امور اداری  70 20 9100 (021)
امور اداری  70 20 9100 (021)

پارتنر مکالمه زبان

دوره مکالمه زبان فرانسه

دوره مکالمه زبان فرانسه آنلاین و تلفنی ای‌سی‌سی، با هدف تقویت دو مهارت گفتاری و شنیداری زبان فرانسه برنامه ریزی شده است تا شما بدون صرف زمان روی گرامرها و حفظ لغات زیاد و متون طولانی از طریق مکالمه با اساتید حرفه‌ای زبان فرانسه (پارتنر زبان فرانسه ) خود در سریع ترین زمان مهارت مکالمه خود را تقویت کنید.

یادگیری مهارت‌

Speaking (مهارت گفتاری )

مناسب سطح

مبتدی تا پیشرفته

تعیین سطح

آزمون تعیین سطح رایگان

تعداد جلسات دوره

12 جلسه

معرفی دوره مکالمه زبان فرانسوی

دوره آنلاین مکالمه زبان فرانسوی ECC‌ برای آموزش مکالمه زبان فرانسوی هدف آمادگی برای مهاجرت تحصیلی یا مهاجرت کاری به کشورهای فرانسوی زبان مانند کانادا یا فرانسه، طرح‌ریزی شده‌ است. دوره مکالمه زبان فرانسوی مانند سایز دوره های زبان ما مکالمه محور است و بر روی مهارت گفتاری (Speaking) و مهارت شنیداری (Listening) زبان فرانسوی تاکید دارد. این دوره‌ مناسب افرادی ست که تمایل دارند سطح مهارت مکالمه زبان فرانسوی خود را ارتقا دهند و به‌دنبال کلاسی هستند که تمرکز اصلی آن روی مهارت مکالمه باشد، همچنین امکان حضور در کلاس­‌‎های زبان و یا قرارگیری در محیط  فرانسوی زبان را ندارند. 

دوره آموزش زبان فرانسوی آنلاین  ای سی سی شامل 12 جلسه 20 دقیقه ای مکالمه تلفنی خصوصی آموزش مکالمه زبان فرانسوی است که از صفر تا صد و به‌صورت فشرده باتوجه به نتیجه تعیین سطح رایگان زبان شما، در تمامی سطوح از مبتدی تا پیشرفته برگزار می­‌شود.  این 12 جلسه فقط به شما اختصاص دارد و استاد به صورت خصوصی با شما کار میکند و زمان جلسه با فرد دیگری به اشتراک گذاشته نمیشود.

برای شرکت در این دوره‌ تنها به یک گوشی موبایل نیاز دارید تا از طریق تماس تلفنی با استاد خود به زبان فرانسوی مکالمه کنید. تماس مکالمه به انتخاب شما میتواند هر روز و یا یکروز در میان باشد. تمام جلسات ضبط می‌شوند و شما برای مرور درس‌ها به محتوای هر جلسه دسترسی خواهید داشت. پس از ثبت نام در کلاس آنلاین مکالمه زبان فرانسوی ای سی سی ، کارشناسان ما حداکثر تا 24 ساعت بعد برای خوش آمد گویی و ارایه مشاوره با شما تماس میگیرند. جلسه مشاوره دوره کاملا رایگان است.

دوره مکالمه زبان فرانسه آنلاین ECC مناسب چه کسانی است؟

مخاطبین دوره مکالمه زبان فرانسوی در رده سنی نوجوانان و بزرگسالان هستند و شامل متقاضیان ادامه تحصیل و مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان را دارند و می خواهند در سریع ترین زمان، مهارت مکالمه زبان فرانسه خود را ارتقا دهند و همچنین افرادی که قصد دارند در دوره‌های تخصصی بین‌المللی در خارج از ایران شرکت کنند، می‌باشند.

مزایای دوره آموزش آنلاین مکالمه زبان فرانسه در ای‌سی‌سی

دوره‌ آموزش آنلاین مکالمه زبان فرانسه ECC هر کجا که باشید، حتی بدون نیاز به اینترنت در دسترس شماست. با ثبت نام در دوره مکالمه زبان فرانسه تلفنی در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید زیرا شما زمان کلاس مکالمه فرانسه خود را انتخاب می کنید.

دوره‌های آموزش مکالمه آنلاین در مقابل دوره‌های حضوری از هزینه پایین‌تری برخوردارند. علاوه بر این ECC دو جلسه رایگان به همراه تعیین سطح رایگان به زبان آموزان جدید خود هدیه می دهد.

زبان‌آموزان پس از پایان هر جلسه کلاس می‌توانند فایل ضبط شده مکالمه با پارتنر زبان را در اپلیکشن زبان ECC مرور کنند.

سطوح آموزشی مکالمه زبان فرانسوی

Basic

B 1, B 2, B 3

Pre Intermediate

PI 1, PI 2, PI 3

Intermediate

I1, I2, I3, I4

Upper Intermediate

UI 1, UI 2, UI 3, UI 4

Advanced

A1, A2, A3, A4

برخی از امکانات اپلیکیشن مکالمه زبان ECC

اساتید دوره مکالمه زبان فرانسوی ECC

حورا پاکیزه دل - استاد زبان انگلیسی - ECC
5/5

حورا پاکیزه دل

تدریس: فرانسوی 

تخصص: تقویت مکالمه، اسپیکینگ آیلتس

مهارت: آیلتس، زبان انگلیسی و فرانسوی

آیدا جابر انصاری- استاد زبان فرانسه - ECC
5/5

آیدا جابرانصاری

تدریس: فرانسوی 

تخصص: مکالمه و  ترجمه زبان فرانسه

مهارت: زبان فرانسوی

سوالات متداول

در اولین جلسه، استاد زبان فرانسوی تعیین سطح شما را به صورت تلفنی انجام میدهد. این جلسه بصورت رایگان انجام میگیرد و از تعداد اعتبار جلسات شما کم نمیشود.

هرترم ۱۲ جلسه است. این ۱۲ جلسه شامل :

۱۱ جلسه آموزش مکالمه
۱ جلسه ارزیابی پایان ترم
– برای افراد جدیدالورود، علاوه بر ۱۲ جلسه فوق، ۲ جلسه دیگر نیز برگزار میگردد.

– ۱ جلسه خوش آمدگویی و مشاوره در ابتدای ترم

– یک جلسه تعیین سطح توسط سوپروایزر

همه افراد در هر سطحی از زبان که قصد یادگیری و یا تسلط بر مکالمه زبان که شامل مهارت های گفتاری (Speaking) و شنیداری (Listening) هست را دارند. در کنار آموزش دو مهارت فوق، دو ریز مهارت واژگان (Vocabulary) و (Grammar) نیز آموزش داده میشود.

دوره آنلاین مکالمه زبان فرانسه ، به صورت آنلاین با تعیین سطح و تست 2 جلسه رایگان

سایر دوره های مکالمه ECC

دوره مکالمه انگلیسی

بهترین اساتید زبان انگلیسی

دوره مکالمه آلمانی

بهترین اساتید زبان آلمانی

دوره مکالمه ایتالیایی

بهترین اساتید زبان ایتالیایی

دوره مکالمه عربی

بهترین اساتید زبان عربی