امور اداری   ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

آدرس

امور اداری    ۷۰ ۲۰ ۹۱۰۰ (۰۲۱)

کال سنتر هوشمند مکالمه زبان

ای سی سی اولین کال سنتر یا مرکز تماس مکالمه زبان هست که با هدف حل مشکل اصلی زبان آموزان یعنی Speaking (مهارت گفتاری) توسط بنیانگذار خود پس از ۱۹ سال پیشینه و تجربه آموزشی با رویکرد “یادگیری در محیط واقعی” در سال ۱۳۹۴ خلق شد.

بخاطر نبود مشابه داخلی و خارجی چنین سیستمی، شروع و توسعه کار با موانع زیادی روبرو شد، اما در نهایت در سال 1399 توسط تیم های دانشگاهی متخصص، تکنولوژی و زیرساخت فنی آن، توسعه یافت و به بهره برداری کامل رسید و زبان آموزان بسیاری راه حل باز شدن قفل زبان شان را پیدا کردند.

ECC یه استارتاپ که تمرکزش فقط بر مکالمه و مهارت صحبت کردن هست.  همه زبان آموزا میگن “ای کاش یک دوستی رو داشتیم تا باهاش راحت و بدون استرس مکالمه کنیم ، انقدر حرف بزنیم تا قفل زبون مون باز شه”

یک پلتفرم ایجاد کردیم تا شما بتونین در زمانی که دوست دارین با پارتنرهای زبان تون (اساتید حرفه ای و معتبر ) در ای سی سی بصورت تلفنی مکالمه کنین.  

اساتید شما در ای سی سی که بهشون پارتنر زبان می گیم همگی دانش آموخته زبان هستن و دوره های پیشرفته تربیت مدرس زبان گذروندن . ما معتقدیم برای اینکه بتوان زبانی رو یاد گرفت باید در شرایطی قرار گرفت که مجبور به استفاده شویم.

تو ای سی سی این شانس و دارین که با پارتنر زبان خودتون با خیال راحت و بدون استرس مکالمه کنین و از اشتباه کردن نترسین.

طول جلسات در  ای سی سی حدود 20 دقیقه هست و هرچقدر هم مشغله داشته باشین می تونین این زمان و به یادگیری زبان اختصاص بدین. شما می تونید هر روز یا یکروز در میان (زوج یا فرد) در زمان دلخواه خودتون از 7 صبح تا 12 شب ، هر زمانی که دوست دارین رو حتی به دقت دقیقه ( مثلا مشخص کنید 9:20 ) و حدود 20 دقیقه با پارتنر زبان تون مکالمه کنین.

موضوعات از قبل به شما داده میشه. در اولین جلسه، تعیین سطح انجام میشه. با برگزاری این جلسه، از تعداد اعتبار جلسات شما کم نمیشه، یعنی رایگان هست. بعد متناسب سطح شما، موضوعات در قالب یک eBook به پنل شما ارسال میشه تا از قبل اطلاع داشته باشید که پارتنرهاتون قراره چه موضوعات و سوال هایی رو مطرح کنن تا امادگی ذهنی داشته باشین.

برای ثبت نام، فقط کافیه یک شماره موبایل یا ثابت بدید. از روز بعد، مکالمات شروع میشه. نگران سطح تون نباشید. در هر سطحی که باشین ، پارتنر تون با شما مکالمه میکنه و جرات و مهارت صحبت کردن و مکالمه رو بدست میارید.

از سوی معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری، ” نشان خلاق” به ECC اهداء شد.

شرکت توسعه خلاق رادین (ECC) با شماره ثبت ۴۰۰۱۹ به ثبت رسمی رسیده است.

چرا ECC ؟

در ادامه به بررسی برخی از مزیت های ثبت نام در دوره های ای سی سی می پردازیم:

مزیت های آموزشی

مزیت های اقتصادی

مزیت های فنی

تیم مدیریتی

مهسا علیزاده

مدیر IT

محمد کرمی

مشاور IT

معصومه اسدبیگی

مدیر آموزش

محمد پرکار

موسس و مدیر عامل

محمد مهدی عباسی

مشاور IT

آتنا حقدادی

کارشناس سایت و سئو

محمد حسین لطفعلی

مدیر محصول

سبا ساجدی

مدیر برندینگ

تیم آموزشی

اساتید زبان شما در ای سی سی  که با عنوان “پارتنرهای زبان” شناخته می‌شوند، همگی دانش آموخته زبان هستند و دوره های پیشرفته تربیت مدرس زبان را گذرانده‌ اند.

برای آشنایی با تیم آموزشی ECC به صفحه دوره ها مراجعه کنید.