امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

پارتنر مکالمه زبان

دوره مکالمه زبان انگلیسی کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان یکی از مهمترین و تخصصی‌ترین مراحل در یادگیری زبان انگلیسی هست. دوره مکالمه زبان انگلیسی کودکان برای رده سنی 7 تا 12 سال طراحی شده. کودکان در این سن  آمادگی ذهنی بالایی برای یادگیری زبان انگلیسی دارن.

کلاس آموزش زبان کودکان

کلاس آموزش زبان کودکان در ای سی سی مانند سایر دوره ها بصورت تلفنی برگزار می شه. در دوره مکالمه کیدز (کودکان) مجموعه کتاب های اوری بادی آپ (everybody up ) تدریس می شه. این کتاب ها یک مجموعه 6 جلدی هستن و در طول دوره مکالمه زبان انگلیسی کودکان اساتید فرزندان شما در ای سی سی تمام موارد کتاب و کتاب تمرین را کار می کنن. در هر جلسه چند دقیق دوره مطالب قبل انجام می شه و بعد از اون درس جدید کار می شه. نهایتا با انجام گیم یا مسابقه استاد از یادگیری فرزند شما اطمینان پیدا میکنه. هر جلسه یک صفحه تکلیف برای زبان آموز در نظر گرفته شده تا مطالب جدید با تمرین بعد از کلاس از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت منتقل بشه. هر کتاب شامل 8 درسه که حدودا 4 ترم زمان می بره تا یه کتاب بصورت کامل تدریس بشه.

آزمون ماک آیلتس - استاد زبان ای سی سی - ECC- دوره مکالمه آیلتس

دوره مکالمه زبان کودکان مناسب چه گروه سنی است؟

دوره مکالمه زبان کودکان برای رنج سنی 7 تا 12 سال مناسبه. در این سن کودکان به راحتی می تونن زبان دوم رو یاد بگیرن. اگر فرزند شما قادر به خوندن و نوشتن به زبان انگلیسی نباشه همزمان با آموزش مکالمه زبان استاد فرزند شما خوندن و نوشتن حروف با روش فانیکس روهم به فرزند شما آموزش می ده.

اهداف دوره آموزش مکالمه زبان کودکان

در پایان دوره آموزش مکالمه زبان کودکان در ای سی سی زبان آموزا می تونن به راحتی و با لهجه استاندارد به زبان انگلیسی مکالمه کنن. کتاب های داستان کوتاه کودکان رو بخونن. کارتون های مناسب سن خودشون وبه زبان اصلی متوجه بشن. در پایان این دوره تمام گرامری که تو مدرسه نیاز دارن رو یاد می گیرن و نگرانی بابت درس زبان انگلیسی در مدرسه ندارن. در طول دوره علاوه بر مهارت زبان آموزی اساتید ما روی اعتماد به نفس زبان آموزا کار می کنند تا بتونن به راحتی در جمع صحبت کنن.

نحوه برگزاری کلاس‌های مکالمه زبان انگلیسی کودکان

برگزاری کلاس‌های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی کودکان هم بصورت تماس از طریق تلفن به مدت حدودا 20 دقیقه و هم بصورت آنلاین و ویدئو کال به مدت 30 تا 45 دقیقه برگزار می شه. لینک دانلود کتا با برای شما فرستاده می شه و شما می توانید از نسخه آنلاین یا پی دی اف کتابا استفاده کنید.

روش تدریس و آموزش مکالمه زبان انگلیسی به کودکان

با استفاده از گیم یا مسابقه که اساتید فرزندان شما در ای سی سی بر مبنای درس کتاب با زبان آموزا کار می کنن آموزش زبان و برای فرزند شما لذت بخش می کنن. کلید اصلی آموزش مکالمه به کودکان تکرار یا drilling هست. در هر بار مکالمه تنها یک مطلب جدید ارائه می شه و با تکرار آن مطلب استاد فرزند شما مطمئن می شه که زبان آموز نکته آموزشی رو کاملا متوجه شده. به دلیل تکرار و ساخت جملات خوش ساخت و درست اعتماد به نفس کودک شما بالاتر می ره و علاقه زبان آموز به یادگیری زبان بیشتر می شه.

ارتباط با والدین در کلاس های اسپیکینگ کودکان

هر زمان که نیاز داشته باشین می تونین با استاد زبان فرزند خودتون در ارتباط باشین. کافیه با دفتر ای سی سی تماس بگیرین و یا به شماره واتس اپ ما پیام بدین تا در اولین فرصت درساعات اداری با شما تماس بگیریم.

زمان برگزاری کلاس های آنلاین و تلفنی مکالمه انگلیسی کودکان

 زمان ثبت نام شما می تونید روز و ساعت مورد نظر خودتون و انتخاب کنید تا در همون روز و ساعت با فرزند شما تماس بگیریم. طول مدت هر جلسه حدودا 20 دقیقه ست. با توجه به اینکه تمرکز کودکان در کلاس های طولانی بارها به هم می خوره و ممکنه بازدهی بالایی نداشته باشه مدت زمان کلاس های تلفنی در ای سی سی حدودا 20 دقیقه و کلاس های آنلاین 30 تا 45 دقیقه ست.

آزمون تعیین سطح دوره زبان کودکان

جلسه اول از اولین دوره کلاسای فرزند شما تعیین سطح انجام میشه. آزمون تعیین سطح کودکان رایگانه و شامل جلسات آموزشی نمی شه. در جلسه تعیین سطح بر اساس مطالب آموزشی کتاب سوالایی از فرزند شما می پرسیم تا سطح زبانش مشخص بشه. بعد از این جلسه لینک کتاب آموزشی برای شما ایمیل می شه و همینطور تو پنل زبان آموزی فرزند تون قرار می گیره. این لینک شامل کتاب زبان آموز تکلیف و فایل صوتی کتاب هست.

سطوح آموزش دوره اسپیکینگ کودکان

دوره اسپیکینگ کودکان از سطوح ابتدایی تا متوسطه. کودکان شما بدون هیچگونه آشنایی به زبان انگلیسی هم می تونن تو کلاسای آموزش زبان کودکان ای سی سی ثبت نام کنن. بعد از اتمام کتاب 6 دوره everybody up می تونن در سطح دوم یا سوم نوجوانان بستگی به میزان یادگیری شون مشغول بشن.

تست دو جلسه رایگان دوره آموزش زبان به کودکان

شما می تونید دو جلسه رایگان آموزش آنلاین زبان برای آشنایی بیشتر خودتون و فرزندتون با ای سی سی داشته باشین. با ثبت درخواست دو جلسه رایگان می تونید از این دو جلسه استفاده کنید و در صورت تمایل در دوره های آموزش زبان کودکان فرزند خود تون و ثبت نام کنین. این دو جلسه شامل یک جلسه تعیین سطح و یک جلسه درس هست.

طول دوره و مدت زمان هر جلسه کلاس زبان کودکان

طول هر دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان 12 جلسه ست. هر جلسه حدودا 18 دقیقه طول می کشه. زمانبندی این جلسه ها به این شکله که هر بار حدودا 5 دقیقه مرور و تکرار مطالب جلسه قبل و 10 دقیقه آموزش مطلب جدید طول میکشه چند دقیقه آخر صرف بازی های آموزشی برای درک بهتر مطلب آموزشی می شه. بعد از هر کال مطالب آموزشی و تکالیف درقالب کامنت برای شما فرستاده می شن.

پارتنر زبان کودک

اساتید دوره مکالمه زبان انگلیسی کودکان در ای سی سی دوره تی تی سی مخصوص کودکان رو گذروندن و با روشای نوین آموزش کودکان آشنا هستن. اساتید دوره های کیدز(کودکان) در رده سنی 20 تا 30 سال و پرانرژی هستن و ارتباط مناسبی با زبان آموزان برقرار می کنن. با توجه به تفاوتهای فردی برنامه های متفاوتی رو برای هر زبان آموز پیاده می کنن.

مزایای دوره آموزش زبان انگلیسی برای کودکان خردسال و دبستانی

یادگیری زبان دوم در سنین طلایی 7 تا 12 سال بسیار راحته. فرزندان شما در این سنین خیلی راحتتر و زودتر زبان دوم رو یادمی گیرن و لهجه بهتری نسبت به بزرگسالا پیدا می کنن. در این سنین زمان بیشتری برای یادگیری مطالب جدید دارن و بدلیل اینکه توانایی خوندن و نوشتن روبه زبون مادری خودشون دارن یادگیری مهارت خوندن و نوشتن به زبان انگلیسی برای اونا راحتتره.

تمایز دوره مکالمه زبان کودکان ECC با سایر دوره ها

در دوره آموزش زبان کودکان از کتاب های آموزشی استفاده می کنیم. طراحی و نقاشی های این کتابها یادگیری زبان انگلیسی را برای زبان آموزان جذاب تر می کنه. اساتید دوره آموزش زبان کودکان هر چهار مهارت اسپیکینگ لیسنینگ ریدینگ و رایتینگ وبه فرزند شما آموزش می دن. روشهای یادگیری لغت و گرامر بر پایه زبان آموزی کودکان هست. برای کاهش استرس بجای امتحان اساتید مطالب آموزشی رو مرور می کنند و تا از یادگیری مطالب مطمئن نباشن از درس عبور نمی کنن. اساتید دوره کودکان آموزش های روانشناختی دیدن و با استفاده از جملات انگیزشی و تشویقی فرزندان شما رو بیشتر به یادگیری علاقه مند می کنن. اساتید زبان ای سی سی علاوه بر آموزش زبان روی مهارت های زندگی هم با زبان آموزا کار می کنن. پایان هر درس زبان آموزا با یک ارزش اخلاقی مثل کمک کردن راستگویی و … آشنا می شن.

منابع آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

اساتید زبان دوره های کیدز در ای سی سی مجموعه کتاب های everybody up رو به زبان آموزا آموزش می دن. این مجموعه شامل 6 تا کتابه. این مجموعه از انتشارات معتبر آکسفورد هست و در صورت تمایل زبان آموزان می تونن به محتوای آموزشی آنلاین شامل گیم سانگ دیکشنری و … هم دسترسی داشته باشن.

دوره مکالمه زبان انگلیسی کودکان - ECC

هزینه دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان ( 7 تا 12 سال)

هزینه دوره آموزش زبان کودکان در ای سی سی به نسبت سایر موسسات پایین تره. هدف ما تو ای سی سی فراهم کردن بستری مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی برای همه کودکان هست. بجای خرید کتاب با قیمتای بالا شما این امکان رودارین که نسخه آنلاین کتاب و بصورت رایگان و یا با هزینه بسیار کم دانلود کنی و مطالب و روی کامپیوتر یا تبلت برای فرندتون قرار بدین.

ثبت نام دوره‌ آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای کودکان

شما می تونید از طریق سایت ای سی سی در دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای کودکان ثبت نام کنین و زمان برگزاری کلاسا در روز و ساعت مورد نظر خود تون و تعیین کنید. همینطور می تونید برای اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام فرزندتون در دوره های کیدز با متخصصین ما در ای سی سی مشورت کنین.

برخی اساتید دوره مکالمه زبان انگلیسی کودکان ECC

نگار کریمی استاد زبان انگلیسی و مدرس دوره مکالمه زبان انگلیسی کودکان - ECC
5/5

نگار کریمی

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه، اسپیکینگ آیلتس، زبان انگلیسی کودک و نوجوان

مهارت: آیلتس، اسپیکینگ، زبان انگلیسی

زهرا حیدری استاد زبان انگلیسی - ECC
5/5

زهرا حیدری

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه، اسپیکینگ آیلتس، زبان انگلیسی کودک و نوجوان

مهارت: آیلتس، اسپیکینگ، زبان انگلیسی

غزال حیدری - استاد زبان ایتالیایی ECC
5/5

غزال حیدری

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه، انگلیسی کودک و نوجوان، ایتالیایی

مهارت: زبان انگلیسی، ایتالیایی، مترجمی

5/5

عرفان ابریشم کار

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه، انگلیسی عمومی، تخصصی، کودک و نوجوان

مهارت: زبان انگلیسی تخصصی و عمومی، آیلتس

سوالات متداول

بهترین سن یادگیری زبان انگلسی تا قبل از سن 10 سالگی می باشد. در این سنین کودکان می توانند زبان انگلیسی را مانند زبان مادری فرابگیرند

اساتید زبان فرزند شما در ای سی سی بعد از چند جلسه آموزش شما را در جریان پیشرفت فرزندتان قرار می دهند

در ای سی سی نمره اهمیت زیادی ندارد. یادگیری مطالب اموزشی برای ما بسیار مهم است و مطمئن باشید تا فرزند شما مطالب را دقیق یاد نگیرد از آن مطلب عبور نمی کند

اکثر اساتید ای سی سی  با لهجه امریکایی تدریس می کنند . البته تفاوت های مهم دو لهجه به زبان آموزان آموزش داده می شود. تلفظ درست لغات و جایگاه استرس در زبان انگلیسی بسیار مهم است و اساتید ای سی سی تلفظ درست لغات را به زبان آموزان آموزش می دهند

خیر. برای شروع از ابتدا نیازی به تعیین سطح نیست

در حال حاضر و بخاطر شرایط کرونا کلاس های غیرحضوری برای کودکان به لحاظ حفظ سلامت جسمی مناسب تر است.

بله. برای تمام سطوح کلاس های آنلاین برگزار می شود.

بله امکان تعیین سطح بصورت تلفنی و آنلاین وجود دارد.

بله . البته باید برای تغییر ساعت یا روز از قبل با موسسه هماهنگ کنید.

بله با هماهنگی با اداره آموزش این امکان وجود دارد.

بله اگر زبان آموز به تماس خود پاسخ ندهد پیامک به شماره موبایل ثبت شده فرستاده می شود.

در دوره آموزش زبان کودکان همه چیز به صورت غیر مستقیم و به زبان انگلیسی در قالب بازی مسابقه و یا دریل تدریس می شود.

اغلب زبان آموزان ما بسیار جلوتر از آموزش در مدرسه پیش می روند و نیازی به مطالعه کتاب زبان مدرسه ندارند.

بله در صورت  تمایل می توانید یک استاد خاص را برای فرزندتان انتخاب کنید.

خیر. اساتید ای سی سی دوره تربیت مدرس یکسانی را گذرانده اند.

 بله. برای ارزیابی  سطح زبان فرزندتان نیاز هست که یک جلسه تعیین سطح داشته باشند.

معمولا در پایان دوره کیدز یک ارزیانی نهایی انجام می شود تا با توجه به میزان یادگیری دوره نوجوان را شروع کنیم.

معمولا بعد از اتمام کتاب 1 زبان آموزان قادر خواهند بود به راحتی خود را معرفی کنند و جملات کوتاه در مورد خانواده مدرسه .. بسازند و در مورد علایق خود صحبت کنند.

بعد از هر جلسه نکات آموزشی و تکالیف بصورت کامنت فرستاده می شوند و در پنل زبان آموزی قابل مشاهده است.

هر ترم 12 جلسه است. از شروع ترم حدودا یک ماه زبان آموزان بصورت یک روز درمیان و حدودا دوهفته به صورت هر روز کلاس خواهند داشت.

از قسمت ابتدایی همین صفحه و یا از بخش هدر می توانید اقدام به ثبت نام کنید.

بعد از اتمام کتاب 6 و یا در صورت تمایل اگر در سن 12 تا 13 سال باشد می تواند وارد دوره نوجوان شود.

مجموعه کتاب های everybody up از انتشارات معتبر آکسفورد

برای دوره های آنلاین 5 سال و دوره های تلفنی 7 سال

سوالاتی در مورد معرفی خود. اسامی رنگها میوه ها حیوانات شمارش اعداد صحبت در مورد خانواده مدرسه و…

بستگی به توانایی زبان آموز دارد معمولا دو درس در هر ترم آموزش داده می شود.

دوره مکالمه کودکان در ای سی سی 24 ترم است.

در کلاس های آنلاین بین 30 تا 45 دقیقه و کلاس های تلفنی حدودا 20 دقیقه

بسته به میزان یادگیری زبان آموزدارد. کل دوره آموزش زبان کودکان شامل 6 کتاب می باشد. هر کتاب شامل 8 درس است که در طول 4 ترم تدریس می شود و در مجموع 24 ترم طول دوره آموزش زبان کودکان در ای سی سی می باشد.

آزمون تعیین سطح بین 10 تا 15 دقیقه زمان می برد

بیشتر مکالمات به زبان انگلیسی است. مگر در مواردی که نیاز به استفاده در حد یک یا دو جمله باشد.

نمره ای به فرزند شما داده نمی شود ولی استاد از یادگیری زبان آموز امینان کسب می کند و تا زمانی که مطلب آموزشی کاملا یادگرفته نشود از آن عبور نمی کند.

 برای کاهش استرس دوره های کودکان  در ای سی سی  بدون آزمون می باشد.

تعیین سطح در ای سی سی بصورت رایگان انجام می شود

هنوز درباره شرکت در دوره مکالمه زبان کودکان مطمئن نیستید؟

شما می توانید به صورت رایگان با اساتید متخصص ما در ای سی سی مشورت کنید