سوالات متداول

محلی برای پاسخ به سوالات شما

ECC چیست ؟

یک استارتاپ در حوزه آموزش زبان های خارجه است که اولین کال سنتر مکالمه زبان را ایجاد کرده است. این پلتفرم به علاقه مندان به یادگیری مکالمه زبان این امکان را میدهد تا پارتنرهای زبان  (مدرسین حرفه ای زبان و رسمی)  را داشته باشند تا حدود بیست دقیقه در روز ها و زمان های دلخواه خودشون صحبت کنند تا در شرایط عملی مکالمه قرار بگرفته و مجبور به استفاده عملی از زبان شوند تا آن را یاد گرفته و قفل زبان شان باز شود. در کنار آن خدمات و امکانات متعددی هم در اپلیکیشن این استارتاپ دارند.

نحوه کار ECC چگونه است ؟

استارتاپ ECC هر روز (یا یک روز در میان بسته به انتخاب زبان آموز) در ساعتی که از طرف زبان آموز مشخص می شود با زبان آموز تماس می گیرد و حدود ۲۰ دقیقه مکالمه بر قرار می کند.

موضوع مکالمات در تماس ها چگونه مشخص می شود؟

موضوع مکالمات بر اساس سیلابس های ECC برای جلسات مختلف تعیین شده که بعد از تعیین سطح توسط سوپروایزر به صورت اتوماتیک و هوشمند در پنل کاربری زبان آموز در اپلیکیشن قرار می گردد.

ساعات کاری ECC چگونه است؟

همه روزه به جز تعطیلات رسمی از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب.

چه سطح هایی در ECC آموزش داده می شود؟

کلیه سطوح از ابتدایی(Basic) تا پیشرفته (Advanced) طی ۱۸ ترم آموزش داده می شود.

تعیین سطح در ECC چگونه انجام می شود؟

در اولین جلسه، سوپروایزر تعیین سطح شما را به صورت تلفنی انجام میدهد. این جلسه بصورت رایگان انجام میگیرد و از تعداد اعتبار جلسات شما کم نمیشود.

هر ترم در ECC چند جلسه است ؟

هرترم ۱۲ جلسه است. این ۱۲ جلسه شامل :

  • ۱۱ جلسه آموزش مکالمه
  • ۱ جلسه ارزیابی پایان ترم

– برای افراد جدیدالورود، علاوه بر ۱۲ جلسه فوق، ۲ جلسه دیگر نیز برگزار میگردد.

– ۱ جلسه خوش آمدگویی و مشاوره در ابتدای ترم

یک جلسه تعیین سطح توسط سوپروایزر

 

سیلابس های ECC بر اساس کدام متد تدوین شده اند؟

 ECC با بررسی کلیه متد ها ، کتاب ها و محتواهای آموزشی زبان انگلیسی سیلابسی اختصاصی جهت آموزش به روش ECC تهیه و تدوین کرده است.

سیلابس های ECC شامل چه مطالبی است؟

این سیلابس ها شامل متنی کوتاه به همراه آموزش چند کلمه برای هر جلسه می باشد. در پایان سیلابس چند سوال مطرح شده که زبان انگلیسی موضوع مورد صحبت برای مکالمه یا تماس را مشخص می کند.

مخاطبان ECC چه کسانی هستند؟

همه افراد در هر سطحی از زبان که قصد یادگیری و یا تسلط بر مکالمه زبان که شامل مهارت های گفتاری (Speaking) و شنیداری (Listening) هست را دارند. در کنار آموزش دو مهارت فوق، دو ریز مهارت واژگان (Vocabulary) و (Grammar) نیز آموزش داده میشود.

هزینه های هر ترم ECC چقدر می باشد ؟

هزینه دوره مکالمه انگلیسی روزمره، ۳۸۰ هزار تومان است.

آیا هزینه تلفن محاسبه می گردد؟

خیر ، کلیه هزینه های تلفن بر عهده  ECC می باشد.

نحوه ثبت نام در موسسه زبان ECC چگونه است؟

برای ثبت نام کافی است از منو روی قسمت  ثبت نام / ورود   کلیک کنید همیچنین صفحه ی نحوه ی ثبت نام برای این فرایند به طور کامل شرح داده شده است.