حضور ECC در رویداد استارتاپی با محوریت بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت

حضور ECC در رویداد استارتاپی با محوریت بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت

مجموعه ECC در تاریخ ۷ تیر ماه سال ۱۳۹۹ در رویداد استارتاپی با محوریت بهینه سازی مصرف انرژی شرکت نمود. این همایش با هدف معرفی استارتاپ‌ها و کسب و کارهایی که در کاهش مصرف انرژی نقش موثری داشته و دارند، برگزار شد.

ECC نیز به عنوان یک استارتاپ فرهنگی و آموزشی در راستای مسئولیت اجتماعی خود به منظور بهینه سازی مصرف سوخت راهکارهایی را اتخاذ نموده که منجر به کاهش سفرهای درون شهری شود. پیش از این نیز ECC موفق به دریافت تقدیرنامه بهینه سازی انرژی از  شرکت بهینه سازی مصرف سوخت شده است. ECC به عنوان یک کال سنتر مکالمه زبان با ایجاد بستر IT این امکان را برای تمام هموطنانمان در هر نقطه از کشور عزیزمان فراهم آورده که صرفاً با داشتن یک خط ثابت یا همراه بتوانند از آموزش‌های زبان‌های خارجه استفاده نمایند. با توجه به ضرورت یادگیری زبان از یک سو و ترددهای بسیاری که ناشی از حضور فیزیکی در کلاس‌های آموزش زبان از سویی دیگر می باشد این مجموعه امکانی را فراهم کرده که افراد بتوانند در هر شرایط زمانی و مکانی بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس به یادگیری زبان‌های خارجه بپردازند.

همچنین لازم به ذکر است در این رویداد استارتاپی جناب آقای مهندس پرنیان، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران و همچنین جناب آقای دکتر مصاحب، معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از غرفه ECC بازدید به عمل آوردند.

بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت