امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

پارتنر مکالمه زبان

دوره مکالمه زبان عربی

دوره مکالمه زبان عربی آنلاین و تلفنی ای‌سی‌سی، با هدف تقویت دو مهارت گفتاری و شنیداری زبان عربی برنامه ریزی شده است تا شما بدون صرف زمان روی گرامرها و حفظ لغات زیاد و متون طولانی از طریق مکالمه با اساتید حرفه‌ای زبان عربی (پارتنر زبان عربی) خود در سریع ترین زمان مهارت مکالمه خود را تقویت کنید.

کلاس مکالمه زبان عربی

در تمامی دوره های ECC، تمرکز بر روی Speaking (مهارت گفتاری ) است.

هر ترم شامل 12 جلسه است.  این 12 جلسه فقط به شما اختصاص دارد و استاد به صورت خصوصی با شما کار میکند و زمان جلسه با فرد دیگری به اشتراک گذاشته نمیشود.

مدت هر جلسه و مکالمه حدود 20 دقیقه میباشد.

پس از ثبت نام، واحد پشتیبانی حداکثر تا 24 ساعت بعد (Welcome Call) را جهت خوش آمد گویی و ارایه مشاوره کامل شما خواهند داشت. با انجام این جلسه از تعداد اعتبار جلسات شما کم نمیشود و این جلسه رایگان است.

سپس دراولین جلسه تعیین سطح شما صورت میگیرد. بر اساس سطح شما، سیلابس دوره در پنل شما قرار میگیرد و شما از قبل میدانید که موضوع هر جلسه چیست و پارتنر شما چه سوالاتی را از شما خواهد پرسید. با انجام تعیین سطح از تعداد اعتبار جلسان شما کم نمیشود و بصورت رایگان صورت می گیرد.

تماس ها در هفته به انتخاب شما میتواند هر روز و یا یکروز در میان باشد.

دوره مکالمه زبان عربی مناسب چه کسانی است؟

نحوه برگزاری کلاس های آنلاین و تلفنی زبان عربی

کلاس های آموزش مکالمه زبان عربی که بصورت تماس تلفنی و از طریق پلتفرم ای سی سی برگزار میشه بصورت ترمیک و 12 جلسه ای هست. طول هر جلسه حدودا 20 دقیقه ست و شما می تونید روز و ساعت کلاستون و خودتون انتخاب کنید. و از طریق تماس تلفنی با پارتنر زبان عربی خودتون مکالمه کنید.

کلاس های آنلاین زبان عربی ای سی سی بصورت 5 یا 10 جلسه در روز و ساعت انتخابی خودتون بصورت خصوصی و مدت زمان 45 تا 60 دقیقه برگزار میشه. یه پلتفرم که براتون راحته انتخاب کنید تا استاد تو روز و ساعت دلخواهتون با پلتفرم انتخابی شما کلاستون و برگزار کنه. تا جایی که امکان داشته باشه این کلاسا به عربی برگزار میشه و استاد با استفاده از تصویر و یا فیلم معنی لغات و بهتر بهتون انتقال میده.

هزینه دوره ‌آموزش مکالمه عربی ای سی سی

هزینه دوره مکالمه زبان عربی در ای سی سی نسبت به سایر موسسات پایینتره برای اطلاع از هزینه این دوره ها می تونید به قسمت ثبت نام دوره مراجعه کنید. لینک دانلود کتاب آموزش زبان عربی مناسب با سطح شما براتون فرستاده می شه تا هزینه خرید کتاب رو هم نداشته باشین و به راحتی از نسخه آنلاین استفاده کنین

سوالات متداول

در اولین جلسه، استاد زبان عربی تعیین سطح شما را به صورت تلفنی انجام میدهد. این جلسه بصورت رایگان انجام میگیرد و از تعداد اعتبار جلسات شما کم نمیشود.

هرترم ۱۲ جلسه است. این ۱۲ جلسه شامل :

۱۱ جلسه آموزش مکالمه
۱ جلسه ارزیابی پایان ترم
– برای افراد جدیدالورود، علاوه بر ۱۲ جلسه فوق، ۲ جلسه دیگر نیز برگزار میگردد.

– ۱ جلسه خوش آمدگویی و مشاوره در ابتدای ترم

– یک جلسه تعیین سطح توسط سوپروایزر

همه افراد در هر سطحی از زبان که قصد یادگیری و یا تسلط بر مکالمه زبان که شامل مهارت های گفتاری (Speaking) و شنیداری (Listening) هست را دارند. در کنار آموزش دو مهارت فوق، دو ریز مهارت واژگان (Vocabulary) و (Grammar) نیز آموزش داده میشود.

هنوز درباره شرکت در دوره مکالمه زبان عربی مطمئن نیستید؟

شما می توانید به صورت رایگان با اساتید متخصص ما در ای سی سی مشورت کنید