آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کلاس مکالمه آلمانی

در حال حاضر کشور آلمان بدلیل شرایط تحصیلی رایگان یکی از مقاصد مهاجرت افراد در ایران است. برخلاف انگلیسی که تقریبا همه ما آشنایی مختصری باهاش داریم زبان آلمانی رو باید از صفر شروع کنیم. به همین دلیل ما در ای سی سی کلاس مکالمه آلمانی به صورت تلفنی رو طراحی کردیم تا از پایه مکالمه به زبان آلمانی رو به شما آموزش بدیم. بعد از تعیین سطح زبان آلمانی، با شرکت در کلاس های مکالمه زبان آلمانی ای سی سی به راحتی می تونید در مصاحبه های درسی کاری و مهاجرتی کشور آلمان شرکت کنید.

این دوره مناسب افراد ۱۷ سال به بالا ، در سطوح مبتدی تا پیشرفته در نظر گرفته شده‌است.

نحوه برگزاری: مکالمه تلفنی با پارتنر زبان
تعداد جلسات: ۱۲ جلسه
مدت زمان: ۲۰ دقیقه / هرجلسه

قیمت: ۶۹۰ هزار تومان

کلاس مکالمه زبان آلمانی

کلاس مکالمه آلمانی بصورت تلفنی برگزار میشه در ای سی سی آموزش زبان آلمانی از ابتدا با آشنایی با حروف الفبا و تلفظ حروف شروع میشه. تعدادی واژگان ضروری بهتون آموزش داده میشه تا بتونید وارد سطح مقدماتی یا A1  بشید. اموزش زبان آلمانی در ای سی سی بر پایه کتابهای منشن هست که جزء بهترین کتاب های آموزش زبان آلمانی هست. در سطح مقدماتی دو کتاب و هر کتاب 12 درس داره که شما همه مطالب و بطور کامل با کمک پارتنر زبان آلمانی تون یاد می گیرین. بعد از پایان این دوره وارد دوره A2 می شین و نهایتا کتابهای منشن B1 رو می تونید در ای سی سی بخونید. در پایان این سطح شما به راحتی می تونید در مصاحبه های درسی کاری و مهاجرتی شرکت کنید.

کلاس های آموزش مکالمه زبان آلمانی که بصورت تماس تلفنی و از طریق اپلیکیشن ای سی سی برگزار میشه بصورت ترمیک و 12 جلسه ای هست. طول هر جلسه حدودا 20 دقیقه ست و شما می تونید روز و ساعت کلاستون و خودتون انتخاب کنید. و از طریق تماس تلفنی با پارتنر زبان آلمانی خودتون مکالمه کنید.

آزمون ماک آیلتس - استاد زبان ای سی سی - ECC- دوره مکالمه آیلتس

کلاس مکالمه آلمانی تلفنی

کلاس مکالمه زبان آلمانی تلفنی یک روش بسیار موثر برای یادگیری زبان آلمانی است که به شما اجازه می‌دهد با یک معلم زبان آلمانی، به صورت یک به یک و بصورت تلفنی، گفتگو داشته باشید.

کلاس مکالمه زبان آلمانی با استفاده از تلفن، به شما اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به حضور شخصی در کلاس، مستقیماً با یک معلم زبان آلمانی، آموزش ببینید و تمرین کنید. با این روش، شما می‌توانید در زمان و محل دلخواه خود با یک معلم زبان مجرب تمرین کنید.

در این روش، شما به صورت یک به یک با معلم زبان آلمانی صحبت می‌کنید و تمام سوالات خود را درباره نقاط گرامر، تلفظ، لغت و درک مطلب می‌پرسید. همچنین، معلم زبان آلمانی می‌تواند شما را درباره استفاده صحیح از اصطلاحات زبان آلمانی آموزش دهد و به شما در تلفظ و لهجه مناسب ایتالیایی کمک کند.

کلاس مکالمه زبان آلمانی تلفنی ECC یکی از بهترین و موثرترین روش‌های یادگیری زبان آلمانی برای افرادی است که فرصت شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند یا به دنبال روشی پویا و دسترسی آسان به معلم هستند.

کلاس مکالمه آلمانی مناسب چه کسانی است؟

کلاس مکالمه زبان آلمانی برای تقویت مهارت مکالمه در این زبان برای همه زبان‌آموزانی که در سطوح مختلف آموزشی هستند مناسب است. برای شروع شرکت در این کلاس‌ها، معمولاً زبان‌آموزان باید یک سطح مقدماتی از زبان آلمانی را داشته باشند.

در کلاس مکالمه زبان آلمانی، شما با مهارت‌های جدید و روش‌های مفید برای بهبود مهارت مکالمه خود در این زبان آشنا خواهید شد. در این کلاس‌ها، به شما فرصت می‌دهند تا مکالمات زبان آلمانی خود را تقویت کرده و از طریق تمرین مکالمه و تمرین بر تلفظ، گرامر و لغات جدید، در تسلط بر زبان آلمانی پیشرفت کنید.

این کلاس‌ها همچنین برای زبان‌آموزانی مناسب است که قصد دارند آزمون آلمانی مانند آزمون زبان آلمانی آئوآی‌سی یا آزمون تلفظ آلمانی (DTZ) را در آینده شرکت کنند. با شرکت در کلاس مکالمه زبان آلمانی، می‌توانید به سطح مورد نیاز برای شرکت در آزمون‌های مختلف از جمله مکالمه، شنیداری، خواندن و نوشتن برسید و در آنها موفق شوید.

اهداف دوره مکالمه زبان آلمانی ECC

هدف ECC از طراحی دوره‌های مکالمه زبان آلمانی ، بهبود مهارت ارتباطی و صحبت کردن به زبان آلمانی برای افرادی است که به زبان آلمانی مسلط نیستند و می‌خواهند در موقعیت های مختلف مثل سفر، تحصیل، کار و یا مکالمه با دوستان و خانواده، به طور آسان، روان و مطمئن آلمانی صحبت کنند.

این دوره‌ از روش‌های مختلف آموزش مکالمه شامل، شنیداری، تکرار، تمرین و بحث داغ در مورد موضوعات مختلف در قالب دروس و کلاس‌های خصوصی تشکیل شده است. هدف دوره‌ مکالمه زبان آلمانی ، آموزش مهارت صحبت کردن، تلفظ صحیح و آموزش گرامر در قالب مکالمه است.

دوره های مکالمه زبان آلمانی ECC با توجه به سطح مهارت زبان فرد به صورت سطح بندی شده است و با استفاده از منابع آموزشی مناسب برای گسترش دایره واژگان و تقویت مهارت در قالب دوره ارائه می شوند. در نهایت، هدف اصلی این دوره‌ها، بهترین روش برای بهبود مهارت مکالمه زبان آلمانی و افزایش اعتماد به نفس در صحبت کردن به این زبان است.

نحوه برگزاری کلاس های مکالمه زبان آلمانی

کلاس های آموزش مکالمه بصورت تماس تلفنی (کال) از طریق پلتفرم ای سی سی برگزار میشه بصورت ترمیک و 12 جلسه ای هست. طول هر جلسه حدودا 20 دقیقه ست و شما می تونید روز و ساعت کلاستون و خودتون انتخاب کنید.

زمان برگزاری کلاس های مکالمه زبان آلمانی

زمان برگزاری کلاس های مکالمه زبان آلمانی کلاسهای خصوصی تلفنی با توجه به تایم شما مشخص می شه و از طریق سایت روز و ساعت دلخواه خودتون رو می تونید انتخاب کنید. کال ها بصورت هر روز و یا یک روز در میون برقرار میشه و مدت زمان هر تماس حدودا 20 دقیقه ست.

سطوح آموزش مکالمه زبان آلمانی

سطوح آموزش مکالمه زبان آلمانی در ای سی سی بر اساس مجموعه کتاب های منشن (Menschen ) تعیین شده است.

سطح A1 زبان آلمانی (مقدماتی)

در این سطح دانشجو گرامر و واژگان پایه زبان آلمانی را به طور کامل آموزش میبینه و قادره در مکالمات روزمره شرکت کنه. به طور مثال: در یک شهر بتونه خرید کنه.

سطح A2 زبان آلمانی (مقدماتی)

می تونه گرامر و واژگان بیشتری را از زبان آلمانی فرا بگیرد. در این سطح A2 دانشجو به راحتی از پس مکالمات روزمره زبان آلمانی بر خواهد آمد و می تونه در بحث های نسبتا کوتاه زبان آلمانی شرکت کنه.

سطح B1 زبان آلمانی (متوسطه)

در این سطح دانشجو با بیش از 2500 تا 3200 واژه زبان آلمانی آشنا شده و قادر خواهد بود در بحث های بیشتر و طولانی تری از زندگی روزمره و کاری خود شرکت کنه.

تعیین سطح زبان آلمانی

برای شرکت در دوره های مکالمه ای سی سی لازمه تا حتما در آزمون تعیین سطح شرکت کنید و زمان برگزاری این آزمون رو هم خودتون تعیین می کنید. اگه بخواین زبان آلمانی رو از اول شروع کنید جلسه آزمون تعیین سطح برای شما مثل یه جلسه مشاوره ست. استاد زبان آلمانی شما درمورد هدف تون ازتون سوال می پرسه تا با توجه به هدفی که از یادگیری زبان آلمانی دارین محتوای درستی و براتون انتخاب کنه و بر اساس نیاز و زمان شما براتون برنامه ریزی میکنه. در صورت لزوم منابع اضافه رو بهتون معرفی می کنه. اگه پیش زمینه ای از زبان آلمانی دارین در این جلسه سطح زبان شما به دقت بررسی میشه و منابع مناسب سطح تون براتون ارسال میشه. طول مدت جلسه تعیین سطح بین 10 تا 15 دقیقه ست و در روز و ساعت انتخابی شما انجام میشه.

طول دوره و مدت زمان هر جلسه مکالمه زبان آلمانی

در دوره های ای سی سی که به صورت کال برگزار میشه ثبت نام از طریق سایت انجام میشه. طول هر ترم 12 جلسه ست و مدت زمان هر کال حدودا 20 دقیقه ست. روز و ساعت کال ها رو می تونید موقع ثبت نام انتخاب کنید. کال ها بصورت هر روز یا یه روز در میون انجام میشه.

ارزیابی پایان ترم کلاس های ترمیک مکالمه زبان آلمانی

در کلاس های ترمیک مکالمه زبان آلمانی ای سی سی ارزیابی پایان ترم ندارین! 

در کلاس های مکالمه ترمیک تلفنی بعد از پایان هر درس مرور نکته ها و ارزیابی دارین که فقط برای برطرف کردن ایرادات احتمالی شما انجام میشه. تو این کلاسا هم کسی نمیافته یا به اصطلاح “فیل” نمیشه و مجبور به خوندن مجدد مطالب نیستین. فقط در صورت نیاز نکته هایی رو که متوجه نشدین با استاد زبانتون مرور می کنین.

پارتنر زبان آلمانی

پارتنر زبان آلمانی شما همون استاد زبان آلمانی شماست!

پارتنر زبان آلمانی شما در ای سی سی  هر روز یا یه روز در میون با شما تماس می گیره و حدودا 20 دقیقه با شما مکالمه می کنه. تو ای سی سی ما استادامون و از بین اساتید مجرب تحصیل کرده و با تجربه انتخاب می کنیم و با توجه به فضای صمیمی بین زبان آموز و استاد اونا رو “پارتنر زبان” خطاب می کنیم.

مزایای شرکت در کلاس مکالمه زبان آلمانی

شرکت در کلاس مکالمه زبان آلمانی دارای مزایای متعددی است، که به برخی از آن‌ها می‌توان اشاره کرد:

1. بهبود مهارت مکالمه: با شرکت در کلاس مکالمه، می‌توانید مهارت مکالمه‌تان در زبان آلمانی بهبود بخشید. در این کلاس‌ها، با دیگران صحبت کرده و تمرین‌های مکالمه‌ای انجام داده و بازخوردهایی از مربی خود دریافت کنید.

2. تقویت مکالمه در موقعیت‌های واقعی: با شرکت در کلاس مکالمه، در موقعیت‌های واقعی به دنبال مکالمه در زبان آلمانی، بهتر آماده می‌شوید. مثلا در سفر به آلمان، با شرکت در این کلاس‌ها می‌توانید رویه مکالمه را در موقعیت‌های مختلف تمرین کنید.

3. بهبود مهارت شنیداری: با شرکت در کلاس مکالمه آلمانی، با شنیدن صحبت کردن پارتنر زبانتان، مهارت شنیداری شما را نیز بهبود می یابد.

4. آشنایی با فرهنگ و تاریخ آلمان و کشورهای آلمانی‌زبان: با شرکت در کلاس مکالمه، با فرهنگ و تاریخ کشورهای آلمانی‌زبان آشنا می‌شوید. این باعث می‌شود که مطالب زبان آلمانی را در قالب زندگی و معماری وجود، بیشتر درک کنید.

5. تقویت مهارت‌های ارتباطی: در کلاس مکالمه، شما به دنبال برقراری ارتباط با دیگران هستید و در این فرآیند، مهارت‌های ارتباطی شما نیز تقویت خواهد شد.

شرکت در کلاس مکالمه زبان آلمانی یک روش مفید برای یادگیری زبان و بهبود مهارت‌های شنیداری و مکالمه به میزان قابل توجهی است.

تمایز دوره مکالمه آلمانی ای سی سی با سایر دوره‌ها

  • پارتنرای مکالمه زبان آلمانی شما تو ای سی سی علاوه بر کتاب های اصلی با شما واژگان اضافی کار می کنن که باعث تسلط بیشتر شما به زبان آلمانی میشه
  • همینطور گرامر که قسمت سخت زبان آلمانیه رو ساده و با تمرینای اضافه بهتون یاد میدن.
  • روی لهجه تون همزمان کار می کنن تا از همون ابتدا لغات و درست تلفظ کنید.
  • در ترم های بالاتر سوالات آزمونهای مصاحبه رو با شما کار می کنن تا برای مصاحبه آماده باشین.

منابع کلاس آموزش مکالمه زبان آلمانی

مجموعه کتاب های منشن  Menschen که جزء بهترین منابع آموزش مکالمه زبان آلمانی  هستن که در ای سی سی تدریس میشوند.

مجموعه کتاب Menschen یکی از معتبرترین و محبوب ترین دوره های آموزش زبان آلمانی است که توسط کارشناسان زبان آلمانی تدوین شده است. این کتاب برای زبان آموزان با سطح مبتدی و پیشرفته در نظر گرفته شده است و به صورتی جذاب و عملی آموزش داده می‌شود.

مجموعه کتاب Menschen شامل 3 سطح A1، A2 و B1 می‌باشد که هر کدام محتوای جداگانه و برنامه درسی خود را داراست. هر سطح شامل کتاب درسی (Kursbuch)، کتاب تمرینات (Arbeitsbuch)، CD صوتی و دفترچه حل تمرینات می‌باشد. در این کتاب‌ها، برای آموزش زبان آلمانی، از قضاوت‌های وظیفه‌شناس و مجله اروپایی زبان‌های جغرافیایی استفاده شده است و به صورت جامع و دارای موضوعات عملی، در آموزش زبان آلمانی به شما کمک می‌کند.

کتاب Menschen به شما در مهارت‌های تلفظ، گرامر، واژگان و مهارت‌های گفتاری کمک می‌کند و شامل مباحثی مانند محاوره، شنیداری، خواندن و نوشتن، دستور زبان، اصطلاحات و اصطلاح‌های روزمره و … می‌باشد. همچنین در این کتاب‌ها، تمرینات و فعالیت‌های متنوع به صورت مکرر در هر بخش آموزشی تکرار می‌شوند که به شما کمک می‌کند تا بتوانید تکنیک‌های زبان آموزی را به بهترین شکل ممکن اجرا کنید.

ورود به جهان منحصر به فرد زبان آلمانی در کنار کتاب‌های Menschen، به موفقیت آموزش زبان آلمانی شما کمک خواهد کرد.

menschen a1 1 kb | مکالمه با پارتنر زبان | ECC

کتاب Menschen A1.1

سطح پایه (Elementary)

مکالمه زبان آلمانی

1 دو11 | مکالمه با پارتنر زبان | ECC

کتاب Menschen A1.2

سطح میانی (Pre-Intermediate)

مکالمه زبان آلمانی

F95A642A 4429 43F9 A746 54CA0F16FD1B 262 350 | مکالمه با پارتنر زبان | ECC

کتاب Menschen A2.1

سطح متوسط (Intermediate)

مکالمه زبان آلمانی

9783195619028 | مکالمه با پارتنر زبان | ECC

کتاب Menschen A2.2

سطح بالای متوسط (Upper-Intermediate)

مکالمه زبان آلمانی

5f6e31311b98567e44c9c63040738ba2 | مکالمه با پارتنر زبان | ECC

کتاب Menschen B1.1

پیشرفته (Advanced)

مکالمه زبان آلمانی

Menschen b.1.2 اشراقیه افست منشن آلمانی 2017 hueber | مکالمه با پارتنر زبان | ECC

کتاب Menschen B1.2

پیشرفته (Advanced)

مکالمه زبان آلمانی

هزینه دوره مکالمه زبان آلمانی

هزینه دوره  مکالمه زبان آلمانی در ای سی سی نسبت به سایر موسسه ها مناسب تره. برای آگاهی از هزینه دوره مکالمه زبان آلمانی به سایت ای سی سی مراجعه کنید. لینک دانلود کتاب آموزش زبان آلمانی مناسب با سطح شما براتون فرستاده می شه تا هزینه خرید کتاب رو هم نداشته باشین و به راحتی از نسخه آنلاین استفاده کنین

ثبت نام کلاس مکالمه آلمانی

برای ثبت نام در کلاس هاس آموزش مکالمه زبان آلمانی ای سی سی کافیه از قسمت زیر وارد بخش ثبت نام  بشین و با توجه به شرایط سنی یا کاری در یکی از دوره های مکالمه زبان ای سی سی شرکت کنید. شما می تونید روز و ساعت دلخواه تونو انتخاب کنید بعد از گذراندن مراحل ثبت نام اسم شما در سیستم ثبت می شه و همکاران بخش اداری در اولین فرصت طی 24 ساعت کاری با شما تماس می گیرند.

دوجلسه آزمایشی رایگان دوره مکالمه آلمانی

اگه میخواین بدونین در ECC چطور مکالمه زبان رو آموزش میدیم، می تونید در دو جلسه رایگان آموزش مکالمه زبان، برای آشنایی بیشتر با ECC شرکت کنید. دو جلسه رایگان ECC شامل یک جلسه تعیین سطح و یک جلسه آموزش مکالمه هست و در این حالت شما هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید. برای ثبت درخواست دو جلسه رایگان فقط کافیه فرم زیر رو پر کنید و همکارای ما در اولین فرصت باشما تماس می گیرن!

stayathome2 1 | مکالمه با پارتنر زبان | ECC

برخی اساتید کلاس مکالمه زبان آلمانی ECC

معصومه خالدی - مدرس دوره مکالمه زبان آلمانی
5/5

معصومه خالدی

تدریس: آلمانی Flag of Germany.svg | مکالمه با پارتنر زبان | ECC

تخصص: تقویت مکالمه،  TTC زبان آلمانی

مهارت: زبان آلمانی عمومی، اسپیکینگ، آلمانی تخصصی

ساجده نادری - مدرس دوره مکالمه زبان آلمانی ECC
5/5

ساجده نادری

تدریس: آلمانی Flag of Germany.svg | مکالمه با پارتنر زبان | ECC

تخصص: تقویت مکالمه،  TTC زبان آلمانی، زبان انگلیسی

مهارت: زبان آلمانی عمومی، اسپیکینگ، آلمانی تخصصی

سوالات متداول

در حال حاضر دوره های آلمانی مناسب بزرگسالان برگزار میشه

خیر لینک دانلود رایگان کتاب براتون فرستاده میشه

همه اساتید ما دارای مدرک حداقل لیسانس و با تجربه در تدریس زبان آلمانی هستن

مجموعه کتاب های منشن  Menschenکه جزء بهترین منابع آموزش مکالمه زبان آلمانی  هستن

خیر. گواهی پایان دوره برای زبان آموزانی که دوره رو تموم کردن صادر میشه

تمام مکالمات شما با اساتید در ای سی سی ضبط  می شود و تا دو سال قابل استفاده ست. و شما در پنل خود به آنها دسترسی دارید.

بله پایان هر ترم مرور مطالب، رفع اشکال و ارزیابی انجام می شود

بله در دوره آلمانی الفبای زبان آلمانی هم آموزش داده می شود

بله. تعیین سطح رایگان بوده و برای انتخاب دقیق سطح شما ضروری ست

بله . گرامر زبان آلمانی کمی سخت و پیچیده است که اساتید ما در ای سی سی با روشهای جذاب و به صورت ساده گرامر رو تدریس می کنن.

اگر آشنایی قبلی با این زبان دارید بله. اگر آشنایی با الفبا و گرامر پایه ندارید لازم است ابتدا در چند جلسه آموزشی پایه شرکت کنید

بله، در ابتدا لغات و گرامر پایه را به شما آموزش خواهیم داد.

تعیین سطح  برای کلاس های آنلاین به صورت آنلاین و تصویری و برای کلاسهای ترمیک ای سی سی بصورت تلفنی انجام می شود.

بله، اساتید ما سعی می کنند سطح شما را به دقت انتخاب کنند.

برای ثبت نام در دوره آلمانی ای سی سی می توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید.

در پایان هر ترم گزارش روند پیشرفت در اختیار شما قرار می گیرد

بعد از ثبت نام از طریق پنل زبان آموزی تمام اطلاعات دوره در اختیارتون قرار می گیره.

در حال حاضر دوره بزرگسال برگزار می شود و مناسب 16 سال به بالاست

شما میتوانید در زمان ثبت نام ساعت و روز برگزاری جلسات را هر زمان که برایتان مناسب بود انتخاب کنید.

مجموعه کتاب های منشن 6 جلد و هر کتاب 12 درس داره. هر ترم 2 درس تدریس می شوده و در مجموع 36 ترم طول می کشه تا به سطح B2  برسین

هر روز یا یک روز در میان بسته به انتخاب شما

بصورت توافقی از هر پلتفرمی که راحت باشین می تونید استفاده کنید

بله. اول چند جلسه باید بصورت آنلاین داشته باشین تا آشنایی اولیه با این زبان پیدا کنید

در جلسه اول به مدت 15 دقیقه سوالاتی در مورد اطلاعات شخصی و زندگی روزمره و مطالبی مثل اوقات فراغت و سف و…. از شما پرسیده میشه و نتیجه تعیین سطح به شما گفته میشه.

 به ترتیب شامل A1-1,A1-2, A2-1 , A2-2, B1-1 ,B1-2

دوجلسه آزمایشی رایگان!

دو جلسه 100% رایگان تعیین سطح و شرکت در کلاس های آموزش مکالمه زبان تلفنی ECC فقط با پرکردن فرم زیر:

ecc Website icon 5 | مکالمه با پارتنر زبان | ECC

هنوز درباره شرکت در دوره مکالمه زبان آلمانی مطمئن نیستید؟

شما می توانید به صورت رایگان با اساتید متخصص ما در ای سی سی مشورت کنید