ECC چیست ؟

آموزش مکالمه زبان با کمک پارتنر آموزشی از طریق تماس تلفنی

” لغت زیادبلدم، گرامر هم خوب میدونم اما… نمیتونم خوب انگلیسی صحبت کنم”. حتما این جمله را شنیده اید مشکلی را که اکثر زبان آموزان مطرح میکنند، چه دلیلی دارد و راه حل آن چیست؟
دلیل عمده ، روش های سنتی آموزش است که فقظ ذهن را با اطلاعات مختلف پر میکند و هر چقدر بیشتر بتواند ذهن را با گرامر و لغات بیشتری پر کند، روش بهتری تلقی میشود.
اصطلاحا این روش های سنتی ، “دانش محور” نامیده میشوند. در صورتیکه در روش های مدرن که ” توانش محور” نامیده میشوند، مقدار گرامر و لغات در ذهن ، ارزش نیست بلکه توان بکارگیری ، توان استفاده و توان برقراری یک ارتباط موثر، ارزشمند و مهم است.
هدف ECC، ایجاد شرایط و بستری است که شما بتوانید از محفوظات ذهنی خود عملا استفاده کنید و آنها را بکار ببرید. هر وقت که صحبت استفاده عملی از زبان میشود، اکثرا میگویند ” ای کاش کسی بود که میتونستم باهاش مکالمه کنم”. پارتنرهای شما در ECC افرادی هستند که میتوانید هر روز با آنها مکالمه کنید. زمان برقراری مکالمه را شما مشخص میکنید. پارتنرهای شما از ۸ صبح تا ۹ شب ، آمادگی مکالمه با شما را دارند. طول مکالمه، ۲۰ دقیقه است.
برای ثبت نام، فقط کافیه یک شماره موبایل بدید. از روز بعد، مکالمات شروع میشه. نگران سطح تون نباشید، در هر سطحی میتوانید با پارتنر خود مکالمه کنید.
برای ثبت نام فقط کافیه روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و با یه شماره موبایل ثبت نام کنید ، احتیاج به دانلود هیچ برنامه دیگه ای نیست

ارتقاء مهارت گفتاری  Speaking  – ارتقاء اعتماد به نفس در مکالمه – نیازی به حضور در کلاس نیست – مکالمه در سطح زبان شما