امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

پارتنر مکالمه زبان

دوره مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان

دوران طلایی کودکی و نوجوانی بهترین زمان برای یادگیری زبان است. نوجوانان با توجه به آمادگی ذهنی بالا و همچنین داشتن وقت کافی، خیلی بهتر از بزرگسالان زبان را فرا می گیرند. برای ساختن آینده درخشان از دوران کودکی و نوجوانی آموزش زبان را شروع کنید. دوره مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان (۱۳ تا ۱۷ سال) در ای سی سی بر همین اساس و به منظور علاقه‌مند کردن نوجوانان به زبان انگلیسی تدوین شده است.

کلاس آموزش زبان نوجوانان

کلاس آموزش زبان نوجوان در ای سی سی مثل بقیه  دوره ها بصورت تلفنی برگزار می شه. در کلاس های آموزش زبان نوجوان (Teens) مجموعه کتاب های تین تو تین teen2teen تدریس می شن. این کتابا  یک مجموعه 4جلدی هستند و در طول دوره آمورش زبان نوجوانان اساتید فرزندان شما در ای سی سی تمام موارد کتاب و کتاب تمرین رو کار می کنند. در هر جلسه چند دقیق دوره مطالب قبل انجام می شه و بعد از اون درس جدید کار می شه. در پایان سوالات فری دیسکاشن مرتبط با مطلب آموزشی با فرزند شما کار می شه تا استاد  از یادگیری فرزند شما اطمینان پیدا کنه. هر جلسه یک صفحه تکلیف برای زبان آموز در نظر گرفته شده تا مطالب جدید با تمرین بعد از کلاس از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت انتقال پیدا کنه. هر کتاب شامل 12 درسه که حدودا 6 ترم زمان می برد تا یک کتاب بصورت کامل تدریس بشه.

آزمون ماک آیلتس - استاد زبان ای سی سی - ECC- دوره مکالمه آیلتس

دوره مکالمه زبان نوجوانان مناسب چه گروه سنی است؟

دوره مکالمه زبان نوجوانان برای گروه سنی 13 تا 17 سال مناسب است. در این سن نوجوانان به مطالب خاصی مثل انواع موسیقی  بازیهای کامپیوتری و…. علاقه مند هستن همونطور که از اسم این کتاب ها مشخصه این مجموعه برای سنین نوجوان طراحی شده و شامل تاپیک هاییه که نوجونا بهشون علاقه مندن و از یادگیری لذت می برن.

اهداف دوره آموزش مکالمه زبان نوجوانان

در پایان دوره آموزش مکالمه زبان نوجوانان در ای سی سی زبان آموزان می تونن به راحتی و با لهجه استاندارد به زبان انگلیسی مکالمه کنن. کتاب های داستان مناسب سن شون  را بخونن  و سریال و فیلم  های مناسب سن شون  رو به زبان اصلی  متوجه بشن. در پایان این دوره تمام گرامری که در مدرسه  و آزمون ورودی دانشگاه نیاز دارن  و یاد می گیرن و نگرانی بابت درس زبان انگلیسی در مدرسه  و کنکور ندارن. در طول دوره علاوه بر مهارت زبان آموزی اساتید ما روی اعتماد به نفس زبان آموزان کار می کنند تا بتونن به راحتی در جمع صحبت کنن.

نحوه برگزاری کلاس‌های آنلاین و تلفنی مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان

کلاس های  آنلاین مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان هم بصورت کال و  تماس از طریق تلفن به مدت حدودا 20 دقیقه و هم بصورت آنلاین و ویدئو کال به مدت 45 تا 60 دقیقه برگزار می شن. لینک دانلود کتاب ها برای نوجوانان شما فرستاده می شه و می تونن از نسخه آنلاین یا پی دی اف کتاب ها استفاده کنند.

روش تدریس و آموزش مکالمه زبان انگلیسی به نوجوانان

برای جذب نوجوان به آموزش مکالمه زبان انگلیسی اساتید ما در ای سی سی سعی می کنند روش تدریس  و مطالب مورد علاقه نوجوانان رو در کلاس بکار ببرن تا مکالمه لذت بخشی رو با اون ها داشته باشن. هر جلسه چند دقیقه به صحبت در مورد امور روزمره می پردازن تا مطمئن شوند که نوجوان شما بعد از گذراندن چند ترم به راحتی می تونه در مورد کارهای روتین خودش صحبت کنه.  در مورد موضوعات داغ روز مثل ورزش و موسیقی در اکثر جلسات با نوجوان شما صحبت می شه تا همیشه حرفی برای گفتن داشته باشه.

زمان برگزاری کلاس های آنلاین و تلفنی مکالمه انگلیسی نوجوانان

برای زمان بندی کلاس های  مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان در زمان ثبت نام شما می تونید روز و ساعت مورد نظر خودتون و نتخاب کنید تا در همان روز و ساعت با فرزند شما تماس بگیریم. طول مدت هر جلسه حدودا 20 دقیقه ست. با توجه به اینکه کلاس های طولانی  مدت نوجوان شما را خسته و دلزده می کند ممکنه بازدهی بالایی نداشته باشد مدت زمان کلاس های تلفنی در ای سی سی حدودا 20 دقیقه و کلاس های آنلاین 45 تا 60 دقیقه ست. البته سعی می کنیم بیشتر این مدت رو به فرزند شما اختصاص بدیم و استاد کمترین میزان مکالمه رو داشته باشه.

آزمون تعیین سطح دوره زبان نوجوانان

جلسه اول از اولین دوره کلاس های فرزند شما آزمون تعیین سطح دوره زبان نوجوان انجام میشه. این جلسه رایگانه و شامل جلسات آموزشی نمی شه. در جلسه تعیین سطح بر اساس مطالب آموزشی کتاب سوالاتی از فرزند شما پرسیده می شه تا سطح زبانی زبان آموز مشخص بشه.  بعد از این جلسه لینک کتاب آموزشی برای شما ایمیل می شه و همچنین در پنل زبان آموزی فرزند شما قرار می گیره که شامل کتاب زبان آموز تکلیف و فایل صوتی کتاب هست.

ارزیابی پایان ترم کلاس های انگلیسی نوجوانان

برای کاهش استرس در این کلاس های انگلیسی نوجوانان ، آزمون و ارزیابی پایان ترم گرفته نمی شه و در قالب جلسه رفع اشکال استاد مطالب و مرور می کنه و اگه سوالی باشه جواب میده. ایرادای احتمالی رو برطرف می کنه و با جملات انگیزشی زبان آموز رو تشویق به ادامه راه می کنه.

سطوح آموزش دوره اسپیکینگ نوجوانان

دوره اسپیکینگ کودکان از سطوح ابتدایی تا متوسط می باشد. کودکان شما بدون هیچگونه آشنایی به زبان انگلیسی هم می توانند در کلاس های آموزش زبان کودکان در ای سی سی ثبت نام کنند. بعد از اتمام کتاب 6 دوره everybody up می توانند در سطح دوم یا سوم  نوجوانان بستگی به میزان یادگیری شان مشغول شوند.

تست دو جلسه رایگان دوره آموزش زبان به نوجوانان

شما می توانید دو جلسه رایگان آموزش زبان برای آشنایی بیشتر خودتان و فرزندتان با ای سی سی  داشته باشید. با ثبت درخواست دو جلسه رایگان می توانید از این دو جلسه استفاده کنید و در صورت تمایل در دوره های آموزش زبان نوجوانان، فرزند خود را ثبت نام کنید. این دو جلسه شامل یک جلسه تعیین سطح و یک جلسه درس می باشد.

طول دوره و مدت زمان هر جلسه کلاس زبان نوجوانان

طول هر دوره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان 12 جلسه ست. هر جلسه حدودا 18 دقیقه طول می کشه. زمانبندی این جلسات به این صورته که هر بار حدود ا 5  دقیقه درمورد کارهای روزانه و 10 دقیقه آموزش مطلب جدید طول میکشه چند دقیقه آخر صرف سوالات آزاد ولی مرتبط با درس مثل سوالات شخصی میشه. بعد از هر کال مطالب آموزشی و تکالیف درقالب کامنت فرستاده می شن.

پارتنر زبان نوجوانان

اساتید دوره آموزش زبان به نوجوانان با عنوان “پارتنر زبان نوجوانان” در ای سی سی دوره تی تی سی مخصوص گذروندن و با روش های نوین آموزش نوجوانان آشنا هستند. اساتید دوره های نوجوان در رده سنی 20 تا 30 سال و پرانرژی هستند و ارتباط مناسبی با زبان آموزان برقرار می کنند.  مطالب داغ روز رو دنبال می کنند و با توجه به تفاوتهای فردی برنامه های متفاوتی رو برای هر زبان آموز پیاده می کنند.

مزایای دوره آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان

یادگیری زبان دوم در نوجوانی بسیار راحت تر از بزرگسالی ست. فرزندان شما در این سنین خیلی راحتتر و زودتر زبان دوم رو یادمی گیرند.  بخاطر علاقه به بازی های اینترنتی و یا حضور در شبکه های مجازی نیاز مبرمی به یادگیری زبان انگلیسی دارن و همین موضوع انگیزه ای برای یادگیری می شه. در این سنین همچنین زمان بیشتری برای یادگیری مطالب جدید دارن و می تونن هر روز مدت زمانی رو به یادگیری زبان انگلیسی اختصاص بدن و در دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی ویژه نوجوانان شرکت کنن.

تفاوت کلاس های آنلاین زبان نوجوانان با کلاس های حضوری

در دنیای امروز نسل جدید رابطه خیلی خوبی با تکنولوژی داره و می دونه که با استفاده از تکنولوژی  می تونه تو وقت و هزینه صرفه جویی کنه. نوجونا ترجیح میدن تو محیط خونه و راحتتر زبان و یاد بگیرن. همچنین هزینه کلاس های آنلاین زبان نوجوانان از کلاس های حضوری  مناسب تره. ایرادای زبان آموز براش تو قالب کامنت یا ایمیل فرستاده میشه و بهتر می تونه ایراداش و بررسی و رفع کنه. بخاطر سرما خوردگی کلاس آنلاین و از دست نمیده و می تونه با برنامه خانواده هماهنگ باشه و حتی تو مهمونی و سفر  هم کلاسش رو داشته باشه.

منابع آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان

 اساتید زبان دوره های تینز در ای سی سی  مجموعه کتاب های تین تو تین (teen 2 teen) را که برای آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان از سن ۱۳ تا ۱۸ سال طراحی شده به زبان آموزان نوجوان آموزش می دن. این مجموعه شامل 4 کتاب است که توسط انتشارات معتبر آکسفورد چاپ شده و  زبان آموزان می تونند به محتوای آموزشی آنلاین شامل فایل های صوتی کتاب ها نیز دسترسی داشته باشند.

هزینه دوره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان ( 13 تا 17 سال)

هزینه دوره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان (Teens) در ای سی سی به نسبت سایر موسسات پایین تر هست. هدف ما در ای سی سی فراهم آوردن بستری مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی برای همه می باشد. بجای خرید کتاب با قیمت های بالا شما این امکان را دارید که نسخه آنلاین کتاب رو بصورت رایگان و یا با هزینه بسیار کم دانلود کنید و مطالب رو روی کامپیوتر یا تبلت برای فرندتون  قرار دهید.

ثبت نام دوره‌ آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای نوجوانان

شما می توانید از طریق سایت ای سی سی در دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای نوجوانان ثبت نام کنید و زمان برگزاری کلاس ها در روز و ساعت مورد نظر خود را تعیین کنید. همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر برای ثبت نام فرزندتان در دوره های تینز با متخصصین ما در ای سی سی مشورت کنید.

رضایت زبان آموزان دوره مکالمه زبان انگلیسی

برخی اساتید دوره مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان ECC

نگار کریمی استاد زبان انگلیسی و مدرس دوره مکالمه زبان انگلیسی کودکان - ECC
5/5

نگار کریمی

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه، اسپیکینگ آیلتس، زبان انگلیسی کودک و نوجوان

مهارت: آیلتس، اسپیکینگ، زبان انگلیسی

زهرا حیدری استاد زبان انگلیسی - ECC
5/5

زهرا حیدری

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه، اسپیکینگ آیلتس، زبان انگلیسی کودک و نوجوان

مهارت: آیلتس، اسپیکینگ، زبان انگلیسی

غزال حیدری - استاد زبان ایتالیایی ECC
5/5

غزال حیدری

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه، انگلیسی کودک و نوجوان، ایتالیایی

مهارت: زبان انگلیسی، ایتالیایی، مترجمی

5/5

عرفان ابریشم کار

تدریس: انگلیسی 

تخصص: تقویت مکالمه، انگلیسی عمومی، تخصصی، کودک و نوجوان

مهارت: زبان انگلیسی تخصصی و عمومی، آیلتس

سوالات متداول

تعیین سطح در ای سی سی بصورت رایگان انجام می شود

بله، با پشتیبانی ای سی سی موضوع را مطرح کنید.

بله، در طول ترم امکان تغییر استاد وجود دارد

با توجه به خصوصیات فردی زبان آموز و نیاز هر فرد کلاس های 30 دقیقه 45 دقیقه و یک ساعته برای سنین نوجوان برگزار میشه

بعد از ثبت نام در سایت همکاران  واحد اداری با شما تماس می گیرند و می توانید زمان و روز تعیین سطح فرزند خود را انتخاب کنید.

نوجوانان بعد از اتمام دوره می توانند وارد دوره بحث آزاد و یا دوره مکالمه انگلیسی بزرگسالان شوند.

بسته به میزان تلاش و یادگیری در دوره بزرگسال از سطح اینترمدیت تا آپر اینتر مدیت

یک تلفن ثابت یا همراه برای شرکت در کلاس های ترمیک ای سی سی کافی ست.

 هر زمان که بخواین می تونید با استاد فرزند تون صحبت کنید و از روند پیشرفت فرزندتون مطلع بشین

کتاب های تین تو تین که مناسب این سن هستن و در این دوره تدریس می شوند.

گروه سنی 13 تا 17 سال می تونن تو این دوره شرکت کنن

همه اساتید ما در رده سنی نوجوان دارای مدرک تحصیلی خداقل لیسانس هستن و دوره تی تی سی آموزش به رده سنی نوجون و گذروندن و اکثرا جوان و پرانژی هستن آشنایی کامل به مطالب روز و مورد علاقه نوجوانان دارند

برای کاهش استرس امتحان گرفته نمیشه. جلسات مرور و رفع اشکال جایگزین جلسه امتحان شده است

این دوره شامل 4 کتاب هست و هر کتاب در 6 ترم تدریس می شود در مجموع 24 ترم

تمامی کلاس ها و دوره های ای سی سی به صورت خصوصی و تک نفره برگزار میشود.

در ای سی سی نمره اهمیت زیادی ندارد. یادگیری مطالب اموزشی برای ما بسیار مهم است و مطمئن باشید تا فرزند شما مطالب را دقیق یاد نگیرد از آن مطلب عبور نمی کند.

اکثر اساتید ای سی سی  با لهجه امریکایی تدریس می کنند . البته تفاوت های مهم دو لهجه به زبان آموزان آموزش داده می شود. تلفظ درست لغات و جایگاه استرس در زبان انگلیسی بسیار مهم است و اساتید ای سی سی تلفظ درست لغات را به زبان آموزان آموزش می دهند

خیر. برای شروع از ابتدا نیازی به تعیین سطح نیست

بله. برای تمام سطوح کلاس های ای سی سی آنلاین برگزار می شود.

بله . البته باید برای تغییر ساعت یا روز از قبل با موسسه هماهنگ کنید.

بله اگر زبان آموز به تماس خود پاسخ ندهد پیامک به شماره موبایل ثبت شده فرستاده می شود.

اغلب زبان آموزان ما بسیار جلوتر از آموزش در مدرسه پیش می روند و نیازی به مطالعه کتاب زبان مدرسه ندارند.

بله در صورت  تمایل می توانید یک استاد خاص را برای فرزندتان انتخاب کنید.

خیر. اساتید ای سی سی دوره تربیت مدرس یکسانی را گذرانده اند.

بله. برای ارزیابی سطح زبان فرزندتان نیاز هست که یک جلسه تعیین سطح داشته باشند.

 معمولا در پایان دوره تینز یک ارزیانی نهایی انجام می شود تا با توجه به میزان یادگیری دوره بزرگسال را شروع کنیم.

معمولا بعد از اتمام کتاب 1 زبان آموزان قادر خواهند بود به راحتی خود را معرفی کنند و جملات کوتاه در مورد خانواده مدرسه .. بسازند و در مورد علایق خود صحبت کنند.

بعد از هر جلسه نکات آموزشی و تکالیف بصورت کامنت فرستاده می شوند و در پنل زبان آموزی قابل مشاهده است.

هر ترم 12 جلسه است. از شروع ترم حدودا یک ماه زبان آموزان بصورت یک روز درمیان و حدودا دوهفته به صورت هر روز کلاس خواهند داشت.

بعد از اتمام کتاب 4 و یا در صورت تمایل اگر در سن16 تا 17 سال باشد می تواند وارد دوره بزرگسال شود

 سوالاتی در مورد معرفی خود و خانواده علایق و مهارت ها صحبت در مورد خانواده مدرسه ……

در کلاس های آنلاین بین 45 تا 60 دقیقه و کلاس های تلفنی حدودا 20 دقیقه

آزمون تعیین سطح بین 10 تا 15 دقیقه زمان می برد

بیشتر مکالمات به زبان انگلیسی است. مگر در مواردی که نیاز به استفاده در حد یک یا دو جمله باشد.

نمره ای به فرزند شما داده نمی شود ولی استاد از یادگیری زبان آموز اطمینان کسب می کند و تا زمانی که مطلب آموزشی کاملا یادگرفته نشود از آن عبور نمی کند.

تعیین سطح در ای سی سی بصورت رایگان انجام می شود

هنوز درباره شرکت در دوره اسپیکینگ زبان نوجوانان مطمئن نیستید؟

شما می توانید به صورت رایگان با اساتید متخصص ما در ای سی سی مشورت کنید