اونا رو تو جمله بهتون یاد میدیم و شما با تمرین زیاد و تکرار هر روزه مطالب و راحت تر یاد می گیرین.

نحوه برگزاری کلاس های آنلاین و تلفنی زبان فرانسه

کلاس های آموزش مکالمه زبان فرانسه که بصورت تماس تلفنی و از طریق پلتفرم ای سی سی برگزار میشه بصورت ترمیک و 12 جلسه ای هست. طول هر جلسه حدودا 20 دقیقه ست و شما می تونید روز و ساعت کلاستون و خودتون انتخاب کنید. و از طریق تماس تلفنی با پارتنر زبان فرانسه خودتون مکالمه کنید.

کلاس های آنلاین زبان فرانسه ای سی سی بصورت 5 یا 10 جلسه در روز و ساعت انتخابی خودتون بصورت خصوصی و مدت زمان 45 تا 60 دقیقه برگزار میشه. یه پلتفرم که براتون راحته انتخاب کنید تا استاد تو روز و ساعت دلخواهتون با پلتفرم انتخابی شما کلاستون و برگزار کنه. تا جایی که امکان داشته باشه این کلاسا به فرانسه برگزار میشه و استاد با استفاده از تصویر و یا فیلم معنی لغات و بهتر بهتون انتقال میده.

زمان برگزاری کلاس های مکالمه زبان فرانسه

زمان برگزاری کلاس های مکالمه زبان فرانسه برای کلاسهای خصوصی با توجه به تایم شما و استاد تون روز و ساعت و مشخص می شه. در کلاس های ای سی سی که به صورت تلفنی برگزار میشه از طریق سایت روز و ساعت دلخواه و می تونید انتخاب کنید. کال ها بصورت هر روز و یا یک روز در میون برقرار میشه و مدت زمان هر تماس حدود 20 دقیقه ا ست.

سطوح آموزش زبان فرانسه

سطوح آموزش مکالمه زبان فرانسه در ای سی سی بر اساس مجموعه کتاب های ادیتو ( Edito) تعیین شده. این مجموعه کتاب از بروز ترین روش های آموزش زبان فرانسه استفاده می کنه، دارای محتوای بسیار خوبیه و برای یادگیری بسیار جذابه.

این کتاب دارای سطح بندی های متفاوت از مبتدی تا پیشرفته ست :

 • جلد اول : سطح A1 مبتدی ترین سطح
 • جلد دوم : سطح A2
 • جلد سوم : سطح B1
 • جلد چهارم : سطح B2
 • جلد پنجم : سطح C1

 

هر کتاب شامل 12 درس با موضوعات متنوع هست و روی همه مهارتا کار میکنه. این مهارتا شامل : مکالمه و برقراری ارتباط ، گرامر ، واژگان ، تلفظ ، مهارت های فرهنگی و اجتماعی هست.

آزمون تعیین سطح زبان فرانسه

اگه بخواین زبان فرانسه رو از اول شروع کنید جلسه آزمون تعیین سطح برای شما مثل یه جلسه مشاوره ست. استاد زبان فرانسه شما درمورد هدف تون ازتون سوال می پرسه تا با توجه به هدفی که از یادگیری زبان فرانسه دارین محتوای درستی و براتون انتخاب کنه و بر اساس نیاز و زمان شما براتون برنامه ریزی میکنه. در صورت لزوم منابع اضافه رو بهتون معرفی می کنه. اگه پیش زمینه ای از زبان فرانسه دارین در جلسه تعیین سطح سطح زبان شما به دقت بررسی میشه و منابع مناسب سطح تون براتون ارسال میشه. طول مدت جلسه تعیین سطح بین 10 تا 15 دقیقه ست و در روز و ساعت انتخابی شما انجام میشه.

طول دوره و مدت زمان هر جلسه مکالمه آنلاین و تلفنی زبان فرانسه

کلاس های آنلاین فرانسه بصورت 5 یا 10 جلسه و مدت زمان 45 دقیقه و یا یک ساعت بر طبق خواست شما انجام میشه. روز و ساعت کلاس ها با توجه به تایم شما و استادتون انتخاب میشه.

در دوره های ای سی سی که به صورت تلفنی برگزار میشه ثبت نام از طریق سایت انجام میشه. طول هر ترم 12 جلسه ست و مدت زمان هر کال حدودا 20 دقیقه ست. روز و ساعت کال ها رو می تونید موقع ثبت نام انتخاب کنید. کال ها بصورت هر روز یا یه روز در میون انجام میشه.

ارزیابی پایان ترم کلاس های آنلاین و ترمیک مکالمه زبان فرانسه

در کلاس های آنلاین و ترمیک مکالمه زبان فرانسه ای سی سی ارزیابی پایان ترم ندارین!

در عوض پایان هر درس تمرینایی برای مرور درس قرار داده شده و با انجام این تمرینا استاد زبان فرانسه یادگیری شما رو چک می کنه و مطالبی که خوب جا نیوفتاده رو مجدد مرور می کنه. اینطوری حجم زیادی برای پایان دوره نمی مونه و کم کم همه چی مرور میشه.

پارتنر زبان فرانسه

پارتنر زبان فرانسه شما همون استاد زبان فرانسه شماست!

اساتید زبان فرانسه شما که تو ای سی سی بهشون “پارتنر زبان فرانسه” می گیم همگی دانش آموخته زبان فرانسه هستن. بدلیل اهمیت تلفظ در زبان فرانسه پارتنرهای زبان فرانسه رو از بین اساتیدی که چند سال تو یه کشور فرانسه زبان بودن انتخاب کردیم تا بتونن به درستی تلفظ لغات رو به شما آموزش بدن.

مزایای دوره فشرده مکالمه زبان فرانسه ای سی سی

 • تمرکز روی مکالمه و آموزش لغات
 • جلسات کوتاه اما پرتکرار بصورت روزانه
 • آموزش با متدد جدید و جذاب به زبان ساده
 • ارائه تمرین بعد از هر جلسه برای یادگیری بهتر
 • استفاده از زبان و کاربرد اونبه منظوری یادگیری بهتر و سریعتر

تمایز دوره‌ مکالمه فرانسه ای سی سی با سایر دوره‌ها

 • پارتنرهای مکالمه زبان فرانسه شما تو ای سی سی علاوه بر کتاب های اصلی با شما واژگان اضافی کار می کنن که باعث تسلط بیشتر شما به زبان فرانسه میشه
 • همینطور گرامر و تلفظ که قسمت سخت زبان فرانسه رو ساده و با تمرینای اضافه بهتون یاد میدن.
 • روی لهجه تون همزمان کار می کنن تا از همون ابتدا لغات و درست تلفظ کنید.
 • در ترم های بالاتر سوالات آزمونهای مصاحبه رو با شما کار می کنن تا برای مصاحبه آماده باشین.

منابع آموزش مکالمه زبان فرانسه

منابع کلاس آموزش آنلاین مکالمه زبان فرانسه ای سی سی مجموعه کتاب‌های Edito هستند که به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین منابع آموزشی زبان فرانسه توسط انتشارات Didier در سطوح مختلف تألیف و منتشر شده اند. محتوای آموزشی این کتابا بر اساس اتفاقات واقعیه که ممکن یه فرانسوی زبان با اونا مواجه بشه.

مجموعه کتاب‌های Edito از یک روش آموزشی سه مرحله‌ای استفاده می کنه échauffement به معنای آماده سازی برای شروع آموزش، fonctionnement به معنای توضیح و تبیین مطالب و عناوین آموزش و entraînementبه معنای تمرین مطالب آموزش داده شده. آخر هر کتاب مطالب آموزشی مفیدی برای آمادگی آزمونای DELF ارائه شده. در انتهای هر درس مجموعه‌ای از تمرینا اضافه شده که با استفاده از اونا می‌تونید خودتون و محک بزنید.

هزینه دوره مکالمه زبان فرانسه بزرگسالان

هزینه دوره مکالمه زبان فرانسه در ای سی سی نسبت به سایر موسسات پایینتره برای اطلاع از هزینه این دوره ها می تونید به سایت ای سی سی مراجعه کنید. لینک دانلود کتاب آموزش زبان فرانسه مناسب با سطح شما براتون فرستاده می شه تا هزینه خرید کتاب رو هم نداشته باشین و به راحتی از نسخه آنلاین استفاده کنین

تست دو جلسه رایگان دوره آموزش زبان فرانسه

برای اینکه راحتتر تصمیم بگیرین می تونید دو جلسه تست رایگان تو ای سی سی داشته باشین. و درصورت تمایل تو کلاسای آموزش زبان فرانسه ما شرکت کنین. این دو جلسه شامل یک جلسه تعیین سطح و یه جلسه آموزش هست. تو این جلسات شما با متد و روش کار ما آشنا می شین و یه آشنایی اولیه هم با زبان فرانسه پیدا می کنید. در صورت نیاز اساتید ما تو ای سی سی می تونن به شما مشاوره بدن یا براتون برنامه ریزی کنن تا راحتتر زبان فرانسه رو یادبگیرین.

ثبت نام دوره‌ آموزش مکالمه زبان فرانسه

برای ثبت نام در دوره آموزش مکالمه زبان فرانسه تلفنی ای سی سی کافیه از قسمت زیر وارد بخش ثبت نام  بشین و با توجه به شرایط سنی یا کاری در یکی از دوره های مکالمه زبان ای سی سی شرکت کنید. شما می تونید روز و ساعت دلخواه تونو انتخاب کنید بعد از گذراندن مراحل ثبت نام اسم شما در سیستم ثبت می شه و همکاران بخش اداری در اولین فرصت طی 24 ساعت کاری با شما تماس می گیرند.

برخی اساتید دوره مکالمه زبان آلمانی ECC

حورا پاکیزه دل - استاد زبان انگلیسی، مدرس دوره مکالمه آیلتس T - ECC
5/5

حورا پاکیزه دل

تدریس: فرانسوی 

تخصص: تقویت مکالمه، اسپیکینگ آیلتس

مهارت: آیلتس، زبان انگلیسی و فرانسوی

سوالات متداول

بله، دوره های مکالمه زبان فرانسه ویژه نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود.

خیر لینک دانلود رایگان کتاب آموزش زبان فرانسه براتون فرستاده میشه

همگی حداقل لیسانس زبان فرانسه دارن و مدتی در یک کشور فرانسه زبان زندگی کردن

مجموعه کتابای Edito که جزء بهترین منابع آموزش زبان فرانسوی هستند.

خیر. گواهی پایان دوره برای زبان آموزانی که دوره رو تموم کردن صادر میشه

تمام مکالمات شما با اساتید در ای سی سی ضبط  می شود و تا دو سال قابل استفاده ست. و شما در پنل خود به آنها دسترسی دارید.

بله پایان هر ترم مرور مطالب، رفع اشکال و ارزیابی انجام می شود

بله در دوره فرانسه الفبای زبان فرانسوی هم آموزش داده می شود

بله. تعیین سطح رایگان بوده و برای انتخاب دقیق سطح شما ضروری ست

 بله .بصورت غیر مستقیم و با تکرار و تمرین

برای شرکت در این کلاس ها مختصر آشنایی با حروف و تلفظ زبان فرانسه ضروری ست.

بله، در ابتدا لغات و گرامر پایه را به شما آموزش خواهیم داد.

برای کلاس های آنلاین بله ولی در مورد کلاس های تلفنی خیر. در حال حاضر تعیین سطح بصورت تلفنی برگزار میشه

بله، اساتید ما سعی می کنند سطح شما را به دقت انتخاب کنند.

برای ثبت نام در دوره فرانسه ای سی سی می توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید.

در پایان هر ترم گزارش روند پیشرفت در اختیار شما قرار می گیرد

بعد از ثبت نام از طریق پنل زبان آموزی تمام اطلاعات دوره در اختیارتون قرار می گیره.

به انتخاب خودتون از ساعت 8 صبح تا 11 شب بصورت هر روز یا یک روز در میون

از سطح پایه تا سطح پیشرفته 5 کتاب تدریس میشه و هر کتاب شامل 12 درسه.

هر روز یا یک روز در میان بسته به انتخاب شما

بصورت توافقی از هر پلتفرمی که راحت باشین می تونید استفاده کنید

بله. اول چند جلسه باید بصورت آنلاین داشته باشین تا آشنایی اولیه با این زبان پیدا کنید

در جلسه اول به مدت 15 دقیقه سوالاتی در مورد اطلاعات شخصی و زندگی روزمره و مطالبی مثل اوقات فراغت و سف و…. از شما پرسیده میشه و نتیجه تعیین سطح به شما گفته میشه.

هنوز درباره شرکت در دوره مکالمه زبان فرانسه مطمئن نیستید؟

شما می توانید به صورت رایگان با اساتید متخصص ما در ای سی سی مشورت کنید