امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

دوره مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان

در دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی تلفنی ای‌سی‌سی، دو مهارت Listening و Speaking خود را که از بالاترین سطح اهمیت برخوردارند بدون صرف زمان روی گرامرها و متون طولانی از طریق مکالمه با اساتید حرفه ای زبان انگلیسی (پارتنر زبان انگلیسی) خود در سریع ترین زمان تقویت کنید.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی

تقریبا هر روز این جمله رو میشنویم که با اینکه کلی کلاس زبان رفتم هنوز نمی تونم خوب انگلیسی صحبت کنم. همه ما بیشتر نیاز داریم مکالمه مون و تقویت کنیم و دوست نداریم ساعت ها تو کلاس بشینیم و گرامر کار کنیم. بخاطر مشغله کاری اکثرا فقط کلاس زبان و ثبت نام می کنیم و بیشتر از دو یا سه جلسه نمی تونیم تو کلاس شرکت کنیم. خجالت می کشیم تو جمع صحبت کنیم و یا  کلاسها اونقدر شلوغه که خیلی فرصت تو کلاس بهمون نمیدن حرف بزنیم. همه این مشکلات و خیلی چیزای دیگه باعث شد که ما تو ای سی سی به فکر تدوین یه دوره مکالمه زبان انگلیسی ویژه بیوفتیم. کلاس مکالمه زبان انگلیسی  مخصوص کسایی که سرشون شلوغه و فرصت کلاس رفتن ندارن.  علاقه ای به خوندن گرامر و ریدینگ و رایتینگ ندارن یا اصلا به اینا نیازی ندارن. با صرف وقت کم و هزینه پایین تو کمترین زمان ممکن می خوان به یه نتیجه خوب برسن و بتونن روان مکالمه کنن.

آزمون ماک آیلتس - استاد زبان ای سی سی - ECC- دوره مکالمه آیلتس

دوره مکالمه زبان انگلیسی روزمره مناسب چه کسانی است؟

همه ما برای پیشرفت در کار و تحصیل نیازمند یادگیری زبان انگلیسی هستیم با وجود این بدلیل مشغله های فراوان نمی تونیم وقت زیادی روبه یادگیری زبان اختصاص بدیم. بار ها و بارها در کلاسهای مختلف ثبت نام کردیم و بخاطر کمبود وقت اون رو نیمه کاره رها کرد یم. دوره مکالمه زبان انگلیسی روزمره در ای سی سی بدلیل اینکه وقت زیادی از شما نمی گیره و شما نیاز به تمرین خاصی ندارید بهترین راه حل برای یادگیری زبان انگلیسیه . در این روش شما نیازی به کتاب ندارید. برای حاضر شدن در کلاس هیچ مسافتی رو طی نمی کنید و یا حتی مثل اکثر کلاسهای غیر حضوری به اینترنت نیازی نیست. فقط باید در روز و ساعت انتخابی خود تون در دسترس باشید و تلفن تون و  جواب بدین. در هر سن و با هر میزان تحصیلات و با هر شغلی که دارید می تونید از این امکان ای سی سی برای یادگیری زبان انگلیسی بهره مند بشین.

اهداف دوره فشرده آموزش مکالمه زبان انگلیسی ای سی سی

بسیاری از زبان آموزان نیاز دارند تا در مدت زمان کمی به حد قابل قبولی از زبان انگلیسی برسن و بتونن روان انگلیسی صحبت کنن. اگر جز کسانی هستید که می توانید روزی بیست دقیقه به مکالمه زبان انگلیسی اختصاص بدید و می خواین در مدت زمان کمی روان صحبت کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از دوره های فشرده آموزش مکالمه زبان انگلیسی در ای سی سی هست.

نحوه برگزاری کلاس های مکالمه ای سی سی

مانند سایر دوره ها در ای سی سی بعد از ثبت نام شما بصورت رایگان تعیین سطح می شید و جزوه مربوط به کلاس خود را دریافت می کنید. از جلسه بعد کلاس شما شروع می شه و هر ترم می تونید دوازده جلسه با پارتنر های زبان انگلیسی خود که همه اساتید مجرب زبان انگلیسی هستند، به مدت حدودا بیست دقیقه مکالمه کنید. پارتنر زبان شما در روز و ساعت انتخابی با شما تماس میگیره و به مدت بیست دقیقه با شما به انگلیسی مکالمه می کند.

سطوح آموزش کلاس های مکالمه زبان انگلیسی

در دوره های ای سی سی  سطوح آموزش کلاس های مکالمه زبان انگلیسی  در پنج سطح برای زبان آموزان تعریف شده که به ترتیب شامل: بیسیک، پری اینتر ، اینتر،  آپر اینتر و ادونس هست. سطوح بیسیک و پری اینتر هر کدوم  شامل سه ترم هستن و سطوح اینترمدیت تا ادونس هر کدام شامل چهار ترم. هر ترم از دوازده جلسه تشکیل شده و در هر ترم ده تاپیک کاربردی به زبان آموزان ارائه می شه.

آزمون تعیین سطح دوره فقط مکالمه زبان انگلیسی

بعد از ثبت نام و قبل از شروع اولین جلسه شما تعیین سطح می شید و جزوه مناسب سطح شما براتون فرستاده می شه. آزمون تعیین سطح زبان  ای سی سی از روی آزمون های استاندارد کمبریج شبیه سازی شده و دقیقا بر پایه دروس کتاب های معتبر آموزش زبان انگلیسی هست. مدت زمان آزمون تعیین سطح دوره فقط مکالمه زبان انگلیسی حدودا پانزده دقیقه ست.

ارزیابی پایان ترم کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

در هر ترم ده تاپیک کاربردی به شما معرفی می شه. بعد از تاپیک دهم یک جلسه رفع اشکال و پاسخ به سوالات برگزار می شه و جلسه آخر آزمون نهایی دارین. در  ارزیابی پایان ترم کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی ای سی سی نمره آزمون از ده حساب می شه و برای هر تاپیک یک نمره درنظر گرفته شده. در پایان آزمون ایرادات شما بهتون گفته می شه و پارتنر زبان شما منابع مناسب برای رفع آنها را به شما معرفی می کند. در سیستم  ارزیابی کلاس های مکالمه انگلیسی ای سی سی هیچ زبان آموزی مردود یا به اصطلاح فیل نمی شه چون در طول ترم پارتنر های شما تا مطمئن نباشند که شما مطالب را کاملا یاد گرفتید از اونا عبور نمی کنن.

زمان بندی کلاس های مکالمه بزرگسالان

زمان بندی کلاس های مکالمه بزرگسالان در هر دوره شامل دوازده جلسه ست  و هر جلسه حدودا هجده دقیقه طول می کشه. پارتنر زبان شما در هر جلسه در مورد یک عنوان یا تاپیک کاربردی با شما مکالمه می کنه. در انتها برای رفع ایرادات احتمالی برای شما مطالب مرتبط را بصورت کامنت بارگزاری می کنن.

مزایای شرکت در کلاس مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان

از بین چهارمهارت اصلی زبان اسپیکینگ (Speaking)  و بعد از اون لیسنینگ (Listening) اهمیت زیادی دارند. خیلی از زبان آموزا اصلا نیازی به یادگیری دو مهارت ریدینگ و رایتینگ ندارن و نمی خوان وقت خودشون و صرف یادگیری این دو مهارت کنن.  برای مهاجرت به یک کشور دیگه و یا کار در یک محیط بین المللی اولین و مهمترین نیاز شما اسپیکینگه. همچنین در سنین بالا یادگیری اسپیکینگ به یک زبان دیگه از فراموشی و زوال مغز جلوگیری می کنه. خیلی از افراد در این سنین شروع به یادگیری زبان جدید می کنن تا سلامت خود شون و حفظ کنن.پس بسیاری از افراد فقط و تنها فقط نیاز به یادگیری اسپیکینگ دارن و نمی خوان و یا نمی تونن به یادگیری مهارت های دیگه بپردازن. دوره only Speaking زبان انگلیسی ای سی سی به همین منظور طراحی شده.  پارتنر های زبان شما در ای سی سی با تمرکز روی  مهارت اسپیکینگ (Speaking)به شما کمک می کنن تا در کمترین زمان ممکن بیشترین بازدهی رو داشته باشین.

تمایز دوره‌ مکالمه انگلیسی ای سی سی با سایر دوره‌ها

موضوعات انتخاب شده برای دوره های اسپیکینگ در ای سی سی بسیار کاربردی و جذاب هستن. تقریبا تمام اتفاقات روزمره و نیاز های شما را در بر میگیرن و بعد از گذروندن دوره های اسپیکینگ در ای سی سی می تونید  در مورد همه امور روزمره خودتون صحبت کنید. با دوستان و اقوامی که در کشور های انگلیسی زبان هستن به راحتی صحبت کنید و در مسافرت های خارجی نیازمند یک مترجم و یا همراه نباشید.چراکه همه این عناوین در دوره مکالمه زبان انگلیسی در ای سی سی با شما کار شده. شما با شرکت در دو جلسه تست رایگان دوره ها متوجه تمایز دوره‌ مکالمه انگلیسی ای سی سی با سایر دوره‌ها می شوید.

منابع دوره مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان

برای اینکه در مهارت اسپیکینگ قوی باشید نیاز دارید که خرده مهارت های لغت و گرامر را کمی باد بگیرین و با استفاده از واژگان درست  و ساختن جملات خوش ساخت به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنید. منابع دوره مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان ای سی سی شامل جزوات با یک عنوان کلی،  تعدادی واژگان مرتبط با عنوان و یک گرامر برای کمک به جمله بندی شما هستن. به منظور فراهم کردن اطلاعات مناسب از منابع دیگه مثل کتاب های آکسفورد ورد اسکیل از انتشارات معتر آکسفورد و همچنین کتابهای گرامر این یوس کمک گرفتیم تا منابع موثقی رو در اختیار شما قرار بدیم. این کتابها در سراسر دنیا پرطرفدار هستند و تدریس می شن.

پارتنر زبان انگلیسی دوره های اسپیکینگ

پارتنر زبان انگلیسی  دوره های اسپیکینگ شما در ای سی سی اساتید مجرب و با تجربه در زمینه آموزش زبان انگلیسی هستن و قبل از شروع به کار در ای سی سی همگی در آزمون  زبان شرکت کردند و با نمرات قبول شده اند.  همچنین پارتنر های زبان انگلیسی ای سی سی، دوره های تی تی سی یا همان تربیت معلم رو گذروندن و ملزم به شرکت در جلسات ضمن خدمت که بصورت دوره ای در ای سی سی برگزار می شه هستند. اکثر پارتنر های زبان  انگلیسی شما در ای سی سی دانش آموخته رشته زبان انگلیسی در مقاطع لیسانس و یا فوق لیسانس هستن. به منظور بالا بردن کیفیت آموزش در ای سی سی از پارتنرها (اساتید) نیتیو هم دعوت به همکاری کردیم که در سطوح بالا با زبان آموزان مکالمه می کنن.

هزینه دوره ‌های آموزش مکالمه انگلیسی ای سی سی

هزینه دوره ‌های آموزش  مکالمه انگلیسی ای سی سی در مقایسه با سایر آموزشگاه ها پایینتر هست. برای اطلاع از هزینه ثبت نام می تونید با واحد پشتیبانی ای سی سی تماس بگیرید.

ثبت نام در دوره های مکالمه انگلیسی تلفنی ای سی سی

برای ثبت نام در دوره های مکالمه انگلیسی تلفنی ای سی سی کافیه از قسمت زیر وارد بخش ثبت نام  بشین و با توجه به شرایط سنی یا کاری در یکی از دوره های مکالمه زبان ای سی سی شرکت کنید. دوره های مخصوص کودکان برای سنین 8 تا 12 سال و دوره های مخصوص نوجوانان برای سنین 13 تا 17 سال مناسب هستن. در مقطع سنی بزرگسال شما بنا به نیاز خودتون می تونید دوره های زبان عمومی یا زبان تخصصی و یا دوره آمادگی آزمون آیلتس رو انتخاب کنید. در مرحله بعدی شما می تونید روز و ساعت دلخواه تونو انتخاب کنید بعد از گذراندن مراحل ثبت نام اسم شما در سیستم ثبت می شه و همکاران بخش اداری در اولین فرصت طی 24 ساعت کاری با شما تماس می گیرند.

دوجلسه آزمایشی رایگان دوره مکالمه زبان بزرگسالان

اگه میخواین بدونین در ECC چطور مکالمه زبان رو آموزش میدیم، می تونید در دو جلسه رایگان آموزش مکالمه زبان، برای آشنایی بیشتر با ECC شرکت کنید. دو جلسه رایگان ECC شامل یک جلسه تعیین سطح و یک جلسه آموزش مکالمه هست و در این حالت شما هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید. برای ثبت درخواست دو جلسه رایگان فقط کافیه فرم زیر رو پر کنید و همکارای ما در اولین فرصت باشما تماس می گیرن!

رضایت زبان آموزان دوره مکالمه زبان انگلیسی

برخی اساتید دوره مکالمه زبان انگلیسی ECC

نگار کریمی استاد زبان انگلیسی و مدرس دوره مکالمه زبان انگلیسی کودکان - ECC
5/5

نگار کریمی

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه، اسپیکینگ آیلتس، زبان انگلیسی کودک و نوجوان

مهارت: آیلتس، اسپیکینگ، زبان انگلیسی

زهرا حیدری استاد زبان انگلیسی - ECC
5/5

زهرا حیدری

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه، اسپیکینگ آیلتس، زبان انگلیسی کودک و نوجوان

مهارت: آیلتس، اسپیکینگ، زبان انگلیسی

فاطمه محمد کونیا - استاد نیتیو زبان انگلیسی - ECC
5/5

فاطمه محمد کونیا

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه، اسپیکینگ آیلتس

مهارت: آیلتس، اسپیکینگ، زبان انگلیسی نیتیو

ملیت: نیجریه

حورا پاکیزه دل - استاد زبان انگلیسی، مدرس دوره مکالمه آیلتس T - ECC
5/5

حورا پاکیزه دل

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه، اسپیکینگ آیلتس

مهارت: آیلتس، زبان انگلیسی و فرانسوی

سایه خاتین زاده - مدرس دوره مکالمه زبان انگلیسی ECC
5/5

سایه خاتین زاده

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه و اسپیکینگ زبان انگلیسی

مهارت: اسپیکینگ زبان انگلیسی عمومی

زیبا بیده - مدرس دوره مکالمه زبان انگلیسی ECC
5/5

زیبا بیده

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه و اسپیکینگ زبان انگلیسی

مهارت: زبان انگلیسی عمومی و انگلیسی تخصصی بیزنس

سحر ابوفاضلی - مدرس دوره مکالمه زبان انگلیسی ECC
5/5

سحر ابوفاضلی

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه،  انگلیسی عمومی و تخصصی بزرگسالان

مهارت: زبان انگلیسی عمومی، اسپیکینگ، انگلیسی تخصصی

غزال حیدری - استاد زبان ایتالیایی ECC
5/5

غزال حیدری

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه، انگلیسی کودک و نوجوان، ایتالیایی

مهارت: زبان انگلیسی، ایتالیایی، مترجمی

5/5

علیرضا طباطبایی

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه،  انگلیسی عمومی و تخصصی بزرگسالان، آیلتس

مهارت: زبان انگلیسی تخصصی و عمومی، آیلتس

سوالات متداول

لهجه اکثر اساتید ما در ای سی سی امریکن است ولی در صورت درخواست زبان آموز می توانیم اساتید با لهجه بریتیش انتخاب کنید

خیر، ما برای کودکان دوره مکالمه انگلیسی کودکان که مخصوص این سنین است ارائه می کنیم.

خیر، کتاب ها و جزوات بصورت نسخه مجازی یا ای بوک در اختیار شما قرار می گیرد.

دوره های ما از سطح پایه (Basic) تا پیشرفته (Advanced) برگزار می شود

بعد از گذراندن دوره اینترمدیت می توانید وارد دوره آیلتس شوید و در صورت ممارست و تمرین به راحتی نمره 6 یا بالاتر را کسب کنید

حدودا بیست دقیقه مکالمه تلفنی با پارتنرهای زبان انگلیسی

همه اساتید ما در ای سی سی مدرک دانشگاهی دارند و اکثرا دانش آموخته رشته زبان انگلیسی در مقطع لیسانس با فوق لیسانس هستند.

بله پارتنر های زبان شما در ای سی سی مختلف هستند

 تنها در صورتی که به درخواست خود تان بخواهید از ترم اول شروع کنید می توانید بدون آزمون تعیین سطح ثبت نام کنید.

بله. جلسه ی آخر آزمون فاینال برگزار می شود

در کلاس های آنلاین بسته به پلتفورم انتخابی امکان ضبط جلسه وجود دارد

هیچ فرقی نمی کند. این کلاسها در همه سطوح برگزار می شود.

بصورت تلفنی و حدودا در پانزده دقیقه انجام می شود

برای ثبت نام می توانید از قسمت ثبت نام دوره مکالمه زبان انگلیسی همین صفحه اقدام کنید.

داشتن یک شماره تلفن همراه یا منزل کافی ست.

در انتهای هر دوره پارتنر زبان شما به شما بازخورد می دهد. و در صورت لزوم منابعی که برای پیشرفت شما لازم است را به شما معرفی می کند.

در دوره های مکالمه کسی مردود نمی شود. البته پارتنر زبان شما با اطمینان از اینکه شما تاپیک را کاملا متوجه شده اید عنوان بعدی را شروع می کند.

در تمام جزوات ای سی سی از کتابهای لغت آکسفورد ورد اسکیل و کتابهای گرامر این یوس استفاده شده است.

این دوره مناسب تمام کسانی است که می خواهند در کمترین زمان با صرف هزینه و وقت کم به نتیجه مطلوب برسند. فرصت زیادی برای مطالعه ندارند. از صحبت کردن در مقابل جمع می ترسند. تمرکزشان بیشتر روی یادگیری مکالمه زبان انگلیسی  ست و تقریبا برای همه افراد با هر سطح از سواد و در هر سنی می تواند مفید باشد

اگر از ابتدا شروع کنید هجده ترم طول می کشد تا همه دوره ها را بگذرانید

انتخاب روز و ساعت با زبان آموزان می باشد کلاس های مکالمه زبان انگلیسی در ای سی سی از شنبه تا پنج شنبه از ساعت هشت صبح تا یازده شب برگزار می شود

 بعد از اتمام تاپیک ها آزمون فاینال برگزار می شود نمره این آزمون از ده نمره می باشد و برای هر درس یک نمره در نظر گرفته شده است.

کلاسها بصورت یک نفره و خصوصی می باشد

بسته به شرایط زبان آموز و با نظر ایشان پلتفرم انتخاب می شود.

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

هنوز درباره شرکت در دوره اسپیکینگ زبان بزرگسالان مطمئن نیستید؟

شما می توانید به صورت رایگان با اساتید متخصص ما در ای سی سی مشورت کنید