امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

پارتنر مکالمه زبان

دوره مکالمه زبان آلمانی

در حال حاضر کشور آلمان بدلیل شرایط تحصیلی رایگان یکی از مقاصد مهاجرت افراد در ایران است. برخلاف انگلیسی که تقریبا همه ما آشنایی مختصری باهاش داریم زبان آلمانی رو باید از صفر شروع کنیم. به همین دلیل ما در ای سی سی دوره مکالمه زبان آلمانی به صورت آنلاین و تلفنی رو طراحی کردیم تا از پایه مکالمه به زبان آلمانی رو به شما آموزش بدیم. با شرکت در دوره مکالمه زبان آلمانی ای سی سی شما به راحتی می تونید در مصاحبه های درسی کاری و مهاجرتی کشور آلمان شرکت کنید.

کلاس مکالمه زبان آلمانی

مثل همه دوره های ای سی سی کلاس مکالمه زبان آلمانی هم بصورت تلفنی و هم آنلاین برگزار میشه. برخلاف انگلیسی که تقریبا همه ما آشنایی مختصری باهاش داریم زبان آلمانی رو باید از صفر شروع کنیم. به همین دلیل شاید مناسب باشه که اول با چند جلسه آنلاین شروع کنید تا با این زبان آشنا بشید. در ای سی سی آموزش زبان آلمانی از ابتدا با آشنایی با حروف الفبا و تلفظ حروف شروع میشه. تعدادی واژگان ضروری بهتون آموزش داده میشه تا بتونید وارد سطح مقدماتی یا A1  بشید. آموزش زبان آلمانی در ای سی سی بر پایه کتابهای منشن هست که جزء بهترین کتابای آموزش زبان آلمانیه. در سطح مقدماتی دو کتاب و هر کتاب 12 درس داره که شما همه مطالب و بطور کامل با کمک پارتنر زبان آلمانی تون یاد می گیرین. بعد از پایان این دوره وارد دوره A2 می شین و نهایتا کتابهای منشن B1 رو می تونید در ای سی سی بخونید. در پایان این سطح شما به راحتی می تونید در مصاحبه های درسی کاری و مهاجرتی شرکت کنید.

آزمون ماک آیلتس - استاد زبان ای سی سی - ECC- دوره مکالمه آیلتس

دوره مکالمه زبان آلمانی روزمره مناسب چه کسانی است؟

دوره  مکالمه زبان آلمانی روزمره مناسب همه کساییه  که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل تو یه کشور آلمانی زبان دارن. با این کشورها بیزینس می کنن یا به این زبان علاقه دارن. امروزه دیگه دوزبانه شدن خیلی عادی شده و همه دنبال سه زبانه شدن هستن و خیلیا  زبان آلمانی رو به عنوان زبان سوم انتخاب می کنن.

اهداف دوره فشرده آموزش مکالمه زبان آلمانی ای سی سی

ممکنه شما جزء اون افرادی باشین که کارای مهاجرت یا ادامه تحصیلتون و انجام دادین و فقط می خواین زبان آلمانی رو هرچه زودتر یاد بگیرین. اهداف دوره  فشرده آموزش مکالمه زبان آلمانی ای سی سی این هست که شما رو برای این هدفتون آماده کنه. در این دوره در کنار کتاب های منشن اساتید شما در ای سی سی لغت و گرامر رو هم بیشتر کار می کنن تا زودتر به زبان آلمانی مسلط بشین. باید بدونید که برای موفق شدن در این دوره باید زمان بیشتری بزارین و بیشتر مطالعه کنید.

نحوه برگزاری کلاس های آنلاین و تلفنی زبان آلمانی

کلاس های آنلاین زبان آلمانی بصورت خصوصی  و مدت زمان 45 تا 60 دقیقه برگزار می شود. با توجه به شرایط و موافقت شما یک پلتفرم برای برگزاری کلاس انتخاب می شه تا به راحتی بتونید وارد کلاس بشین و حداکثر استفاده رو بکنید. شما می تونید بصورت 5 یا ده جلسه ای تو این کلاسا ثبت نام کنید.

کلاس های آموزش مکالمه بصورت تماس تلفنی (کال) از طریق پلتفرم ای سی سی برگزار میشه بصورت ترمیک و 12 جلسه ای هست. طول هر جلسه حدودا 20 دقیقه ست و شما می تونید روز و ساعت کلاستون و خودتون انتخاب کنید.

زمان برگزاری کلاس های مکالمه زبان آلمانی

زمان برگزاری کلاس های مکالمه زبان آلمانی برای کلاسهای خصوصی آنلاین با توجه به تایم شما و استادتون مشخص می شه.

در کلاس های مکالمه ای سی سی که به صورت تلفنی برگزار میشه از طریق سایت روز و ساعت دلخواه خودتون رو می تونید انتخاب کنید. کال ها بصورت هر روز و یا یک روز در میون برقرار میشه و مدت زمان هر تماس حدودا 20 دقیقه ست.

سطوح آموزش زبان آلمانی

سطح A1 زبان آلمانی (مقدماتی)

در این سطح دانشجو گرامر و واژگان پایه زبان آلمانی را به طور کامل آموزش میبینه و قادره در مکالمات روزمره شرکت کنه. به طور مثال: در یک شهر بتونه خرید کنه.

سطح A2 زبان آلمانی (مقدماتی)

می تونه گرامر و واژگان بیشتری را از زبان آلمانی فرا بگیرد. در این سطح A2 دانشجو به راحتی از پس مکالمات روزمره زبان آلمانی بر خواهد آمد و می تونه در بحث های نسبتا کوتاه زبان آلمانی شرکت کنه.

سطح B1 زبان آلمانی (متوسطه)

در این سطح دانشجو با بیش از 2500 تا 3200 واژه زبان آلمانی آشنا شده و قادر خواهد بود در بحث های بیشتر و طولانی تری از زندگی روزمره و کاری خود شرکت کنه.

آزمون تعیین سطح زبان آلمانی

در جلسه آزمون تعیین سطح  زبان آلمانی سوالاتی در مورد اطلاعات شخصی زندگی روزمره و موضوعاتی مثل اوقات فراغت سفر و… از شما پرسیده میشه تا سطح زبان شما دقیق مشخص بشه. بعد از این آزمون کتاب مناسب سطح تون رو به شما معرفی می کنیم و جزوه های خودمون و در اختیارتون میزاریم تا در طول دوره از این منایع استفاده کنید. طول مدت جلسه تعیین سطح بین 10 تا 15 دقیقه ست و در روز و ساعت انتخابی شما انجام میشه.

طول دوره و مدت زمان هر جلسه مکالمه آنلاین و تلفنی زبان آلمانی

کلاس های آنلاین بصورت 5 یا 10 جلسه و مدت زمان 45 دقیقه و یا یک ساعت بر طبق خواست شما انجام میشه. روز و ساعت کلاس ها با توجه به تایم شما و استادتون انتخاب میشه.

در دوره های ای سی سی که به صورت کال برگزار میشه ثبت نام از طریق سایت انجام میشه. طول هر ترم 12 جلسه ست و مدت زمان هر کال حدودا 20 دقیقه ست. روز و ساعت کال ها رو می تونید موقع ثبت نام انتخاب کنید. کال ها بصورت هر روز یا یه روز در میون انجام میشه.

ارزیابی پایان ترم کلاس های آنلاین و ترمیک مکالمه زبان آلمانی

در کلاس های آنلاین و ترمیک مکالمه زبان آلمانی  ای سی سی ارزیابی پایان ترم ندارین! 

در کلاس های آنلاین در طول ترم تا زمانی که  درس رو کامل متوجه نشدید وارد درس جدید نمیشین به همین دلیل جلسه امتحان یا ارزیابی نهایی ندارین. در پایان هر ترم یک جلسه مرور و رفع اشکال دارین تا بدور از استرس امتحان نکته هایی رو که کاملا متوجه نشدین و دوباره مرور کنید و اشکالاتون برطرف بشه.

در کلاس های ترمیک تلفنی بعد از پایان هر درس مرور نکته ها و ارزیابی دارین که فقط برای برطرف کردن ایرادات احتمالی شما انجام میشه . تو این کلاسا هم کسی به اصطلاح فیل نمیشه و مجبور به خوندن مجدد مطالب نیستین فقط در صورت نیاز نکته هایی رو که متوجه نشدین با پارتنرتون مرور می کنین.

پارتنر زبان آلمانی

پارتنر زبان آلمانی شما همون استاد زبان آلمانی شماست!

پارتنر زبان آلمانی شما در ای سی سی  هر روز یا یه روز در میون با شما تماس می گیره و حدودا 20 دقیقه با شما مکالمه می کنه. تو ای سی سی ما استادامون و از بین اساتید مجرب تحصیل کرده و با تجربه انتخاب می کنیم و با توجه به فضای صمیمی بین زبان آموز و استاد اونا رو “پارتنر زبان” خطاب می کنیم.

مزایای دوره فشرده مکالمه زبان آلمانی ای سی سی

  • زمانی که یه زبان جدید یاد میگیرین تکرار نقش بسیار مهمی تو یادگیریتون دارده. با گذروندن دوره های فشرده آموزش زبان آلمانی و تکرار مدام مطالب جدید میزان یادگیری شما بالاتر می روه.
  • همین روند یادگیری سریع انگیزه مناسبی برای ادامه کار شده و شما رو مشتاق تر میکنه
  • با توجه به یادگیری سریع دسترسی به منابع بیشتری پیدا می کنید و پس از زمان کوتاهی از شروع یادگیری می تونید فیلم ببینید یا پادکست گوش بدین
  • استفاده از همین منابع اضافه باعث پیشرفت سریعتر شما میشه و در کمترین زمان به هدفتون می رسین.

تمایز دوره‌ مکالمه آلمانی ای سی سی با سایر دوره‌ها

  • پارتنرای مکالمه زبان آلمانی شما تو ای سی سی علاوه بر کتاب های اصلی با شما واژگان اضافی کار می کنن که باعث تسلط بیشتر شما به زبان آلمانی میشه
  • همینطور گرامر که قسمت سخت زبان آلمانیه رو ساده و با تمرینای اضافه بهتون یاد میدن.
  • روی لهجه تون همزمان کار می کنن تا از همون ابتدا لغات و درست تلفظ کنید.
  • در ترم های بالاتر سوالات آزمونهای مصاحبه رو با شما کار می کنن تا برای مصاحبه آماده باشین.

منابع آموزش مکالمه زبان آلمانی

مجموعه کتاب های منشن  Menschen که جزء بهترین منابع آموزش مکالمه زبان آلمانی  هستن که در ای سی سی تدریس میشه. کتابهای آموزش زبان آلمانی منشن که با توجه به نیاز یادگیری زبان آلمانی طراحی شده براساس ساختاری منسجم و درس های موضوع محور با استفاده از بروزترین متدهای آموزش زبان برای آموزش زبان آلمانی که یکی از زبان های پرمخاطب حال حاضر جهانه طراحی و منتشر شده .

هزینه دوره مکالمه زبان آلمانی بزرگسالان

هزینه دوره  مکالمه زبان آلمانی در ای سی سی نسبت به سایر موسسه ها مناسب تره. برای آگاهی از هزینه دوره مکالمه زبان آلمانی به سایت ای سی سی مراجعه کنید. لینک دانلود کتاب آموزش زبان آلمانی مناسب با سطح شما براتون فرستاده می شه تا هزینه خرید کتاب رو هم نداشته باشین و به راحتی از نسخه آنلاین استفاده کنین

تست دو جلسه رایگان دوره آموزش زبان آلمانی

اگه زبان آلمانی رو تا حدی بلدین و می خواین با ای سی سی زبان آلمانی تون و تقویت کنید و یا حتی آشنایی مختصری با این زبان دارین می تونید بصورت رایگان در جلسه تعیین سطح شرکت کنید و بعد از مشخص شدن سطحتون یه جلسه آموزشی رایگان از دوره آموزش زبان آلمانی هم داشته باشین. با مراجعه به صفحه درخواست دوجلسه رایگان و وارد کردن شماره تماستون، کد تست دو جلسه رایگان در دوره مکالمه زبان آلمانی رو دریافت کنین.

ثبت نام دوره‌ آموزش مکالمه زبان آلمانی

برای ثبت نام در دوره آموزش مکالمه زبان آلمانی تلفنی ای سی سی کافیه از قسمت زیر وارد بخش ثبت نام  بشین و با توجه به شرایط سنی یا کاری در یکی از دوره های مکالمه زبان ای سی سی شرکت کنید. شما می تونید روز و ساعت دلخواه تونو انتخاب کنید بعد از گذراندن مراحل ثبت نام اسم شما در سیستم ثبت می شه و همکاران بخش اداری در اولین فرصت طی 24 ساعت کاری با شما تماس می گیرند.

برخی اساتید دوره مکالمه زبان آلمانی ECC

معصومه خالدی - مدرس دوره مکالمه زبان آلمانی
5/5

معصومه خالدی

تدریس: آلمانی

تخصص: تقویت مکالمه،  TTC زبان آلمانی

مهارت: زبان آلمانی عمومی، اسپیکینگ، آلمانی تخصصی

ساجده نادری - مدرس دوره مکالمه زبان آلمانی ECC
5/5

ساجده نادری

تدریس: آلمانی

تخصص: تقویت مکالمه،  TTC زبان آلمانی، زبان انگلیسی

مهارت: زبان آلمانی عمومی، اسپیکینگ، آلمانی تخصصی

سوالات متداول

در حال حاضر دوره های آلمانی مناسب بزرگسالان برگزار میشه

خیر لینک دانلود رایگان کتاب براتون فرستاده میشه

همه اساتید ما دارای مدرک حداقل لیسانس و با تجربه در تدریس زبان آلمانی هستن

مجموعه کتاب های منشن  Menschenکه جزء بهترین منابع آموزش مکالمه زبان آلمانی  هستن

خیر. گواهی پایان دوره برای زبان آموزانی که دوره رو تموم کردن صادر میشه

تمام مکالمات شما با اساتید در ای سی سی ضبط  می شود و تا دو سال قابل استفاده ست. و شما در پنل خود به آنها دسترسی دارید.

بله پایان هر ترم مرور مطالب، رفع اشکال و ارزیابی انجام می شود

بله در دوره آلمانی الفبای زبان آلمانی هم آموزش داده می شود

بله. تعیین سطح رایگان بوده و برای انتخاب دقیق سطح شما ضروری ست

بله . گرامر زبان آلمانی کمی سخت و پیچیده است که اساتید ما در ای سی سی با روشهای جذاب و به صورت ساده گرامر رو تدریس می کنن.

اگر آشنایی قبلی با این زبان دارید بله. اگر آشنایی با الفبا و گرامر پایه ندارید لازم است ابتدا در چند جلسه آموزشی پایه شرکت کنید

بله، در ابتدا لغات و گرامر پایه را به شما آموزش خواهیم داد.

تعیین سطح  برای کلاس های آنلاین به صورت آنلاین و تصویری و برای کلاسهای ترمیک ای سی سی بصورت تلفنی انجام می شود.

بله، اساتید ما سعی می کنند سطح شما را به دقت انتخاب کنند.

برای ثبت نام در دوره آلمانی ای سی سی می توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید.

در پایان هر ترم گزارش روند پیشرفت در اختیار شما قرار می گیرد

بعد از ثبت نام از طریق پنل زبان آموزی تمام اطلاعات دوره در اختیارتون قرار می گیره.

در حال حاضر دوره بزرگسال برگزار می شود و مناسب 16 سال به بالاست

شما میتوانید در زمان ثبت نام ساعت و روز برگزاری جلسات را هر زمان که برایتان مناسب بود انتخاب کنید.

مجموعه کتاب های منشن 6 جلد و هر کتاب 12 درس داره. هر ترم 2 درس تدریس می شوده و در مجموع 36 ترم طول می کشه تا به سطح B2  برسین

هر روز یا یک روز در میان بسته به انتخاب شما

بصورت توافقی از هر پلتفرمی که راحت باشین می تونید استفاده کنید

بله. اول چند جلسه باید بصورت آنلاین داشته باشین تا آشنایی اولیه با این زبان پیدا کنید

در جلسه اول به مدت 15 دقیقه سوالاتی در مورد اطلاعات شخصی و زندگی روزمره و مطالبی مثل اوقات فراغت و سف و…. از شما پرسیده میشه و نتیجه تعیین سطح به شما گفته میشه.

 به ترتیب شامل A1-1,A1-2, A2-1 , A2-2, B1-1 ,B1-2

هنوز درباره شرکت در دوره مکالمه زبان آلمانی مطمئن نیستید؟

شما می توانید به صورت رایگان با اساتید متخصص ما در ای سی سی مشورت کنید